"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори №69

  • 14 303
  • 426
# 405
Здравейте отново Simple Smile още същия ден имах положителен тест на Presto. След два дни още един. Тази седмица ще посетя гинеколог. Живот и здраве ще ставам мама 🥰 Благодаря на всички,които ми отговориха 🙏
Здравейте Simple Smile нова съм тук. На темата: 6-ти ден от закъснение. Редовен цикъл от 20 години -26 или 27 ден. 5 дни съвсем нормален,бих казала безпроблемен. На 1-ви ден закъснение съвсем доловимо светло кафяво по тоалетната хартия. Следващите два дни мноооого бледо розово,едва долувимо. От тогава до сега НИЩО. Сутрин болки в гърдите,от два дни често уриниране и глад. Не съм пила лекарства. Незащитен секс във всеки ден от ову-то. Да направя ли тест или да не бързам (да се радвам и надявам).
Виж целия пост
# 406
Здравейте отново Simple Smile още същия ден имах положителен тест на Presto. След два дни още един. Тази седмица ще посетя гинеколог. Живот и здраве ще ставам мама 🥰 Благодаря на всички,които ми отговориха 🙏
Здравейте Simple Smile нова съм тук. На темата: 6-ти ден от закъснение. Редовен цикъл от 20 години -26 или 27 ден. 5 дни съвсем нормален,бих казала безпроблемен. На 1-ви ден закъснение съвсем доловимо светло кафяво по тоалетната хартия. Следващите два дни мноооого бледо розово,едва долувимо. От тогава до сега НИЩО. Сутрин болки в гърдите,от два дни често уриниране и глад. Не съм пила лекарства. Незащитен секс във всеки ден от ову-то. Да направя ли тест или да не бързам (да се радвам и надявам).
Внимавай, Престо дават фалшиви резултати! Провери с кръвен или друга марка!
Виж целия пост
# 407
Здравейте.
Покрай много проблеми забравих кога беше последната ми менструация.
Тя така или иначе не е нередовна , затова изчаквам още 2,3 дни , и ще си направя тест.
От седмица може би , даже 10 дни имам една много странна болка ниско долу , подобна на ПМС , но не е. Нито цикъл идва , нито нищо. Днес , и вчера тази болка се мести само отляво , бих я описала като нужда да отида по голяма нужда.
Имам гадене сутрин едно много слабо , гърдите ме болят страшно много , корема ми е един подут такъв.
Според Вас , типични симптоми за идващ цикъл ли е , или да си правя вече теста?
Виж целия пост
# 408
Здравейте.
Покрай много проблеми забравих кога беше последната ми менструация.
Тя така или иначе не е нередовна , затова изчаквам още 2,3 дни , и ще си направя тест.
От седмица може би , даже 10 дни имам една много странна болка ниско долу , подобна на ПМС , но не е. Нито цикъл идва , нито нищо. Днес , и вчера тази болка се мести само отляво , бих я описала като нужда да отида по голяма нужда.
Имам гадене сутрин едно много слабо , гърдите ме болят страшно много , корема ми е един подут такъв.
Според Вас , типични симптоми за идващ цикъл ли е , или да си правя вече теста?
Това са доста често срещани симптоми и в двата случая, по тях каквото и да ти кажем  няма да ти помогне, требва си тест 😉 пък дано е това което очакваш 🍀
Виж целия пост
# 409
Здравейте.
Покрай много проблеми забравих кога беше последната ми менструация.
Тя така или иначе не е нередовна , затова изчаквам още 2,3 дни , и ще си направя тест.
От седмица може би , даже 10 дни имам една много странна болка ниско долу , подобна на ПМС , но не е. Нито цикъл идва , нито нищо. Днес , и вчера тази болка се мести само отляво , бих я описала като нужда да отида по голяма нужда.
Имам гадене сутрин едно много слабо , гърдите ме болят страшно много , корема ми е един подут такъв.
Според Вас , типични симптоми за идващ цикъл ли е , или да си правя вече теста?

Задължително си изтеглете приложение/менструален календар и си записвайте датата на менструацията, колкото и нередовна да е тя.
Виж целия пост
# 410


Здравейте момичета първата снимка е направена 5 мин след направата на теста а втората е след като са минали няколко часа
Последна мц на 30.05 като цикъла ми е на 25,26 дни трябва да ми дойде на 24,25
Според вас дали има шанс ?
Сутринта съм на кръвен
Виж целия пост
# 411
Скрит текст:

Здравейте момичета първата снимка е направена 5 мин след направата на теста а втората е след като са минали няколко часа
Последна мц на 30.05 като цикъла ми е на 25,26 дни трябва да ми дойде на 24,25
Според вас дали има шанс ?
Сутринта съм на кръвен
Сега отиваш до коша и хвърляш тези тестове.
1. Защото Престо е 12521849450 пъти коментирано, че дават ЛЪЖЛИВО ПОЛОЖИТЕЛНИ тестове
2. ВСИЧКО СЛЕД оказаното на опаковката време е НЕВАЛИДЕН резултат.

Сега изтичваш до аптеката преди да затворят и купуваш всичко друго ОСВЕН Престо. Има шанс, вземи друг тест и пробвай пак ден преди закъснение или най-добре в деня на закъснението, после на кръвен и така! Късмет и стискаме палци по-късно да се похвалиш с очаквания резултат.
Виж целия пост
# 412


Здравейте момичета първата снимка е направена 5 мин след направата на теста а втората е след като са минали няколко часа
Последна мц на 30.05 като цикъла ми е на 25,26 дни трябва да ми дойде на 24,25
Според вас дали има шанс ?
Сутринта съм на кръвен
Има, но изчакай закъснение най-добре. И не прави Престо, защото има много подведени с него. Но щом си утре на кръвен, няма смисъл да правиш друг, кръвния ще покаже със сигурност. Късмет.
Виж целия пост
# 413
Здравейте,

На 5-ти ден от закъснение направих тест за бременност, който беше отрицателен. Днес ми е 10-ти ден от закъснение и направих отново. При мен такива закъснения не са нещо необичайно и затова не го мислих. Правим опити от 2 месеца, но честно казано не бяха никак редовни. Аз съм със замръзени яйцеклетки, поради проблеми с яйчиниците и изобщо не очаквах. Наистина имах напрегнати гърди, но това е преди всеки цикъл. Имах и страшно силна умора, но го отдавах на прекаленото натоварване от работа. Запазих час за преглед.

Първият излезе с бледа черта. Направих още 2, които мисля, че категорично потвръждават.



В момента съм доста изненада и притеснена. Не знам оттук насетне какво да направя. Прегледът ми е за 03.07. Какви изследвания мога да пусна?
Виж целия пост
# 414
Здравейте,

На 5-ти ден от закъснение направих тест за бременност, който беше отрицателен. Днес ми е 10-ти ден от закъснение и направих отново. При мен такива закъснения не са нещо необичайно и затова не го мислих. Правим опити от 2 месеца, но честно казано не бяха никак нередовни. Аз съм със замръзени яйцеклетки, поради проблеми с яйчиниците и изобщо не очаквах. Наистина имах напрегнати гърди, но това е преди всеки цикъл. Имах и страшно силна умора, но го отдавах на прекаленото натоварване от работа. Запазих час за преглед.

Първият излезе с бледа черта. Направих още 2, които мисля, че категорично потвръждават.

Скрит текст:
Честито! За по-сигурно ако искаш направи кръвни на 48 часа, да видиш дали правилно се покачва! Моят такъв тест сега спи в съседната стая.
Виж целия пост
# 415
Здравейте,

На 5-ти ден от закъснение направих тест за бременност, който беше отрицателен. Днес ми е 10-ти ден от закъснение и направих отново. При мен такива закъснения не са нещо необичайно и затова не го мислих. Правим опити от 2 месеца, но честно казано не бяха никак нередовни. Аз съм със замръзени яйцеклетки, поради проблеми с яйчиниците и изобщо не очаквах. Наистина имах напрегнати гърди, но това е преди всеки цикъл. Имах и страшно силна умора, но го отдавах на прекаленото натоварване от работа. Запазих час за преглед.

Първият излезе с бледа черта. Направих още 2, които мисля, че категорично потвръждават.



В момента съм доста изненада и притеснена. Не знам оттук насетне какво да направя. Прегледът ми е за 03.07. Какви изследвания мога да пусна?
Честито, проследи ЧХГ утре и след два дни, трябва да се е удвоило, може да провериш и прогестерон, пак така, да видиш как се покачва.
Виж целия пост
# 416
Здравейте,

На 5-ти ден от закъснение направих тест за бременност, който беше отрицателен. Днес ми е 10-ти ден от закъснение и направих отново. При мен такива закъснения не са нещо необичайно и затова не го мислих. Правим опити от 2 месеца, но честно казано не бяха никак нередовни. Аз съм със замръзени яйцеклетки, поради проблеми с яйчиниците и изобщо не очаквах. Наистина имах напрегнати гърди, но това е преди всеки цикъл. Имах и страшно силна умора, но го отдавах на прекаленото натоварване от работа. Запазих час за преглед.

Първият излезе с бледа черта. Направих още 2, които мисля, че категорично потвръждават.



В момента съм доста изненада и притеснена. Не знам оттук насетне какво да направя. Прегледът ми е за 03.07. Какви изследвания мога да пусна?
Честито, проследи ЧХГ утре и след два дни, трябва да се е удвоило, може да провериш и прогестерон, пак така, да видиш как се покачва.

Момичета, благодаря! Казахме си, че почваме опити без очаквания и четене. Покрай замръзяването бях се побъркала и този път изобщо без подготовка. Може ли да ми обясните по-подробно за тези тестове - в лаборатория ЧХГ и повтарям теста след 2 дни, така ли?
Виж целия пост
# 417
Здравейте,

На 5-ти ден от закъснение направих тест за бременност, който беше отрицателен. Днес ми е 10-ти ден от закъснение и направих отново. При мен такива закъснения не са нещо необичайно и затова не го мислих. Правим опити от 2 месеца, но честно казано не бяха никак нередовни. Аз съм със замръзени яйцеклетки, поради проблеми с яйчиниците и изобщо не очаквах. Наистина имах напрегнати гърди, но това е преди всеки цикъл. Имах и страшно силна умора, но го отдавах на прекаленото натоварване от работа. Запазих час за преглед.

Първият излезе с бледа черта. Направих още 2, които мисля, че категорично потвръждават.



В момента съм доста изненада и притеснена. Не знам оттук насетне какво да направя. Прегледът ми е за 03.07. Какви изследвания мога да пусна?
Честито, проследи ЧХГ утре и след два дни, трябва да се е удвоило, може да провериш и прогестерон, пак така, да видиш как се покачва.

Момичета, благодаря! Казахме си, че почваме опити без очаквания и четене. Покрай замръзяването бях се побъркала и този път изобщо без подготовка. Може ли да ми обясните по-подробно за тези тестове - в лаборатория ЧХГ и повтарям теста след 2 дни, така ли?
Ако го направите утре, повтаряте събота, трябва да се е удвоило.
Виж целия пост
# 418

Момичета вчера постнах теста от престо днес резултата от кръвен ..
С 1,2 дни закъснение ..
как ви се струва
Виж целия пост
# 419

Момичета вчера постнах теста от престо днес резултата от кръвен ..
С 1,2 дни закъснение ..
как ви се струва
Направете и в другиден още един да видите как се покачва. Иначе си има реф. стойности. Над тях е положителен, съответно има бременност. Важното е как се повишава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия