Боледуването на децата ни - тема 95

  • 13 420
  • 785
# 420
Честита Баба Марта! Бих искала да ви пожелая много здраве на всички! ❤️
Виж целия пост
# 421
Честота Баба Марта. Някой ползвал ли е масла Дотера? По точно лекувал ли е със ароматерапия? Препоръчват ми ги, но гледам базовия пакет е 330 евро.
Виж целия пост
# 422
Дани, скапал му се е имунитета. А на теб не ти завиждам, аз цял месец чаках топъл ден да обиколя мартениците, и имаше точно 1...
Виж целия пост
# 423
Моето в петък беше с дрезгав глас, вчера силна хрема и снощи като чух, че не спи спокойно и ми беше ясно. На пипане усетих, че има температура. Към 6 измерих- 38,6°. Не мисля, че се зарази от голямото, то беше болно миналият понеделник, а че е от градината.
Виж целия пост
# 424
Честота Баба Марта. Някой ползвал ли е масла Дотера? По точно лекувал ли е със ароматерапия? Препоръчват ми ги, но гледам базовия пакет е 330 евро.
Ползвам от няколко месеца. Пробвах да правя вани на каката обаче давах и хомеопатия тогава. 6 месеца не мръдна това дете ни сопол ни нищо. Всичко покрай нея какво ли не изкара тя беше здрава като бик! Сега пак ползвам и до някъде съм доволна, но трябва да имаш човек да те насочва. Аз нямам и ми е доста трудно. Иначе според мен не само Дотера помага.

Честита баба Марта! От здраве пожелавам да не се оттървете на всички и на вашите деца!
Виж целия пост
# 425
Честита Баба Марта! Здраве, здраве, ама хич не помагат пожеланията Cry Очаквано, и дребното светна с RSV. Т.е онова миналата неделя с два дена температура и сухия нос без сополи, е било нещо друго. И 5-6 дена по-късно тая гадост. Януари и февруари е ходил сумарно 12 дена...
Виж целия пост
# 426
Честота Баба Марта. Някой ползвал ли е масла Дотера? По точно лекувал ли е със ароматерапия? Препоръчват ми ги, но гледам базовия пакет е 330 евро.
Ползвам от няколко месеца. Пробвах да правя вани на каката обаче давах и хомеопатия тогава. 6 месеца не мръдна това дете ни сопол ни нищо. Всичко покрай нея какво ли не изкара тя беше здрава като бик! Сега пак ползвам и до някъде съм доволна, но трябва да имаш човек да те насочва. Аз нямам и ми е доста трудно. Иначе според мен не само Дотера помага.

Честита баба Марта! От здраве пожелавам да не се оттървете на всички и на вашите деца!
Една жена ми похвалиха, естествено трябва от нея да си купиш маслата. Виктория Димитрова се казва. Из фейса излизат нейни видеа постоянно. Смятам да пробвам и това. След 14 дена капане на антибиотични капки, моите с пак със сополите. На голямото даже не спряха на 100%.
Виж целия пост
# 427
Здравейте, Честита Баба Марта и от мен! Желая ви на първо място много здраве. Също повече ведри емоции.

Моето се разкиха и знаех, че това е симптом на нов вирус, само 1 седмица след излекуван рсв и ясла. Почна бистър сопол след кихането и светкавично дадох Изопринозин. Не съм давала от много време. Искам да пресека това, което се заражда, още му е слаб имунитетът от този RSV.

За маслата - имам съседка, която е адски навътре с ароматерапията, децата и са здрави постоянно. Пишете ми, ще ви дам линк към групата й. Доста помага на начинаещи.
Виж целия пост
# 428
А ти защо не лекуваш с маслата щом съседката ти е под ръка и имаш пример?
Моето свали температурата, даже са навън, че пече слънчице, но не знам дотук ли ще приключи. Утре няма да е на градина все пак.
Виж целия пост
# 429
Не лекувам с маслата, защото не мога да извадя сега 300 евро за стартовия пакет. Не че не давам купища пари при всяко боледуване, но поне не е наведнъж. И явно още не съм подготвена за този тип лечение, доверявам се на стандартните подходи. Но на нея й се възхищавам.
Виж целия пост
# 430
Рейна,дано това е било при твоето дете и не вдига повече Т.
Барбалена,тоя РСВ е ужасен и много заразен.Дано са добре децата и да не правят усложнения от него.
Ваня,аз вече свикнах със студа и не ми пречи.Тук пече,но подухва един тънък гаден вятър.
Моя си е с нов вирус.Прокашля и е с конюнктивит.Намерих едни капки за очи и ги започнах.Давам и Бронхостоп сироп и се моля да го пресека.
Виж целия пост
# 431
Честота Баба Марта. Някой ползвал ли е масла Дотера? По точно лекувал ли е със ароматерапия? Препоръчват ми ги, но гледам базовия пакет е 330 евро.
Ползвам от няколко месеца. Пробвах да правя вани на каката обаче давах и хомеопатия тогава. 6 месеца не мръдна това дете ни сопол ни нищо. Всичко покрай нея какво ли не изкара тя беше здрава като бик! Сега пак ползвам и до някъде съм доволна, но трябва да имаш човек да те насочва. Аз нямам и ми е доста трудно. Иначе според мен не само Дотера помага.

Честита баба Марта! От здраве пожелавам да не се оттървете на всички и на вашите деца!
Една жена ми похвалиха, естествено трябва от нея да си купиш маслата. Виктория Димитрова се казва. Из фейса излизат нейни видеа постоянно. Смятам да пробвам и това. След 14 дена капане на антибиотични капки, моите с пак със сополите. На голямото даже не спряха на 100%.
Трябва, защото после тя е човека, който трябва да те съветва кое как се дава и ако нямаш такъв човек кофти. Работят според ме ама не да намажеш и да стане нещо ами си трябва време. Кофтито е, че са много скъпи! Просто не познават парите. Затова казвам, че и други фирми за масла също съм пробвала като заместители например на техният Тамян (има и други масла).


So close Ама помага ли на такива дето вече са си купили от другаде масла или само на нейните хора си помага?
Виж целия пост
# 432
Аз ползвам масата на Дотера за себе си и детето, но ме само тях, а и хомеопатия. Така че не мога да кажа на кое от тях или комбинирано се дължи ефекта. Но има значително подобрение за последната година и половина. Проблемът е, че базовият пакет много рядко е достатъчен. Все се налага да се добави някое друго по-специфично масло, извън него, което си е още 30-40-50евро за едно такова... Та си се събира значителна сума, ако искаш да разполагаш с основните. И да, важно е да ги вземаш от консултант, който да те напътства кое кога и как да даваш.
И другото, което не всеки смее, е да прецени докога да пробва и лекува с тях и кога вече да не се губи такова време. Според състоянието и смелостта на майката 😁
Виж целия пост
# 433
Аз имам добър пример за Сибирска ела мисля, че беше маслото. Не беше на дотера, но накапах на памук и дадох детето да го подуши. Това беше Октомври като направи пак пристъп. Ами докато и беше под носа това дете не се разкашля. В момент, в който го махнеше се почваше.
Сега обаче забравих за това и тов път не се сетих да дам, а можеше. Но почнах Натокиназа и съм доволна тъй като пак казвам при моето дете ни Вентолин ни Пулмикорт помага (въпреки, че сме задължени да ги инхалираме заради бронхита).
Виж целия пост
# 434
Ползвала съм на Допелхерц масла за себе си,но ефект не видях.На детето не смея да пробвам.
Аз спрях вече всякакви имуностимуланти да давам.Сега от отчаяние дадох витамини Центрум и те пак не помагат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия