Боледуването на децата ни - тема 95

  • 13 420
  • 785
# 435
Аз не съм сигурна, че повечето тук в темата имат смелост да чакат маслата да подействат. Иначе аз съм чела, че могат да доведат до алергизиране. Етерични масла за деца е специфична за мен тема.
На доста масла съм срещала като указание да се внимава при деца. Иначе аз имам 10% лавандулово масло на Веледа и съм слагала по 2-3 капки на гръбчето при кашлица.
Виж целия пост
# 436
Според мен при тези масла и при Аквасорс най-важният въпрос е....Какво се случва след като се спре да се употребяват!?
Виж целия пост
# 437
Аз не бих използвала масла. Не е само за смелост. Иначе съм му мазала и аз гръбчето с тези vapour rub маслата, но като в помощ на истинско лечение.

Моичият пък му се засили хремата. Цяла седмица беше стабилен. Чак сряда е на ДГ, ще го видим. Тъпото е че има РД тази седмица.
Аз още влача синузита, вече се доизчиствам. Кашлицата отшумява. Обаче пък гърлото ме стяга. Явно от едно в друго пак ще скачам. Няма празно.
Виж целия пост
# 438
Ми не се спира. Това е пирамида Simple Smile Затова казвам, че може и други етерични Дотера не са баш най-чистите.
Аз примерно не мога да спра да взимам определени витамини, защото съм с генни мутации и няма къде да ги набавя. Та горе долу същото е…
Виж целия пост
# 439
Тези масла са една камара пари.Но I.R.е права не се спират.
Frozen,изследвала ли си витамин Д.Аз се оказах с дефицит и затова се разболявах.
Ваня,Вие решихте ли нещо за Трявна?
Моя и той чак Сряда е на училище.Слагам капки и давам сироп и се моля да го пресека.
Виж целия пост
# 440
Да, в дефицит е, ама в случая аз не оздравявам и почва другото.
Виж целия пост
# 441
Frozen,при мен беше същото.Тъкмо се оправях от едното разболяване и веднага се разболявах от друго.Изследвах витамин Д и се оказа критично ниско.
Виж целия пост
# 442
Аз все се надявам, че в един момент ще поотраснат малко и няма да се налага мазане, инхалиране и тел подобни с тия масла. И сега давам много пари в аптеката. Едни капки за нос Сенсиал 10 евро. Всичко е много скъпо. Много искам да вярвам, че това ще помага, защото им убих носовете от антибиотични капки. Малкото сега пак кашля и му е гадна кашлицата. Отиваме на пулмолог  и дано не и е слязъл надолу сопола, който всъщност напред изобщо не излиза. Преди 3 седмици беше със два вида бактерии в носа. Предполагам едната е останала да си живее там.
Виж целия пост
# 443
Simona,и аз се надявах да го израстне,но няма такъв филм.Е,закрепи се малко от физиотерапиите в Трявна,но разболее ли се е нещо страшно.
Виж целия пост
# 444
simonak, правиш ли инхалации с физиологичен? Хубаво е да излезе отпред сополът, да не се стича в гърлото.
Пиши след прегледа при пулмолога.

Моето момче пак е лепнало нещо от яслата, ходи последно в петък и уикенда след киханици започна да вдига температура. Тази нощ на 4 часа съм давала лекарства за сваляне на температурата. В групата му има доста болни, та ще го водя на преглед днес....
Виж целия пост
# 445
So close, инхалации правя, носа мия със спринцовки под налягане. Няма нищо. Предния път беше със зверски сополи напред, сега грам не излиза. И лятото беше така и накрая от чакане и мотаене , направи бронхит. Личната 100 пъти я слуша и след един месец кашляне, реши да я прати на снимка. Там излезе бронхит. За това сега направо на пулмолог. В яслата имаше две кашлящи, та тях ли сега да обвинявам незнам.
Виж целия пост
# 446
Добро утро.
Моите и тримата са с нещо като ларингит. Каката е с паднал глас и бистър сопол, първи близнак с кашлица и снощи вдигна Т, втори близнак само кашлица. Оставила съм ги на баща им, следобяд ще си тръгна и ще ходим до ЛЛ. не е нещо страшно, надявам се до сряда да са ок.
Каката не ми е боледувала от година+..
Виж целия пост
# 447
Marthina, да не е RSV? Ако можеш, направи тест. Този вирус слиза лесно надолу, може да се пресече с Пулмикорт...
Виж целия пост
# 448
Симона,пиши след прегледа при пулмолога.Дано не е нещо сериозно.
Мартина,за Ларингит съм доволна от инхалации и калциев глюконат.Ох,наистина е много тегаво като всички са болни.
So close,пиши след прегледа.
Моя май пак ще се окаже с бронхит.Задръстен е от храчки.Тая сутрин чак повърна от тях.
Виж целия пост
# 449
Момичета, изписаха ни 3 пъти на ден инхалации с Вентолин през 8 часа: 06:00, 14:00, 22:00 ч. Инхалациите с Пулмикорт са през 12 часа: 08:00 и в 20:00 часа. Дали може сутрешната инхалация да е с Вентолин и Пулмикорт? Преди са ни ги изписвали заедно, а сега са отделно... 5 инхалации на ден + 2 на каката Scream
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия