Боледуването на децата ни - тема 95

  • 13 424
  • 785
# 360
Рейна,може и грип да е било при твоето дете.
Хоуп,моя при гнойна ангина винаги вдига висока Т.Да не би да е отит с тия болки в ухото?
Виж целия пост
# 361
Рейна,  не ги знаех тези свещички, от Гърция поръчвах Солдезанол точно за такива ситуации.
Това Soldenasil пише в гугъл, че е много силно.
Да, да ,това си е течен Урбазон реално, с рецепта е.Давала съм само веднъж, но ми е спокойствие,да си го имам, на всеки Ларингит съм в бойна готовност.
 Първия път като направи спазъм много ни изплаши, помислих че прави алергична реакция към едно лекарство.
Виж целия пост
# 362
Като урбазон не е. Лекарката каза, че е гръцкият Пулмокорт.Иначе силно не силно като ти направи пръстъп просто нямаш опция ако нищо друго не помага. Обаче се давала по схема.
Виж целия пост
# 363
Хоуп моето дете като е гнойна ангина не сваля с дни температурата до изписване на АБ. Варира между 37,8-39 без да може да се свали с каквото и да е. С Нурофен сваля до 37,8 и след 3 часа скачаше пак на 39.
Виж целия пост
# 364
Да, била е преди с гнойна ангина, знам как е. Затова сега ми е много съмнително да е това. За ушите нищо не каза (изобщо не ги прегледа), каза че ще лекуваме гърлото, защото най-вероятно от там идвала болката. Но днес при всички положения ще я заведа на УНГ да и види ушите, че не ми се рискува събота и неделя. Дано секретите излязат до обяд, за да има някаква яснота.
Виж целия пост
# 365
I.R.сега чета,че е по-силно Солседасил.Но като няма човек избор и до него ще прибяга.
Хоуп,нека прегледат и ушите.Възможно е и от гърлото да е болят,но може и отит да е.
Моя снощи след танците много кашля.Тази сутрин като стана пак,но отхрачва.Давам Центрума и взех още сироп Бронхостоп и се моля да е здрав.
Виж целия пост
# 366
Hope, пускала ли си CRP? Хубаво е, че е активно детето. Може да пробваш да напръскаш налепите с Гранофурин.
Виж целия пост
# 367
Направихме снимка в 22 ДКЦ. И познайте - бронхит... 48 часа преди това дишането беше кристално. Ужасен, ужасен вирус.

Изписаха Панцеф и продължаваме с инхалациите с Пулмикорт от вчера.

Чудих се за кратко дали да не изчакам с АБ, но ме хвана шубето и даже вече има един прием
Виж целия пост
# 368
Направихме снимка в 22 ДКЦ. И познайте - бронхит... 48 часа преди това дишането беше кристално. Ужасен, ужасен вирус.

Изписаха Панцеф и продължаваме с инхалациите с Пулмикорт от вчера.

Чудих се за кратко дали да не изчакам с АБ, но ме хвана шубето и даже вече има един прием
Мда, и при моето дете се разви светкавично.
Неделя вечерта -нищо, вторник вече свиреше.
Щом са изписали, давай си.
 Вие кръвна картина правихте ли?
Виж целия пост
# 369
Направихме снимка в 22 ДКЦ. И познайте - бронхит... 48 часа преди това дишането беше кристално. Ужасен, ужасен вирус.

Изписаха Панцеф и продължаваме с инхалациите с Пулмикорт от вчера.

Чудих се за кратко дали да не изчакам с АБ, но ме хвана шубето и даже вече има един прием

Само на антибиотик ли сте? Моето дете буквално за ден го направи бронхита...това е. Бързо да се оправя.
Виж целия пост
# 370
Минахме УНГ, едното ухо е леко възпалено, имало като мехурчета вътре. Изписа АБ за всеки случай , но да пробваме с противовъзпалително и противоалергично. Гърлото било типично вирусно, нищо особено. Иначе пръсках 2 дни Грануфорин. Нямат бактерии в гърлото, за сметка на това си имат по 2 в носа. Изписаха Мупироназал за Стафилококите, каза Моракселата, че няма да я лекуваме, не минавала с капки. Ама аз мисля да взема капки, които са подходящи и за двете бактерии.. Не знам защо им нямам вяра на тия лекари
Виж целия пост
# 371
При моя също много бързо миналата година РСВ премина в бронхит.Сега и бронхита го направи буквално за часове.
Барбалена,щом има изписан АБ давай си го.
Хоуп,тия бактерии големи поразии правят.Дано ги изтрепете с АБ капки.
Моя продължава да прокашля.Ще го следя уикенда и в Понеделник ще видя как е и ако трябва ще отидем педи да го чуе отново.
Виж целия пост
# 372
Минахме УНГ, едното ухо е леко възпалено, имало като мехурчета вътре. Изписа АБ за всеки случай , но да пробваме с противовъзпалително и противоалергично. Гърлото било типично вирусно, нищо особено. Иначе пръсках 2 дни Грануфорин. Нямат бактерии в гърлото, за сметка на това си имат по 2 в носа. Изписаха Мупироназал за Стафилококите, каза Моракселата, че няма да я лекуваме, не минавала с капки. Ама аз мисля да взема капки, които са подходящи и за двете бактерии.. Не знам защо им нямам вяра на тия лекари
И за двете ако нещо не се е променило  нещо си е Моксифлоксана. Иначе Моракселата си минава ама при нас Стрептокока не мина с тях.
Виж целия пост
# 373
За мораксела веднъж е пил през устата моя, че беше адски зле. Кипеше от сополи.

Преди малко изпих 5тата си таблетка антибиотик и се чудя как може да не ми минава. Втори антибиотик! Левофлоксацин...
Плюс това имам и капки и мупироназал също и кортикостероиден спрей. Кво е тва чудо аз не разбирам. Не минава и тва е. Едни цветни сополи, носов глас, ушите леш. И кашлям.. Вече не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 374
Леле ужас... А ти на УНГ ходи ли? Да не би проблема да се крие другаде и тия антибиотици да не помагат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия