ЛИДЛ - 197

  • 64 809
  • 757
# 450
По темата с кашончетата Бургас в най-новия преди 15 минути
Вижда се че част от нещата вече са били намалени. Нищо конкретно нямаше в трите.
Виж целия пост
# 451
Няма ли управител,как няма да даде повече от 1 кора,ние също пазаруваме на майка ми и напълно разбирам.
Чаршафи трети път не може да хванем.. е да си ги държат Grinning Взехме от гаудата в брошурата за проба .. дано е хубава Grinning
Виж целия пост
# 452
С киселячки не се занимавам. Отивам си на самообслужване и си маркирам каквото пожелая.
Не навсякъде има КСО.

В София във всички магазини има доколкото знам. В Кауфланд също във всички магазини.
Виж целия пост
# 453
С киселячки не се занимавам. Отивам си на самообслужване и си маркирам каквото пожелая.
Не навсякъде има КСО.

В София във всички магазини има доколкото знам. В Кауфланд също във всички магазини.
Тц, ела в Люлин 5.😃
Виж целия пост
# 454
По принцип не купувам яйца, но тази служителка щеше да отнесе жесток скандал ако аз бях на касата!
Първо щях да настоявам да дойде управител и след това, ако не е удовлетворяващо за мен поведението им, ще се оплача писмено във формата в приложението!
Не може да си измислят правила и да се държат грубо с клиентите, могат да го кажат културно и дори ще има по-добър резултат.
Виж целия пост
# 455
Няма ограничение за яйцата - в Ст. град всички  мъкнеха поне по 2 кори. Никой нищо не каза докато плащаха.
Виж целия пост
# 456
Аз също бих извикала управителя, много обичам киселяци да ми вдигат нервите.
Виж целия пост
# 457
Tази касиерка е била много кисела. Друго обяснение нямам, пълен абсурд.😂 И аз щях да се обърна към всички инстанции, недопустимо е такова отношение към клиент. Че и щяла всички да помни, брей...🙄
Виж целия пост
# 458
Аз бих написала оплакване. По касовата бележка ще разберат коя е служителката.
Виж целия пост
# 459
Ето това 2в1 на Беларом купих. Сякаш малко силно ми дойде (сравнявам с 3в1 на Нескафе)
Скрит текст:
Скрит текст:
Червеното 3 в 1 на Нескафе е прекалено сладко. А това все пак е 2 в 1.
По-скоро бих го сравнила с аналогичното 2 в 1 на нескафе. Без захарта се усеща повече кафето.
Виж целия пост
# 460
Здравейте!
Днес във Лидл имах много странно и неприятно преживяване. Възползвах се от промоцията на кори яйца от днешната промоция и взех 2 кори, при което касиерка се разкрещя, че нямала да дава на човек по повече от една кора, крещеше "днес помня всички клиенти и никой няма да получи повече от 1 кора яйца..."
В брошурата няма споменато, че на клиент се полага само 1 кора, т останах втрещена от поведението и твърдението. Купувам за себе си и за родителите си. И ме накара касиерката само 1 бройка да взема...Досега не бях попадала на подобен комунизъм в Лидл, та се чудя това нормално ли е, аз ли нещо съм в грешка?
...

Ето я промоцията

Чак главозамайващо ниска не им е цената, че да ги вардят толкова, явно нещо е била изнервена касиерката. Аз не бих спорила, но щях да влезна втори път и да мина през друга каса, ако в магазина нямат каси на самообслужване.

То изобщо няма значение кой за кого купува, все пак са 2 кори, а не 20. Ние си ядем яйца всеки ден и 60 броя изобщо не са много. Аз по 3 кори взимам само за нас, когато сме на нула.
Виж целия пост
# 461
И аз по 3 кори купувам, ако нямаме яйца вкъщи. Минимум по 2 кори. Една кора, само ако вкъщи имаме някакви яйца или не мога да ги нося покрай другите покупки. Това целогодишно, не примерно около Великден - тогава още.😅
И аз мисля, че няма как да се сравнява кафе 2в1 с 3в1 и си е нормално в първото да се усеща повече кафето. Захарта/подсладителите много променят вкуса на кафето според мен.
Виж целия пост
# 462
Преди 2 дни взех тъмни тиквички намалени от 9лв на 6,50. Днес влязох за нещо и минах покрай зеленчуците и бяха с цена 2 лв Dizzy Face това за Бургас, в един и същи магазин.
Виж целия пост
# 463
В кафето 2в1 със старата опаковка също имаше глюкозо- фруктозен сироп. На сегашното не се чела състава.
Виж целия пост
# 464
Аз също купувам по доста яйца.Щом няма упоменато никъде по колко кори може няма как служител да ми каже колко ще взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия