Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 931
  • 737
# 270
Чудни са 😎 Още сцени да им пишат, че съвсем да забравим какви са им професиите.

Колкото гледахме Сейран в университета, толкова.
Дали заради пропуснатата серия другата седмица не са решили да имат серия в седмицата на празника им? Затова толкова да бързат със снимките. Имаше вчера един клип зад кадър в ресторант, пишеше, че е от вторник вечерта. Нямаше го това във фрага.

На Delicanlı няма ли да пуснат снимки на другите актьори? Доста е пренебрежително така. Мелис със сигурност има сетове за другите не съм видяла информация.
Виж целия пост
# 271
Добро утро,мили дами!
Честит петък!
Виж целия пост
# 272
Чудни са 😎 Още сцени да им пишат, че съвсем да забравим какви са им професиите.
Ми то до тук, доктора го раздава много добре като разследващ следовател 😃😃😃
Виж целия пост
# 273
Здравейте, момичета!😊

Видях, че и при АБИ първо са пуснали снимката на Кенан и след няколко дни и тази с Афра, та трябва днес или утре да видим и Мина.
Виж целия пост
# 274
Доган работи супермен, но само когато е от полза за него или семейството му.

А добър ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Доган работи супермен, но само когато е от полза за него или семейството му.

А добър ден! Simple Smile

Не само Супермен, ами и Рамбо. 😁
Виж целия пост
# 276
Доган работи супермен, но само когато е от полза за него или семейството му.

А добър ден! Simple Smile

Не само Супермен, ами и Рамбо. 😁
Батман, Спайдърмен Joy Ама пак не може да ме спечели.

Чаала и Махинур, това е сърцето на сериала, сори нот сори Sunglasses Афра и Есра Heart Eyes
Виж целия пост
# 277
Здравейте, момичета!😊

Видях, че и при АБИ първо са пуснали снимката на Кенан и след няколко дни и тази с Афра, та трябва днес или утре да видим и Мина.

При АБИ Афра започна снимки няколко дни след Кенан, затова имаше разлика.
Виж целия пост
# 278
Здравейте

25 март

Човек се влюбва в слабостта си, когато не може да я преодолее.
Оригиналният сериал „Бизе би'шй олмаз“ излиза на 25 март в Disney+

Виж целия пост
# 279
Виж целия пост
# 280
Асистентката на Мерт най-накрая показа истинското си лице, то се знаеше че не харесва Афра и има проблем с нея, това ако го беше направил някой от екипа на Афра какво ли щяха да напишат, но за Мюге е позволено
Виж целия пост
# 281
Мда, хайде да видим каква драма ще е и тази история на Актан и Лал. Честно казано, не очаквам много от сериала. Надявам се само на някаква достоверност.

А за АБИ - кой каквото иска да си пише, сценарият куца още от сега. Добре че сме свикнали, да перефразирам Феро ефенди - все пак за ОГМ, Шнура и бабичката Гюла иде реч. Ще им се да са класици, ама не цитират тях, а такива като Феро Wink И някой други по-скромни личности Joy
Виж целия пост
# 282
Хайде,идва ББСО Simple Smile Вече имаме дата,урааа.
Ох каква хубава усмивка има нашия Мерт Heart

Виж целия пост
# 283
Вече си имаме и дата, а като гледам ще го пуснат едновременно с Деликанлъто. 😃

Рени, споделям мнението ти за ОГМ и сценариите на проектите им, ама това е положението. Афра и Мерт ще играят каквото са си харесали, а по някое време като спре да ги кефи сценария ще ги топлят хонорарите. 😁
Виж целия пост
# 284
Много ми хареса този коментар в Х

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия