Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 939
  • 737
# 285
#Delikanlı 4 day



Видяхме Мерт в много различни образи в УС , но ето идва още един
Виж целия пост
# 286
В крайна сметка ще има епизод

Виж целия пост
# 287
Имаме стори и от Неслихан за ББСО
Виж целия пост
# 288
Една рускиня е писала това за сета на Мерт днес

Виж целия пост
# 289
Хелоу Simple Smile И честит имен ден на всички Теодори и Теодор-Тодоровци TadaTadaTada

Виж целия пост
# 290
В клюкарското предаване на Шоу ТВ са обявили старта на сета

„Новата поредица на Show TV #Delikanlı, която се подготвя да заеме място сред най-амбициозните продукции на турската телевизия, започна снимките. Първата снимка от снимачната площадка с новия образ на #MertRamazanDemir увеличи любопитството, както към сюжета на сериала, така и към новия му герой – красивото момче.“

https://x.com/i/status/2027688163150340552

А това ли ще е таксито, като бусче е



https://x.com/ElenaCannn/status/2027687962863956117
Виж целия пост
# 291
Таксито е уникално.😂
Виж целия пост
# 292
Здравейте, мили момичета! Честит празник на всички именници и празнуващи!
Какво е това такси, което Юсуф ще кара? Та то направо си е камион Joy
Пригответе се да гледаме Афра март месец по събития. Бирса писала за две и че по натам ще каже кои.
Може да почнем с предположенията Simple Smile

Виж целия пост
# 293
Oххх Joyтова такси Мерт дали има категория D Joy

Ферит Broken HeartЮсуф


На 7.03 има шоу на Баленсиага и после сигурно е Булгари

От единия сет пускаха изтребители и бомбардировачи , от този пълно гето Grinning

#Delikanlı 5 day

Виж целия пост
# 294
Май снимката на таксито не била от нашия сет.

Дано второто събитие да е на Булгари. Може да е някакво представяне в Истанбул. Няма нищо в техния календар. Много се радвам, че пак ще я видим и извън сериала 😊
Виж целия пост
# 295
Нищо , ама как хубаво се посмяхме всички 🤪 В Х имаше доста изобретателни клипчета 😀
Виж целия пост
# 296
Хира е последвал дизито на Мерт



Снощи е имало стая на Сема. Поне в първия половин час няма нищо интересно като информация. Нейни коментари и мнение за различни неща, за които я питат. Единственото, което разбрах дотук е, че Мерт още е със старата си кола. Като имам повече подробности за цялата стая ще пиша.
Виж целия пост
# 297
Със закъснение ви качвам фрага
https://x.com/abitvdizisi/status/2027784457504063976?s=46

Виж целия пост
# 298

Чаала ще се бори за свободата на сестра си 💥
Значи Махинур ще избяга от кукуто Бехрам.
Виж целия пост
# 299
Какъв е тоя фраг по никое време и в събота 🙄.....
Продължавам да не вярвам, че Махи е наранила Тахир! Не че той не го заслужава, именно от нейната ръка!
Явно Доан и Чаала ще изгладят отношенията си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия