Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 928
  • 737
# 240
Котелина, за сериала на Мерт разправят, че ще прилича на Севдата, но го писа Бирса, та....

Вал, няма да са в един ден, но може да пускат слухове, че да има още нещо, за което да се карат из социалните мрежи.

ЮсРам е Юсуф-Рамо, нали сме му фенки, шегуваме се.

И аз съм фенка на Синан Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Котелина, за сериала на Мерт разправят, че ще прилича на Севдата, но го писа Бирса, та....

Мистъри благодаря Blush. Така става като бързам да ви изчета, че и да се намеся Stuck Out Tongue Winking Eye .... неподготвена Joy
Виж целия пост
# 242
MysteryG,сигурно си права
Аз го прочетох в инстаграм,но там всеки си пише каквото му дойде на ум
А кой е Синан?
Виж целия пост
# 243
MysteryG,сигурно си права
Аз го прочетох в инстаграм,но там всеки си пише каквото му дойде на ум
А кой е Синан?

Синан от АБИ, един от главните. Актьорът  се казва Синан, героят му съща.
Виж целия пост
# 244
След тази серия Доган е в черния ми списък. Не мисля, че нещо ще го извади оттам 😃
Виж целия пост
# 245
Принц Мерт! 👑
Виж целия пост
# 246
И мен ме бройте за отбор ЮсРам Grinning

Виж целия пост
# 247
И що така, чакахме го 🤔

Виж целия пост
# 248
Едно сладко стори от Есра.
Сигурно още никой не се е навил за Шимшек
Виж целия пост
# 249



Sevgili team YusRam ,
За пълна концентрация първо Актан JoyKissing Heart


В  DogCag ли е проблемът за черния списък , че мярнах любимото битти Grinning
Виж целия пост
# 250
В  DogCag ли е проблемът за черния списък , че мярнах любимото битти Grinning
Нее, заради действията му след като разбра кои са Махинур и Чаала.

Добро утро Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Здравейте, момичета,
Пожелавам хубав ден!
И аз съм отбор #YusRam
Също така дори и да не гледам АБИ съм отбор Чаала и Генджо Grinning
Не ме интересува с кой ще ги събират любовно, но двамата са страхотен тандем. Идеалните партньори за пакости Simple Smile

Виж целия пост
# 252
Изгледах седма серия и ми хареса, но наистина нямам идея как ще продължат. На мен сцената с Битти-то, когато се гледа всичко не ми се наби толкова на очи. Иначе и аз като я гледах само нея преди това ми се видя странна.
Повече не разбирам защо пишат Чаала такъв непукист. Казват й, че има опасност, ще ги нападнат, никаква реакция. Стрелят по къщата, пак нищо. Иначе тя не иска да ходи в имението, не иска да сяда на масата, всяка сцена е придружена с 5 минутно убеждаване от страна на Доан и т.н.
Доан в крайна сметка съжалява сестрите и няма намерение да предаде Махинур, ако тя е виновна. А Синан милия, толкова се изплаши като разбра, че тя е в къщата и е припаднала, и са стреляли по тях, изобщо не можа да се прикрие.
Ще видим ще изяснят ли нещо във фрага.
А и на Гюлшан и Сефа май ще им направят нещо, но поне ще ги сближават, че пък там е най-странна работата.
Виж целия пост
# 253
Докато се пънем да разгадаем АБИ, да припомня, че сериала е по история от Гюлсерен 🤦‍♀️😁.... Тепърва почва 🙄😆...
Виж целия пост
# 254
Докато се пънем да разгадаем АБИ, да припомня, че сериала е по история от Гюлсерен 🤦‍♀️😁.... Тепърва почва 🙄😆...

Абе моля ти се, ей сега като обявят и Delikanlı-то по нейна истария и ще е голям смях. Не може без бабата. То затова е предсказуемо вече. Хем ще палят ялъто, хем там отиват да живеят... Тя и Шнура пипат сценария непрекъснато, то е ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия