Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 948
  • 737
# 315
Белл, няма проблем. 😘

Още малко скрийншотове. 😃







Виж целия пост
# 316
Това е най-интересната част, за мен, от въпросния клип

Виж целия пост
# 317
Не разбирам защо Дисни го правят, но моята реакция бе доста сходна 😁🧿
Виж целия пост
# 318
😁





Виж целия пост
# 319
И очилата от Лондон. Сигурни ли сме, че МФ е продуцентът?



Мерт защо така си хапе ръката Joy
Виж целия пост
# 320
Честита Баба Марта! Здраве и късмет Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Не разбирам защо Дисни го правят, но моята реакция бе доста сходна 😁🧿

Защото или искат да се коментира, или да пресъздадат нещо, което е било на гребена на вълната дълго време. И в двата случая е комично Wink
Виж целия пост
# 321
Също така знаят, че от фендомът на секундата ще реагират, както и се случи. Очаквам нещо подобно и за Пера, съмнявам се баш Шнура и ОГМ да пропуснат.🤪
Виж целия пост
# 322
Не разбирам защо Дисни го правят, но моята реакция бе доста сходна 😁🧿



Защото всичко е продукт за продажба Дисни има да продава ББО с Мерт и Пера с Афра
Игра  на продукции за взаимодействие ПР
Няма как МФ да използва кадри от продукт  на ОГМ без тяхно разрешение
Да не говорим , че Мерт и Афра са служители на ОГМ от години Kissing Heart
Малко погледнах в Х Всичко живо е подскочило Което е и целта
ОГМ на кой ще разчита за Пера ? На зрителите на АБИ ли Grinning


Честита Баба Марта
Бъдете живи , здрави , весели и засмени !:heart_eyes:
Виж целия пост
# 323
ОГМ ще разчита на АфРам-ските акаунти за Пера. От сега го казвам и съм сигурна на 99%.

Аз лично чакам с интерес Пера и се смятам за АфРам-ски акаунт в Х JoyJoyJoy

Честно, не ми се мери взаимодействието между двамата, това е най-безсмисленото възможно нещо.
Виж целия пост
# 324
Здравейте момичета Kissing Heart
Честита Баба Марта !  Heart
Бъдете живи,здрави,весели и  засмени  Flowers Four Leaf Clover   Flowers Four Leaf Clover   Flowers Four Leaf Clover



Виж целия пост
# 325
ОГМ ще разчита на АфРам-ските акаунти за Пера. От сега го казвам и съм сигурна на 99%.

Аз лично чакам с интерес Пера и се смятам за АфРам-ски акаунт в Х JoyJoyJoy

Честно, не ми се мери взаимодействието между двамата, това е най-безсмисленото възможно нещо.

То  това е целта на ОГМ , да вкарат  безсмислени кадри на СейФер/АфРам при ББО на МФ чрез Мерт
Да не говорим , че изледите  да останат Афрамски акаунти е минимален за сега Grinning
Знаем , че ако ОГМ нямат полза , няма да са в играта
Самият факт , че ОГМ "пусна" Мерт за МФ  заедно с асистент и охрана  на ОГМ не е случаен
Виж целия пост
# 326
Мили дами, ОГМ и Шнура накрая ще омешат всичко Simple Smile Ще се окаже, че Сейран се е запознала и е била с Актан през двете години след, които оживя. Не е бил на първо място Синан Joy
Ферит пък ще се окаже някой бивш мъж на Пера. Запознали са се в някой фитнес или клуб. Пък за Чаала и Юсуф не знам,не мога да измисля от къде се познават Joy
Виж целия пост
# 327
А защо го правят. Аз логика не виждам. Така и Мерт и Мирай стават за смях.

Или не им пука и целта е говорене.

Така или иначе сериалът ще се гледа. И двата сериала ще се гледат. Единствено панаир в социалните добавят.
Виж целия пост
# 328
Афрам са си Афрам
И рейтингите са си рейтинги
И взаимодействието си е взаимодействие
Според мен затова се прави
Нашите ги използват на макс
Виж целия пост
# 329
А защо го правят. Аз логика не виждам. Така и Мерт и Мирай стават за смях.

Или не им пука и целта е говорене.

Така или иначе сериалът ще се гледа. И двата сериала ще се гледат. Единствено панаир в социалните добавят.

От социалните идва ангажираност и видимост за платформите т.е Дисни
Пък и нищо не знаем за ПР на Пера Само , че евентуално , когато излезе ББО ще започне ПР на Пера
Мерт и Мирай знаят много добре , че целта оправдава средствата
Да не забравяме коя е ПР агенцията на Мирай

Надя , това е целта Да имат още по-голямо взаимодействие  Да са в тредна Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия