Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 955
  • 737
# 330
Отговорът на Шнура



Аз нямам нищо против от този тип взаимодействие и не мисля, че Мерт и Мирай са тъпи, само уточнявам.
Виж целия пост
# 331
Отговорът на Шнура



Аз нямам нищо против от този тип взаимодействие и не мисля, че Мерт и Мирай са тъпи, само уточнявам.

Протежето направо си го казва в прав текст. 😂
Виж целия пост
# 332
Протежето гони интереса на ОГМ т.е Пера Естествено е
Никога не сподели нищо за ББО

Да се върнем на бедния и окаян Юсуфи

Ден 6
Виж целия пост
# 333
А МФ на кой гонят интересите, по тази логика?

А и не е вярно, клип, споделен от Протежето

https://x.com/i/status/2023465245382185437

Ясно е чий акаунт е, но си споделя кадри от ББО.
Виж целия пост
# 334
😁

Виж целия пост
# 335
Ха Протежето ще излезе фенка накрая Grinning Ще е "шеф под прикритие "Grinning
 Помня , че лично шефа на МФ , Fatih Aksoy направи парти  с благодарности и торта за  Мирай Данер като свърши  серияла и Мирай е в бранша от 6 годишна Тя е си има нейната стратегия и развитие на кариера
МФ , ОГМ всички гонят само едно  Парите
Познават много добре хленчещите фенове на взаимодействието Едни ще кажат , използва Афра Другите ще мрънкат за СейФер , третите ще  са възторжени от АкЛал  . Четвъртите ща кажат  , аййй Мерт е същия Ферит , пу язък  И всичко това вдига взаимодействието
Всичко е бизнес и печалба
Първо МФ вземат парите с ББО , после ОГМ с Пера Grinning
Виж целия пост
# 336
Всички се нагушиха с много пари, само ние ги обсъждаме безплатно. 😂🤪
Виж целия пост
# 337
Краси, съгласна съм с голяма част от това, което пишеш, само не разбрах защо изобщо се намеси Пера покрай клип зад кадър на ББО. Снимката е на СейФер.
Виж целия пост
# 338
Краси, съгласна съм с голяма част от това, което пишеш, само не разбрах защо изобщо се намеси Пера покрай клип зад кадър на ББО. Снимката е на СейФер.

Защото Пера е проект на ОГМ/Мерт /УС /Деликанли  и следващият  проект на Дисни е за Пера на ОГМ/Афра Сейфер всички знаем , че е Афрам Kissing Heart
Колкото и да се пънат фенките на Афра с АБи , няма да получат взаимодействието на Афра от там Клипчето от сета и новините за нея са в пъти  по -гледаеми от фраговете  на АБИ Grinning За два месеца вече  се вижда
Виж целия пост
# 339

Защото Пера е проект на ОГМ/Мерт /УС /Деликанли  и следващият  проект на Дисни е за Пера на ОГМ/Афра Сейфер всички знаем , че е Афрам Kissing Heart
Колкото и да се пънат фенките на Афра с АБи , няма да получат взаимодействието на Афра от там Клипчето от сета и новините за нея са в пъти  по -гледаеми от фраговете  на АБИ Grinning За два месеца вече  се вижда

Така "обичаната" от някои  Сема е обобщила
"Афра и Мерт се възползват от взаимодействието си един с друг в професионалната част на работата. Освен това и исканията на марките са в тази посока, защото взаимодействието им заедно е най-високото. След толкова години тук да сте толкова неинформирани за индустрията – СМЕШНО ЛИ ЕЕЕ "


Разбира се, че и двамата се възползват от цялата шумотевица около тях. В тази ситуация няма кралици/крале, нито пък има светици/светци. 😁
Виж целия пост
# 340
Аз дори не съм виждала анализи за АБИ, освен от арабски акаунти, в Х. Плюс няколко АфРам-ски, обаче те пишат 10 коментара общо седмично. Следвам няколко Африни, но те някак си, как да кажа, просто мрънкат. Писала съм си вече няколко пъти мнението по въпроса и няма да го пиша пак.

Важното е да си изкарват парите и да са на гребена на вълната.

Тя Сема и други неща е писала, но няма да ги качвам. И без това нея я разбира всеки както си иска.

Друго ми направи впечатление тази вечер. Протежето за първи път зае позиция, против крайните солота. Ох, като я виждам как ни защитава и се страхувам с какво пак ще ни го таковат....
Виж целия пост
# 341
За мен Протежето се преструва, че е възмутен/а от солотата. Перфектно ги устройва това, което става в Х тази вечер.

Честно казано съм доста изненадана, че АБИ почти не се коментира. В седмичната класация на Адба или го няма или е на 9-то място. Опитаха се миналата седмица да вдигнат взаимодействието, обаче не стана. Не го гледам и не мога да преценя защо се получава така, но дано нещата се променят.
Виж целия пост
# 342
😏😏😏



Виж целия пост
# 343
Амджата винаги е на линия. 😎

Виж целия пост
# 344
Факт е, че тези глупости,не знам как друго яче да нарека тези ПР стратегии, работят.
Днешната уж грешка донесе на Сейфер, Афрам и ББСО да са в тренда Simple Smile
Ако това не е взаимодействие не знам друго какво е.
Много ясно и че Афра и Мерт ще се възползват от всичко възможно на макс. Това им носи и осигурява заплатата. Сега са на върха,сега им е шанса,ще правят всичко необходимо, за да се задържат там.
В момента е изгодно да има само солота на нашите двама и същите да бъдат поставяни едни срещу други. Караници, драма, мерене на туй или онуй. Като работи защо пък не. Целта постигната Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия