Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 933
  • 737
# 450
Синем е харесала пост за Юсуфи
Виж целия пост
# 451
Сигурно само аз не знам, но може ли да споделите коя е Синем?
Виж целия пост
# 452
Сигурно само аз не знам, но може ли да споделите коя е Синем?

Съпругата на Кенан. Понеже той няма Инстаграм акаунт и доста хора я следят заради него.
Виж целия пост
# 453
От приятели до влюбени Heart
Виж целия пост
# 454
Ден 9 от сериала на Мерт. Надявам се скоро да качат още нещо официално. Снимката с Юсуф беше супер, но е крайно време да покажат и другите.😎🧿
Виж целия пост
# 455
На изкуствения интелект не може да се разчита 😂



Питали са Грок (нещо като chat gpt на Мъск) дали целувката в Мармарис е правена с изкуствен интелект. Отговорът е no comment.
Виж целия пост
# 456
Всичко е ИИ вече, Мистери Grinning



Една от любимите ми визии на Афра Heart Eyes Чакам още по-хубави кадри от Булгари Sunglasses
Виж целия пост
# 457
До сутринта са снимали АБИ



Вчера или онзи ден имаше снимки от чифлика с конете, където имаше ретроспекция и после Синан се кри там.

Следя от скоро един акаунт в Х, който пише информация за договорите на различните сериали. За АБИ е писал това последно



Преди това отново има пост, че е с договор за 20 серии и му трябва 6+. Тук добавя кога ще вземат решение за втори сезон.
Виж целия пост
# 458
Здравейте, момичета!😊

Нов трейлър на "Нищо няма да ни се случи". 🔥🔥🔥

https://x.com/i/status/2029831264946245729
Виж целия пост
# 459
И Мерт си го сподели
Виж целия пост
# 460
Като хищник е, който дебне плячката си 😁
Драма, драма, драма....Определено ще ги гледам! Страхотно ми стоят на мен Мерт и Мирай! След този трейлър съм още по-нетърпелива за BBSO...Само дано никой не умре накрая 🫤...
Виж целия пост
# 461
Като хищник е, който дебне плячката си 😁
Драма, драма, драма....Определено ще ги гледам! Страхотно ми стоят на мен Мерт и Мирай! След този трейлър съм още по-нетърпелива за BBSO...Само дано никой не умре накрая 🫤...


Аз също нямам търпение да го пуснат. 🤗Харесвам ги двамата като екранна двойка, а Мирай ми стана още по-симпатична след хейта, който отнесе последните седмици.
Виж целия пост
# 462
Фрагът загатва някакви драми, но не е нещо невиждано. По-интересно ще е в социалните мрежи Joy
Виж целия пост
# 463
Не знам защо, но сега като гледах трейлъра и се сетих за Див мед с Чаатай 🥹...Много любим мой филм, за съжаление с тъжен край....Добро усещане имам 😊.
Виж целия пост
# 464
Не знам защо, но сега като гледах трейлъра и се сетих за Див мед с Чаатай 🥹...Много любим мой филм, за съжаление с тъжен край....Добро усещане имам 😊.
Аз също, Диче Simple Smile Между другото, Чачо има още един подобен филм, "Хартиени животи".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия