НАТФИЗ. Подготовка за кандидатстуденстки изпити.

  • 370
  • 2
Здравейте! Моята любима племенница твърдо е решена да кандидатства тази година в Натфиз. И то актьорско майсторство за драматичен театър. Като нейна вярна леля, която обича много театъра, както и всички изкуства, съм длъжна да я подкрепя, макар детето да не намира особено одобрение от родителите си за тази идея. В момента сме в процес на търсене на подготвящ, добър учител. Девойката е очарователна, умна и с доста впечатляващи физически данни.  Говори почти перфектно английски и испански. Дори съм се замислила дали направо да не опита в някоя от европейските академии за театър и кино. Имате ли близки, които вече са минали по този път? Споделете впечатления, предложения за подготвящ преподавател, както и съвети базирани на опит как протичат самите изпити Simple Smile Заслужава ли си обучението? При кои професори  има шанс да се развие като добър артист? Какви са възможностите за реализация след завършването? Ще сме благодарни за всичко споделено Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Дори съм се замислила дали направо да не опита в някоя от европейските академии за театър и кино.

Страхотна идея! Ти ли ще я издържаш?
Странна ми е такава брутална намеса в друго, макар и роднинско семейство. Надявам се, че осъзнаваш каква отговорност, включително и финансова, поемаш за дете, което не е твое собствено.
Виж целия пост
# 2
Дори съм се замислила дали направо да не опита в някоя от европейските академии за театър и кино.

Страхотна идея! Ти ли ще я издържаш?
Странна ми е такава брутална намеса в друго, макар и роднинско семейство. Надявам се, че осъзнаваш каква отговорност, включително и финансова, поемаш за дете, което не е твое собствено.
Извинете, но не разбирам - вашето назидателно включване какво общо има с въпросите, които задавам тук и темата. Явно за да създам този форум - ситуацията не е фатална нито от към финанси, нито от към семейни взаимоотношения. Бъдете здрава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия