Моя съвет е да отделите един час по възможност пред компютъра,да харесате 5 хотела и да прочетете отзивите за тях.Но четете предимно на чужди туристи ,защото дават най-точна оценка. Относно храната от моя опит мога да кажа ,че първия път в Мархаба Бийч беше смесена и европейска и винаги имаше и местна .Вторият ни път в Bel azur храната е повече местна и най-разрични пици и спагети.Но гладни няма да останете винаги се намира нещо за ядене ,освен ако не сте много претенциозни.В Мархаба бийч всеки ден имаше различни риби и морски храни ,докато Bel azur имаше основно два вида риба ,един ден миди и един ден скариди.Също във втория нямаше сладолед ,но ние бяхме от 25.05 в момента може и да има.Също така ви съветвам да погледнете Сус ,защото е по-близо до летищата .Гледайте също хотела да е в града ,за да може да се разхождат.До Хамамет е около два часа като се минава през хотели да се оставят и след това съберат всички от полета и според мен може да се спести това време.Също така ние чакахме да закарат първо почиващите в Сус и Монастир и тогава да ни вземат нас и висяхме около 2 часа на летището. Освен това преди това чакахме 2 часа да дойдат автобусите,което при вас може да не се случи.Относно пързалки не мога да дам отзив.Но според мен плажа в Сус беше по-хубав,но пък хотела в Хамамет беше по-голям като градина,с повече басейни .Затова моя съвет е да отделите време и да намерите вашето място и тогава да потърсите мнение за него.За мен Тунис е идеално място за почивка и живот и здраве отново ще отидем.
, гидовете как са ?