🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СПЯЩИЯ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-41

  • 23 159
  • 741
# 375
Добро утро!
Чета ви от известно време като гост, защото се запалих по сериала, но исках първо да ви настигна и сега си направих регистрация.
Много ми е интересно да чета, това, което обсъждате тук.Благодаря ви.
С Чаатай Улусой съм гледала само Нарекох те Ферия и Квартала на богатите, но много го харесвам.
След Ешреф Руя ще изгледам и други негови неща, със сигурност. Но, като Ешреф е уникален.
Аз обикновено гледам серията, когато излезе превода. Нямам търпение за новата серия!
Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 376
Здравейте!
Радвам се, че сериалът ви харесва!
Ако имате време и желание, споделете нещо повече. Hug

Надявам се, на интересна серия, но с този мач и какво ли още не, се притеснявам за рейтинга. Confused


А днес тренда е Grinning

 
Виж целия пост
# 377
Единствените ми притеснения са да не го спат резко. Иначе си мисля, че в БГ Ешреф е по-гледаният сериал. Поне в плейтюб е така. Нашите гледания са почти 3 пъти повече от на конкуренцията, а ги песка май в един ден.
Виж целия пост
# 378
Гери, не мисля, че биха го спрели рязко. Сериалът е много гледан и в Prime Video. Най- много да го завършат по- бързо от предвиденото.
Но, пък така ще изпълнят желанието на всички, които мрънкат, че действието се влачи бавно. Wink

Виж целия пост
# 379
Остават броени часове до отговорите на някой въпроси.
Аз примелно залагам, че Ешреф ще разбере за Руя към края на серията. Репликите му с Фарук не са за това. Даже може да плаче тръгвайки си от Яшар.
Виж целия пост
# 380


Привет и благодаря за интересните постове!!!
Най-после дойде този момент Ешреф да научи, че Нисан е Руя.
Няма две мнения - епизода ще бъде бомба.
Ама то винаги така става, като започне да се срива рейтинга.
Тогава всичко е на max, но за съжаление и този път не разчетоха
добре тайминга на излъчване на серията.
Предполагам, че довечера ще видим - Когато гръм удари,
а след две седмици - Как ехото заглъхва.
Мисля си, че при създалата се обстановка,
трябва вече да се стъпи на финалната права.
Няма нужда повече да се измъчва екипа.
Още 5 епизода и нека всичко свърши прилично и логично.
Знам, че ни се гледа още, но "международното положение" не позволява.
За да не ме изпревари някой, слагам >>>


Линковете >>>    ER37    ER37
Виж целия пост
# 381
Добре дошла, Anne _of_ Green Gables!

Гери, и аз мисля, че ако разбере, ще е накрая на серията. И като нищо, заради празниците им, другата семица да няма и да умрем от любопитство.

Надявам се да не са избързали с разкриването на истината и да не са ни ощетили от някоя интересна линия, за да вдигнат рейтинга само.
Виж целия пост
# 382
Добре дошла, Anne!🤗
Сериала май имаше договор за 40 серии, така,че ще му се насладим още един месец.
Момичета,  само ви чета за сега, не съм много активна тия дни,  sorry.
Виж целия пост
# 383
Гери, интересно предположение.
Но, нали знаеш, във фраговете, думите и действията обикновено не съвпадат.
Малко ще ми бъде странно, ако Ешреф плаче, защото е видял Нисан при Яшар...
Още няколко часа и ще разберем.
Една година по- късно( сериала започна на 19.03.25) Ешреф ще разбере коя е Рюя.

Diva, благодаря за линковете!
Хриси, аз също се надявам на това!
Още от сега чета, че всички искат серията да е само за Ешреф и Нисан,( Рюя) но това няма как да стане. Grinning
Как мислите, Ешреф веднага ли ще каже на Нисан, че е разбрал?
Видяхме я и нея да плаче...
Виж целия пост
# 384
:
Как мислите, Ешреф веднага ли ще каже на Нисан, че е разбрал?
Видяхме я и нея да плаче...
Зависи дали той знае, че тя знае. Ако Чийдем не му каже, може би не, въпреки че Ешреф не знае за изтритите спомени на Нисан. И в двата случая веднага ще поиска да я види според мен.
Виж целия пост
# 385
Всъщност май никой освен Джерен не знае, че Нисан знае.
Или греша?
Виж целия пост
# 386
Динчер дали не разбра, но от живите сякаш само Джерен. Може би точно затова я отпратиха.
Никога не съм се замисляла, че може и двамата да разберат, но да не си го кажат веднага.
Виж целия пост
# 387
Селма и Чийдем знаят. Това прави, че всички знаят. Чай само на Кадир не казаха. Но пък той знае, че тя е Руя
Виж целия пост
# 388
Прокурорката май не знае за Рюя, имам предвид историята за Рюя.
Кадир също не знае.
Но пък асистентката на Динчер, Седа, знае,  а от нея и Яшар може да научи.
Виж целия пост
# 389
Това за Седа не ми беше хрумвало. Даже как още не му го е казала. Тя зане слабите места на Ешреф.

Селма знаеше. Подробности по историята може и да не знае, но Нисан ѝ го каза. Тогава Чийдем ги подслушваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия