„Като две капки вода“ – сезон XIV - Тема №2 (месец март)

  • 79 903
  • 1 369
# 1 275
Симона не вложи чувство в пеенето, като че ли гледаше как да имитира движението на ръцете. Едно голямо НЕ от мен! Другите до този момент ми харесаха.
Виж целия пост
# 1 276
Емилия не ме впечатли. Иво категорично не ми хареса.
Виж целия пост
# 1 277
Много къса клечка за Симона. Ама даде най-доброто от себе си детето.
Борис и Дънди -топ изпълнения.
Емилия - хареса ми и наистина е много красива в този образ.
Иво пя добре.

Аз вероятно за Борис ще гласувам.
Виж целия пост
# 1 278
Бабиновият Таркан бива, като глас не толкова, но като движения и поведение ..има настроение..
Виж целия пост
# 1 279
Весела беше много комична в образа на Таркан, мъже да не се падат повече за нея.
Виж целия пост
# 1 280
Ех, любима песен на Георги Станчев. Постарала се е много Симона, но я слагам към средата на класацията.
Виж целия пост
# 1 281
Голямо удоволствие ми достави Бабинова.
Виж целия пост
# 1 282
Бабинова много ми хареса Simple Smile Много искам да я виждам в повече мъжки образи - според мен ѝ се получи и си личеше, че се забавляваше.
Виж целия пост
# 1 283
Бабинова се справи прилично.
Виж целия пост
# 1 284
Симона  нямаше нужда от грим, тя си изпя песента като себе си, даже имаше някакви накъдрени нотки.
Весела ми приличаше на един млад  Филип Киркоров, но песента добре и се получи.
Виж целия пост
# 1 285
На Весела тази песен и беше удобна като тоналност. Но Фънки е прав, че малко преиграва.
Тя си е пълнеж в това предаване.
Виж целия пост
# 1 286
Но я избутаха пред Пламена.
Виж целия пост
# 1 287
Борис и Дънди ми харесаха засега.
Дънди има страхотно кученце!
Виж целия пост
# 1 288
Бабинова не ми хареса, отново.
Виж целия пост
# 1 289
Бабинова предобри, но поне този път се постара актьорски - нещо, което не видяхме много досега. Даже за първи път не е за дъното (днес е Симона, според мен).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия