„Като две капки вода“ – сезон XIV - Тема №2 (месец март)

  • 79 902
  • 1 369
# 1 260
За пръв път на Иво не му се получи. Пеенето беше страхотно, но нищо общо с оригинала.
А съм му фен голям. И отдолу на всичко ми приличаше някак на Рик Астли.
Виж целия пост
# 1 261
Гледам със закъснение.
Тези вече втори епизод повтарят "андрогенЕн" вместо "андрогИнен"!
Ма като не я знаете думата, не я ползвйте! От толкова народ екип, нямаше кой да им каже. Повтарят като папагали след Азис, все едно е някакъв авторитет.
Иначе Дънди беше топ! Особено гласът.

Благодаря ти, само ми бъркат в здравето а това андрогЕнен, което значи съвсем друго.

Иво днес ще поотстъпи назад.
Виж целия пост
# 1 262
Ох, Борис е невероятен Joy
Виж целия пост
# 1 263
Тази вечер е доста приятна откъм имитации. За Дънди и Борис съм и аз, макар че и останалите засега ми харесаха.
Виж целия пост
# 1 264
Кой беше този, не и Сам Смит със сигурност?
Виж целия пост
# 1 265
Хилда някой видял ли я е със затворена уста, интересно?  Joy  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 266
Симона се старае и подхожда сериозно, но в тази песен си ми звучи като себе си.
Виж целия пост
# 1 267
И Георги Станчев го няма. А иначе е като 2 капки вода с мъжа на Гала /май Стефан/.
Виж целия пост
# 1 268
Ох, голямо НЕ давам на Симона.
Виж целия пост
# 1 269
Стигнах и аз до Борис, за мен беше перфектен! Супер забавен Satisfied , а от оригинала 100% по-приятен.
Виж целия пост
# 1 270
Офф, голям плюс за Симона за старанието, но къса клечка Sad
Много ѝ личи, че е хвърлила много труд по образа и беше хубаво, но не беше сполучлива имитация.
Виж целия пост
# 1 271
Джензито се движи твърде много и си пее с нейния глас... Азис имитира много по-добре Георги Станчев преди време.
Виж целия пост
# 1 272
Не става, моето момиче! Георги Станчев е непостижим и за много по-добри от теб!
Виж целия пост
# 1 273
Досега никой не ме грабна да гласувам за него.
На Иво не му се получи. Пя като него си.
И на Симона не ѝ се получи.
Виж целия пост
# 1 274
Изпълни песента, както дете би я изпълнило. Песента е за мъж, не е за жена определено. На места фалшивееше.
Май Славин най- добре я беше представил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия