„Като две капки вода“ – сезон XIV - Тема №2 (месец март)

  • 79 902
  • 1 369
# 1 245
Интересно превъплъщение следва: няма игра, има пеене и пак трябва да кажеш каквото трябва с образа... Любопитен съм.
Виж целия пост
# 1 246
Гледам със закъснение.
Тези вече втори епизод повтарят "андрогенЕн" вместо "андрогИнен"!
Ма като не я знаете думата, не я ползвйте! От толкова народ екип, нямаше кой да им каже. Повтарят като папагали след Азис, все едно е някакъв авторитет.
Иначе Дънди беше топ! Особено гласът.
Виж целия пост
# 1 247
Каква беше тази песен! Никаква мелодия не усетих, да не говорим, че Емилия пя фалшиво.
Споделям. Само визуално беше по-красива от оригинала. Много я превъзнасят, вокално не се справи според мен.
Виж целия пост
# 1 248
Ъъъм ... не! Не познавам тази песен, която изпълнява Иво.
Виж целия пост
# 1 249
Гледам със закъснение тази вечер. И пак ми хареса Пламена. Дано не я порежат отново .
Виж целия пост
# 1 250
Не ми хареса изпълнението на Иво.
Виж целия пост
# 1 251
Иво 🩵
Виж целия пост
# 1 252
Иво... много измъчено нещо. Confused
Виж целия пост
# 1 253
Противно на останалите мнения, за мен на Иво му беше най-трудния образ днес. Не мога да определя каква оценка бих му дала, но пак си вкара неговите неща и не ми беше Сам Смит. И съм съгласна с Хилда, действително постановката беше супер странна, но той Иво обикновено точно с такава си пее неговите песни.
Виж целия пост
# 1 254
Аз съм впечатлена от Иво - много поп звучене, което той до сега не е показвал. Умее да се превъплъщава в образите и му се получи.
Аз все пак се надявам да му дадат нещо танцувално следващия път Simple Smile
Виж целия пост
# 1 255
Иво ми хареса, но си беше Иво. И все пак я изпя добре. Но за сега Борис ми е N1 за тази вечер
Виж целия пост
# 1 256
Много нежно пя Иво, но не мога да преценя колко добра е имитацията.
Обаче как пя!
Виж целия пост
# 1 257
Иво сигурно ще обере ниските точки, но изпълнението му беше много трудно.
Емилия беше нещо средно.
Тоя Сам Смит не идва ли на един Х фактор и даже май пя с Мишето, или го бъркам с някой друг?
Виж целия пост
# 1 258
Много ми хареса Иво, много нежна песен, но не звучеше като Сам Смит. Силна вечер, Дънди, Пламена и Борис бяха много добри.
Виж целия пост
# 1 259
Рачков, Геро, Маги,
а днес е годишнина, откакто ни напусна Емил Димитров. Ама вие такива неща не помните - нали го има в плейлистата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия