Кралски работи и клюки - март 2026

  • 68 943
  • 1 207
# 390
Максито и Вилем май традиционно си участват в тази инициатива. И предни години се сещам, че сме ги гледали. Хубаво е да има такава повтаряемост и приемственост.

Колко са свежи Мери и Фреди след дългия полет.
То си е инициатива на техния фонд. Ежегодно е да и всяка година участват в различни дейности в различни сфери. Беатрикс също. Сега е била във ферма да храни агънца. Много сладки.
С магарето пък имали нещо общо.Joy
https://www.instagram.com/reel/DV0-EiygjnU/
Агнетата в детската ферма „Бийлмервейде“ в Амстердам получиха днес високопоставена гост. Принцеса Беатрикс нахрани малките новодошли в рамките на инициативата „NLDoet“ на фондация „Oranje“. Не само агнетата разтопиха сърцето на принцесата, но и козите получиха поглаждане („Здравейте, скъпи!“). Беатрикс нахрани и магарето с морков, като според нея то имало нещо общо с нея. И двете не били особено очаровани от пресата, „но не бива да го казвам на глас“, пошегува се тя.Joy

Малко снимки от предишни години.









Скрит текст:











Виж целия пост
# 391
Принцът на Уелс, патрон на Welsh Rugby Union, ще присъства на мача Уелс срещу Италия, част от Guinness Six Nations, на стадион „Принсипалити“ в Кардиф утре, 14 март.

Катрин с жест на благодарност към болницата, в която се лекува и е патрон.
До пациентите и персонала на „Роял Марсдън“, с настъпването на пролетта, тези нарциси от островите Сили искат да кажат: „Мисля за всички вас.“ Катрин




Виж целия пост
# 392
Чудесна новина!
Принцесата на Уелс, като полковник от Ирландската гвардия, ще присъства на парада за Деня на Свети Патрик в казармата Монс в Алдершот във вторник, 17 март.

Виж целия пост
# 393
Страхотен жест от страна на Катрин! За пореден път изказва благодарност и съпричастност.

Елегантните дами днес в Челтъм.
Да видим дали тази пролет-лято ще бъде сватбата на Питър. Дано да е по-пищна и да видим семейството отново на хубаво събитие.
Виж целия пост
# 394
Чудесни са Вилем и Максима! Не се притесняват от никаква работа!

Мери и Фред са много готини, особено Фреди с шала.
На Мери много ми харесва пътната чанта, ама доста я е напълнила. Вътре има друга, може би дамска. Хубави очила.

Виж целия пост
# 395
Много ми хареса принцеса Ан. Палтото и костюма под него и стоят перфектно. Има завидна фигура за годините си. Чудесно изглежда и бъдещата снаха - елегантна и кокетна, докато Оутъм ми се струва, че е станала по-грубовата.
Пропуснала съм лорд и лейди Фредерик Уиндзор. Много са ми симпатични винаги. Изобщо, жените на снимките от Челтъм горе  напълно основателно могат да се наречат "дами".
Виж целия пост
# 396
Ех, че хубава Мери.
Максима е много смела с лопатата Joy
Виж целия пост
# 397
Мерси, Давиз, сетих се, обсъждали сме го Вилем в дънки Simple Smile но и как не се притесняват да вършат всякаква работа.

Нямам търпение за Мери и Фреди. Има ли бизнеси с тях и този път. Знам, че на други държавни винаги водят май и представители на бизнеса с тях или?
Виж целия пост
# 398
НОВО: Принцът на Уелс ще се присъедини към делегации от Австралия, Канада, Белгия, Нидерландия и Финландия в Борнемут следващия четвъртък, 19 март, за да видят
новаторската работа на HomewardsUK(организация, създадена от Уилям)по въпросите на младежката бездомност.
Виж целия пост
# 399
Чудесни са Вилем и Максима! Не се притесняват от никаква работа!

Мери и Фред са много готини, особено Фреди с шала.
На Мери много ми харесва пътната чанта, ама доста я е напълнила. Вътре има друга, може би дамска. Хубави очила.

Лана чантата и аз много харесах, ръчно изработена от рециклирана пластмаса е. Всичко й харесах, но чантата най-много.
https://www.palorosaproject.com/all-bags/?lang=en

Мерси, Давиз, сетих се, обсъждали сме го Вилем в дънки Simple Smile но и как не се притесняват да вършат всякаква работа.

Нямам търпение за Мери и Фреди. Има ли бизнеси с тях и този път. Знам, че на други държавни винаги водят май и представители на бизнеса с тях или?
Ули да, 55 датски компании ще ги придружават. Трябваше и трима министри да са, но ще е само един, защото външния министър и този на отбраната са в кампания.
Ето инфото от сайта им :
Кралската двойка ще бъде придружена от министъра на климата, енергетиката и комуналните услуги Ларс Аагард и голяма датска бизнес делегация.
Държавното посещение ще доразвие вече силните отношения между Австралия и Дания, както в културно, така и в икономическо отношение и във външната политика. Надграждайки стратегическото партньорство, подписано между Австралия и Дания през 2023 г., целта е да се насърчи сътрудничеството в области като зеления преход и икономическата сигурност.
Зеленият преход ще бъде специален фокус, като 55 датски компании ще участват в официалната бизнес промоция „Партньорство за зелено, сигурно и устойчиво утре“, с фокус върху възобновяемата енергия и енергийно ефективното градско развитие. И накрая, интересът към природата и опазването на културното наследство също ще бъде част от програмата.


Беатрикс и магаренцето с което не харесват журналистите Smiley

Виж целия пост
# 400
Онзи ден ми попадна монета от 2 евро с лика на Беатрикс Stuck Out Tongue Winking Eye

И на мен много ми хареса чантата на Мери и не е на някаква свръх безумна цена.
Виж целия пост
# 401
Досега не бях виждала тези публикации в Туитър по повод раждането на Шарлот.
Колко много картички с поздравления са били получили. И на всяка картичка трябва да  бъде върнат отговор.

Виж целия пост
# 402
Алберт и  Шарлийн участват в благотворителната гала-вечер „Provale Solidarite“. Галата има за цел да набере средства за финансиране на инициативи на Provale, насочени към подпомагане на бивши ръгби играчи при здравословни проблеми (напр. трайни наранявания) или затруднения при реинтеграция в професионалния живот след края на кариерата им.Вечерта включва търг с 20 лота, на който са събрани над 100 000 евро.
Прекрасна е Шарлийн. Красива стилна и елегантна визия.
Роклята е като малко бижу. Heart Eyes








Виж целия пост
# 403
Херцогинята на Единбург се среща с жени, борещи се за мир, в Постоянното представителство на Обединеното кралство към Организацията на обединените нации на 12 март 2026 г. в Ню Йорк, САЩ.
Виж целия пост
# 404
Мери на летището
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия