Кралски работи и клюки - март 2026

  • 68 947
  • 1 207
# 375
Да видим какви тоалети ще ни предложи Мери и как ще я посрещнат на родна земя австралийците. Предполагам, че ще видим доста от Zimmermann и дано заложи на повече нови тоалети.
Виж целия пост
# 376
Матилде трябваше да избере друго бельо за този фин плат на панталона. Така се очертава всичко и не е красиво с тези бабешки гащи.
И при Мери съм забелязала, че понякога ѝ се очертава бельото под панталона.
Виж целия пост
# 377
Този уикенд ли е Австралия? Супер!

Това на Матилде било блуза и панталон, не гащеризон Joy

Не знам, тя пък Матилде с едни дълги крака, свят да ти се завие Joy
Лана, Тирамису това е гащеризон затова е така все едно е загащена. На Сааб е.
Скрит текст:



О, ама Мери и Фреди вече пътуват или даже са там?
Не бях разбрала, че ще е толкова скоро посещението им.
Днес пътуват, от утре започва посещението.
Какъв ти уикенд, цяла седмица ще е интересно. Посещението ще е от 14-ти до 19-ти. Приключва в Тасмания.Heart Eyes
Виж целия пост
# 378
Както обсъждахме прединяколко дни - изчистен стил в облекло и нокти си е аристократизъм и олд мъни стайл. Няма какво друго да очакваме от най-голямата монархия, с дълга история,  традиции и приемственост. 

Катрин винаги е с нюд или безцветен лак и това за мен подхожда най-много на една кралска дама, защото излъчва елегантност, дискретност и стои много по-деликатно и изискано от цветния маникюр. Този незабележим лак придава на ръцете чистота и аристократизъм.
Виж целия пост
# 379
На хоризонта се задават плеяда кралици, които ги чакат нелеки години на управление, но финеса и чара на крехкате Елизабет втора никоя повече няма да повтори. Толкова да и отиваше короната. Дори и на края беше истинска достолепна Кралица.
Виж целия пост
# 380
Този уикенд ли е Австралия? Супер!

Това на Матилде било блуза и панталон, не гащеризон Joy

Не знам, тя пък Матилде с едни дълги крака, свят да ти се завие Joy
Лана, Тирамису това е гащеризон затова е така все едно е загащена. На Сааб е.
Скрит текст:


Значи не е за Матилде...не ми харесва как стои, иначе е красив.
Днес с красива рокля, но как се състари тази жена, тази близка снимка не е много приятелска Simple Smile
Но пък се виждат красивите обеци.
Виж целия пост
# 381
Принцът и принцесата на Уелс, снимани с Ким Инес, основателка на Humble Crumble, на Borough Market вчера.
Колко са високи и стройни и двамата.
И видеото, което си качиха:

https://www.instagram.com/reel/DVyzxqDDCHs/

Виж целия пост
# 382
Скрит текст:
Този уикенд ли е Австралия? Супер!

Това на Матилде било блуза и панталон, не гащеризон Joy

Не знам, тя пък Матилде с едни дълги крака, свят да ти се завие Joy
Лана, Тирамису това е гащеризон затова е така все едно е загащена. На Сааб е.
Скрит текст:


Значи не е за Матилде...не ми харесва как стои, иначе е красив.
Днес с красива рокля, но как се състари тази жена, тази близка снимка не е много приятелска Simple Smile
Но пък се виждат красивите обеци.

С тази рокля е доста добре..Отиват й такива рокли.
Обиците са страхотни.


Страхотно клипче на Максима и малкия симпатяга Винсент ми излезе.
https://www.instagram.com/stories/dronningmary/3851289824351701598
Виж целия пост
# 383
За да отбележат века на Нейно Величество Кралица Елизабет II, Royal Collection Trust и Burberry стартираха ексклузивно сътрудничество. Кралица Елизабет II носеше Burberry през цялото си 70-годишно царуване.
https://www.royalcollectionshop.co.uk/gifts/new-arrivals/royal-c … t-x-burberry.html






Виж целия пост
# 384
Зара и Майк Тиндъл с Питър Филипс и годеницата му Хариет Спърлинг, присъстващи на четвъртия ден на фестивала в Челтнъм в Челтнъм, днес!
Всички дами ми харесват, много елегантни.


Бившата съпруга на Питър, Аутъм Филипс също присъства.
Виж целия пост
# 385
Всяка година през март, Oranje Fonds на Вилем и Максима организира мащабната доброволческа кампания -NLdoet.
Вилем и Максима  се включват в кампанията в Хофдорп.

Максима колко добре изглежда. С много хубаво якенце е.  
Виж целия пост
# 386
Принцесата на Уелс, като полковник от Ирландската гвардия, ще присъства на парада за Деня на Свети Патрик в казармата Монс в Алдершот във вторник, 17 март.
Виж целия пост
# 387
Ооо, то дошло време за Австралия - супер, цял уикенд ще е интересно!
Даже вече са кацнали в Пърт.
Свежарки са след дългия полет.



Ей че готини Вилем и Максима. Как си личи, че доброволчеството не им е чуждо, а работата върви ръка за ръка със забавление, усмивки и добро настроение за всички.
https://www.instagram.com/reel/DV1GmD6jNwg/
Виж целия пост
# 388
Максито и Вилем май традиционно си участват в тази инициатива. И предни години се сещам, че сме ги гледали. Хубаво е да има такава повтаряемост и приемственост.

Колко са свежи Мери и Фреди след дългия полет.
Виж целия пост
# 389
Принцеса Ан и Тим Лорънс поздравяват лорд и лейди Фредерик Уиндзор, син и снаха на принц и принцеса Майкъл от Кент.








И с Хариет, бъдещата им снаха.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия