Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 553
  • 771
# 435
Не си ли искате парите, като се скъса нещо преждевременно?


Аз не. Само, ако дойде повредено при доставката.
Виж целия пост
# 436
вчера накарах бота да ми възстанови купоните. пусна ми тези от февруари( с около 30 % отстъпка). аз нахален писах искам да ми възстанови всички изтекли купони. и чудо : възстанови ми един отпреди нова година 81/40 даже сега имам и един 41/20 ( т.е. 50 процента, не помня откога ми е).
връщам само ако дойде нещо повредено или счупено. след време нямам очи да искам връщане на ползвани неща, още повече че поръчвам все евтини неща.
Виж целия пост
# 437
Според мен, когато нещо се разпада и е некачествено направено, вината е у производителя. Ако има дефект, който е скрит, това дори е по-голямо основание да си искам парите, отколкото ако се вижда.

Попитах го дали може да ми възстанови всички купони - не става - даде ми да си избера. Опитах втори път - пак същото.
Виж целия пост
# 438
Според мен, когато нещо се разпада и е некачествено направено, вината е у производителя. Ако има дефект, който е скрит, това дори е по-голямо основание да си искам парите, отколкото ако се вижда.


И аз мисля така. Ако облечеш една дреха и се скъса ще си искам парите и още как.
Ако една кутия, чието закопчаване на капака се разпада и ти струва усилия да я монтираш пак - искам си парите и толкова. Моите пари ги изкарвам с усилен труд, не ги намирам по дърветата и веднъж дадени искам в замяна стока, която да върши работа, не да ми се трупа невалидна. Още повече, че не са от най-евтините. С малко са по-евтини от магазините.
Виж целия пост
# 439
Здравейте, искам да попитам когато ползвам връщане на кредит 30/45+, мога ли да платя с натрупан кредит? Ще ми възстанови ли после всичките 30Е.Не намирам нещо написано, а имам спомен, че имаше някаква връзка.
Виж целия пост
# 440
Като гледам вече цените в евро, хич не са евтини доста от нещата, добре че са купоните и кредита, иначе няма да пазаря неща, без които съм живяла цял живот Stuck Out Tongue Winking Eye
От днес една скромна поръчка получих:
Безжичен пистолет за топъл силикон и силикон
 https://share.temu.com/jRGSJ2TLIKB
Много интересни лепенки
 https://share.temu.com/iUPyjuwcQ4B
Виж целия пост
# 441
Ако ми се сцепи подметката на обувка, носена един или два пъти, ще искам да я върна. Ако обаче, съм си носила нещо, което не е било повредено при получаването и след n на брой пъти ползване/пране покаже слаба материя, счупи се катарама или нещо подобно, няма да ми хрумне да "се оплаквам на бота" или да връщам. Примирявам се с ниското качество и пия една студена вода. Та на въпроса - не. Само веднъж оставих отзив с една звезда, бота веднага ме пита дали искам да ми разгледат оплакването и в резултат на това ми върнаха парите. Мисля, че с това "оплакване на бота" сериозно се злоупотребява в световен мащаб.
Виж целия пост
# 442
Здравейте, искам да попитам когато ползвам връщане на кредит 30/45+, мога ли да платя с натрупан кредит? Ще ми възстанови ли после всичките 30Е.Не намирам нещо написано, а имам спомен, че имаше някаква връзка.
Да.Аз винаги така правя.
Виж целия пост
# 443
Не, не си искам парите за нещо, което се е скапало след известно време на употреба. Повечето неща, които купувам са с качество отоговарящо на цената. Интересно ми е всички искащи компенсация дали получават таква от други сайтове? За дупка по блуза или паднала апликация, или счупено нещо? И връщат ли ви пари?
Имам наблюдения, че ведната отговарят, че продуктът не е бил експлоатиран правилно-пран на висока температура, оказан му е натиск и се е счупил, не е използван по предназначение и подобни.
И според мен се злоупотребява серизоно, но след като сайта има такава политика и го допуска, проблем няма. Другото опира до човек и личните му разбирания.
Както казват "всеки си угажда на акъла".

Много интересни неща показвате, за което ви благодаря. За съществуването на някои от тях даже и  не съм подозирала. JoyJoy

Да похваля тези чорапи, много красиво стоят на крака, меки са, не мърдат нито с маратонки, нито с обувки. Много съм доволна, още няколко чифта поръчах. Само да предупредя, че не стават за по-голям номер от 37;38  според мен, защото не са много еластични.

https://share.temu.com/5cCwH2eegZB

Скрит текст:
Виж целия пост
# 444
Хоп-Троп!, не се бях сетила за такива чорапи от Тему, веднага ги сложих в количката.
Виж целия пост
# 445
Аз имам въпрос. Купих на децата тениски с апликации. На две от тениските обаче апликациите се нацепиха още на първо-второ пране. Всички дрехи, в това число и куп други тениски с подобни картинки пера на 40° и после пускам сушилнята. Комбинирана пералня със сушилня Индезит имам. Оставих отзив за това, но не ми предложиха компенсация. На ясно съм, че не подлежат на връщане носени и прани, но не стават и за носене. А са и памучни. Цветове, шефове - всичко друго е окей. Може даже да са още в 90-дневния срок.
Имам ли право да се оплаквам и търся някаква компенсация?
Виж целия пост
# 446
Не, не си искам парите за нещо, което се е скапало след известно време на употреба. Повечето неща, които купувам са с качество отоговарящо на цената. Интересно ми е всички искащи компенсация дали получават таква от други сайтове? За дупка по блуза или паднала апликация, или счупено нещо? И връщат ли ви пари?
Имам наблюдения, че ведната отговарят, че продуктът не е бил експлоатиран правилно-пран на висока температура, оказан му е натиск и се е счупил, не е използван по предназначение и подобни.
И според мен се злоупотребява серизоно, но след като сайта има такава политика и го допуска, проблем няма. Другото опира до човек и личните му разбирания.
Както казват "всеки си угажда на акъла”.

Факт е, че много хора злоупотребяват с Тему. И тук са си споделяли “хитринките”. Ако нещо дойде повредено - просто си им го връщам.
Аз от другите сайтове честно казано нямам оплаквания за качеството. Имам случай от преди две години с Ремикс. Бях си взела маратонки на Tamari’s, чисто нови в кутия. След няколко носения и то не активно, се разлепиха отстрани. Явно са били доста стар модел. С времето нещата се поразспадат, нормално. Обаче като за Ремикс (между другото скъпо продават за магазин втора употреба и аутлет) струваха 90 лв. И реших да направя рекламация. Казаха ми да ги изпратя да ги прегледат. След 2 седмици ми върнаха парите. Та честно казано по-скоро бих си искала парите за нещо по-скъпо и уж носещо някаква марка и качество, от колкото от Тему. Ми взела съм си маратонки за 20€, намалила съм с купон 50%, върнали са ми още 2/3€ корекция, ми какво да искам за тия пари? Каквато им е цената, такова им е и качеството.
Виж целия пост
# 447
Нищо не съм връщала нито търсила компенсация,директно хвърлям но и не поръчвам скъпи неща или техника.
Мама Ру не стават ли за пижами или за из квартала?И моите момчета съсипват бързо памучни дрехи,рядко купувам скъпи-синсей,пепко,турски дрехи също има много при нас предимно и без друго ги носят 2-3 месеца и им умаляват.Което се съсипе за из квартала или за сън ако става и после в коша.Тормозя и аз всичко с пералня и сушилня,което не оцелее голяма работа.
Виж целия пост
# 448
Пепко за деца е супер. Синсей са ми с по-ниско качество. Тему с най-ниско. Но и там не съм много придирчива, защото ги носят малко или ги късат и лекьосват. Тему стават за някакви джиджани дрешки само за снимки. Две сушилни и цветовете се губят и качеството е силно намаляло. Поне Пепко ми издържат стабилно на сушилня. А и цените ги намирам за по-ниски от Тему. Особено, ако вземеш някакви неща с намалени цени.
Виж целия пост
# 449
Пепко го ползваме, но синът е в преходна възраст, в която едно, че е трудно да се уцели номер и второ - доста бебешки са вече за него. За щерката пък почти нищо вече няма там, тя е на почти 16, той след два дни става на 12. Аз проблем с другите неща от Тему нямам, само тези двете картинки. За пижами ще се ползват, но не бяха предвидени за това. И ако всички се нацепи така ще трябва да се купуват нови, защото детето остава без дрехи. Въпросът е принципен, има ли някаква гаранция?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия