Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 553
  • 771
# 420
Здравейте, някой поръчвал ли е спално бельо? Интересуват ме комплекти за единично легло. Качество, памук ли е и т.н.?
Поръчвала съм и бих казала, че такъв мек и приятен памук тук не съм купувала. Десенът също беше страхотен, но доста отдавна поръчвах. Гледайте състава какъв е, щом пише 100% памук това е.
Виж целия пост
# 421
Не съм купувала чаршафи, но памучните им тениски са много добри, то трябва да гледате да пише 100% памук.
Виж целия пост
# 422
Здравейте, някой поръчвал ли е спално бельо? Интересуват ме комплекти за единично легло. Качество, памук ли е и т.н.?
И аз гледам същото, избирам за лятото. Има тук таме памук, но гледам отзивите, състава и после снимките.
Виж целия пост
# 423
Получих едната шнола, всъщност е хубава и здрава, но много малка - подведох се от илюстрациите и мислех, че може да хване поне част от косата ми, но няма да стане. Добре, че поръчах само две.


А това тиксо с котките с бални рокли, е малко криндж, но всъщност е много красиво и има лек релеф, което го прави да изглежда луксозно (имам други такива стикери и те не са с това качество). Толкова ми харесва, че мисля да поръчам едно резервно. 😻
Виж целия пост
# 424
Да благодаря за препоръките.
И пак с въпрос - безкабелна батерия за телефон да ми препоръчате.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 425
Чакам три батерии, но няма да е скоро. Едната има и опция за без кабел.
Виж целия пост
# 426
Може ли да препоръчате твърди кутии за съхранение на дрехи? Трябва да се събират под стандартно легло.
Виж целия пост
# 427
Аз под леглата (едното с повдигащ се матрак и едно без), слагам вакуумирани пликове с дрехи. Малко е неудобно, защото периодично ги вадя да бърша праха и дрехите после излизат малко смачкани, но доста свиват от обема и мястото за съхранение.
Виж целия пост
# 428
Може ли да препоръчате твърди кутии за съхранение на дрехи? Трябва да се събират под стандартно легло.
Не се ли продават по магазините?
Тези в Тему са от текстил, който ми се струва, че с времето ще се разпадне. Поне такъв ми е опита с подобен текстил, който съм ползвала.
Виж целия пост
# 429
Може ли да препоръчате твърди кутии за съхранение на дрехи? Трябва да се събират под стандартно легло.
От Тему които имам текстилни, забелязах.че бързо започна да се цепи плата, по скоро не е плат а нещо изкуствено. Само две са ми с вътрешна рамка, и те външната част е същата, та очаквам да се скапят скоро. По скоро ще търся от магазини с по добро качество. Цената беше ниска и с купони бяха на супер намаление но качеството си отговори на цената.
Виж целия пост
# 430
Не си ли искате парите, като се скъса нещо преждевременно?

Виж целия пост
# 431
Essentiall виж тази  https://share.temu.com/YaLFfk783fB

Пише, че е с колела. Мисля, че с някоя оферта цената може да се намали.
Виж целия пост
# 432
Не си ли искате парите, като се скъса нещо преждевременно?


Аз само веднъж. Ако съм го ползвала повече време - не. По принцип от Тему - толкова. Да съм си взела по-качествено нещо.
Виж целия пост
# 433
По принцип си искам парите ако се скъса, развали, разпадне независимо че съм го ползвала 1-2 дни. Или ако е дреха, на която кройката е видимо дефектна (имам идея от шев и кройки, макар да минаха много години).
Специално за тези платняни пликове/"кутии" не бяха от Тему и не бях ги купувала, а идваха заедно с възглавница и друг с чанта. Раздраха се много скоро и не служеха повече по предназначение.
Виж целия пост
# 434
Аз ги искам, ако след едно-две пранета се появи дефект - примерно малки дупчици по ръбовете (имах такъв случай).
Иначе ако съм носила нещо по-дълго (цял сезон) - не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия