Не ме засяга лично, но просто ми омръзна да чета за това през няколко дена.
В крайна сметка, всеки ще постъпи според собствената си съвест и писането на нравоучения е излишно.

Моля, припомнете ми как да разбера по номера на опаковката от коя поръчка е артикулът? Купувала съм еднакви неща в няколко поръчки и сега не знам коя опаковка на коя поръчка отговаря, за да заявя връщане. Помня, че е писано тук кой номер от опаковката къде да се гледа за съвпадение в описанието на продукта в сайта, но сега не намирам инфото. 

Моля, припомнете ми как да разбера по номера на опаковката от коя поръчка е артикулът? Купувала съм еднакви неща в няколко поръчки и сега не знам коя опаковка на коя поръчка отговаря, за да заявя връщане. Помня, че е писано тук кой номер от опаковката къде да се гледа за съвпадение в описанието на продукта в сайта, но сега не намирам инфото. Просто ги сложете в прозрачен плик.Не е задължително да са в оригиналния Доста пъти съм връщала така.
Препоръчани теми