Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 524
  • 771
# 510
Да. Не забравяй да влизаш всеки ден да си взимаш съответния кредит. Ако пропуснеш, губиш за деня.
Виж целия пост
# 511
То това винаги си е било за връщането на кредит. Много сме писали. Взима се всеки ден по малко. Може да предложи в замяна купони или да се вземе след пристигане на пратката. Има вариации.
Виж целия пост
# 512
На мен ми искаше легитимиране за едни ножчета. Не ми се занимаваше, но имам спомен, че панайоту (мисля) писа, че е снимала л.к. и е скрила снимката и други лични данни.
Бях скрила номер, ЕГН и не помня какво,. Снимката я оставих,че нали доказвам пълнолетие Simple Smile, И накрая пратката не дойде , Бокса я върнаха заради размер.
Виж целия пост
# 513
Това е офертата която в моя случай поръчвам за 48/49 евро и ми връщат 30 евро, но трябва да събирам сумата 7 дни под ред (на малки суми е разделена). Но не на всички се пада тази оферта, при всеки е различна. Извиква се с claimcredit. Това е общо взето. 🍀 Знаеш ли как се извиква втората оферта?
Aма всеки ден липускаш малки поръчки в рамките на тези 7 дни?

Не знам как да си извикаш другата оферта.
Виж целия пост
# 514
ДамаТрефа, не. Това е офертата с връщане на кредит. Преди беше 80/100. Пазаруваш над 100 лева и в рамките на седем дни ти връща 80 като кредит в Тему, който можеш да ползваш за други поръчки.
Виж целия пост
# 515
Благодаря Ру. Има ли срок за ползване на кредита?
Виж целия пост
# 516
Не, няма. Можеш дори веднага преди да си събрала целия да го ползваш. Първите дни е малък, към края значително нараства
Виж целия пост
# 517
Скъсаха ми нервите от чата на Тему, попаднах на много неадекватен агент Grin Моля, припомнете ми как да разбера по номера на опаковката от коя поръчка е артикулът? Купувала съм еднакви неща в няколко поръчки и сега не знам коя опаковка на коя поръчка отговаря, за да заявя връщане. Помня, че е писано тук кой номер от опаковката къде да се гледа за съвпадение в описанието на продукта в сайта, но сега не намирам инфото.

https://bg-mam.ma/p/1790508/49944696
Виж целия пост
# 518
Mrs Jan, много благодаря, този път си запазих снимките Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Аз се оплаквам, че пак ми спряха картите за отстъпка. Купони само 10€ от 120€ и то за 15 закупени артикула. И всеки ден оферта с монети. Пак някаква суша от читави оферти се очертава.
Имам 3 поръчки с БГ пощи, последните много се бавиха на митницата, и настоящите са така.
Виж целия пост
# 520
На мен на два пъти ми излиза офертата за връщане на кредит(от миналата година не беше), когато вляза в приложението, обаче все нещо правя и излизам от него и офертата... се загубва. Интересното е, че я няма ни на съобщения, ни на изтекли купони и не знам как да си я извикам отново.

На мен пък с бг пощи най-бързо ми пристигат нещата, обаче ме вбесяват до лудост с това обединяване на поръчки. Последният път буквално си влачих чувала с пратката, понеже са обединили 100 в една, естествено най-тежките неща, а пощата е на такова място, че и да искам, няма как да спра баш пред клона, а трябва да повървя. И да повлача съответно чувала.
Харесах си една етажерка органайзер за шкаф и една сглобяема етажерка за спалнята, обаче пише, че ще пътуват по суша 101 дена с камили, после сигурно пак ще ги засилят с пощата, а там пък не може да ги вземе друг освен мен без пълномощно, така че засега се отказах.
Виж целия пост
# 521
Четох на първа страница, но не ми стана ясно. Синковецът е забравил да ми вземе пратката. Вчера по никое време ми писа, че до полунощ трябва да я взема, но не бях  у нас и докато се прибера, забравих. Чак сега сутринта се сетих. Предполагам вече няма шанс да е в Box Now. Какво да правя сега?
Виж целия пост
# 522
На всяка пратка имате безплатно връщане, но може да обедините неща от две пратки. Обаче тази клетка, ако не влезе в бокс ще трябва да си платите връщането по Спиди и Еконт и после евентуално да Ви върнат парите. Сложното е клетката, а не че са две поръчки.
На клетката един от размерите е 77 см, така че на кашона най-вероятно е поне 85-90. Не знам има ли BOX-ове с такива размери.
По-скоро обаче се чудя дали като заявя връщане за стоки от първа поръчка и добавя към тях стоки от втора, ще ми броят, че вече имам едно безплатно връщане по втората поръчка и съответно, ако после заявя връщане на клетката - това да го отчетат като второ връщане за втората поръчка.
При комбинирано връщане, отчита само 1 връщане. Имайте предвид, че вероятно ще изгубите правото на ползване на купони, заради връщането по първата поръчка.
Виж целия пост
# 523
Четох на първа страница, но не ми стана ясно. Синковецът е забравил да ми вземе пратката. Вчера по никое време ми писа, че до полунощ трябва да я взема, но не бях  у нас и докато се прибера, забравих. Чак сега сутринта се сетих. Предполагам вече няма шанс да е в Box Now. Какво да правя сега?
Влез в приложението на бокса и опитай да удължиш с един ден.
Виж целия пост
# 524
Четох на първа страница, но не ми стана ясно. Синковецът е забравил да ми вземе пратката. Вчера по никое време ми писа, че до полунощ трябва да я взема, но не бях  у нас и докато се прибера, забравих. Чак сега сутринта се сетих. Предполагам вече няма шанс да е в Box Now. Какво да правя сега?
Влез в приложението на бокса и опитай да удължиш с един ден.
Благодаря! Успях и я взех. Там беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия