Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 465
  • 771
# 585
Благодря! Не мога да я проследя и там, дава ми грешка. Frowning1
Виж целия пост
# 586
InTime, FedEx? Виж и там дали нещо няма да излезе.
Виж целия пост
# 587
Благодаря, VaniaK! Hug
Действително май ще дойде с In Time. Писах си с агент и ми каза, че куриерът е UPS, а в интернет видях, че локален партньор за България са точно In Time. Grinning
Виж целия пост
# 588
Това поръчах
 https://share.temu.com/wiV540hxlFB блуза с делфин.
 https://share.temu.com/yGRNnf7fVFB къс ръкав лисица
 https://share.temu.com/dJ05BjkEJ9B 3 бр къс ръкав
 https://share.temu.com/ZGVTJr7TBZB къс ръкав зайче.  Зайчето Питър .
 https://share.temu.com/61BfRtBYIpB обувки с перли .... малко им се чудя.
Ползвах купон и 2 карти за отстъпка
Виж целия пост
# 589
За пръв път от 3 месеца ми дадоха връщане на кредит,но около 30 % off.
Тоест 15 евро за покупка от 45 евро.
Засега ще се въздържа,преди така направих и вдигнаха.
Стигало е и до 80%.
Те ги пишат някакви 200-300 % не разбирам защо.
Виж целия пост
# 590
Моята пратка с бг пощи последния път също беше непроследяема, не ми се беше случвало досега. И все пак, с тях досега фалове нямам.
Бокс нау обаче ми забавят за пореден път пратката вече пети ден, да не стане само като по коледа да отиде на другия край на България. Joy

Тия обувки с перли са жестоки, жалко, че са ми много деформирани стъпалата и вече не мога да нося заострени.
Адски готини обувки има, качеството няма да коментираме(в мола са същите обаче), пробвах с два чифта сандали, но нямах късмет. Уж не избирах по номер, ами по дължина на стелката, даже едните бяха по-дълги - накрая и двата чифта бяха доста късички на дължина. Не знам как да си уцеля номера, уж и отзиви четох.
И от други места съм поръчвала, гледайки размер на стелката(обувки.бг пример), не съм имала нито един гаф.
Виж целия пост
# 591
Аз имам 2 чифта сандали едноте малко малки другите ок.
Малките се скъса ха на бързо , върнаха парите.
Имам и трети всъщност те ок като размер тип римски. Скъса се нещо пак нс бързо...
Виж целия пост
# 592
За пръв път от 3 месеца ми дадоха връщане на кредит,но около 30 % off.
Тоест 15 евро за покупка от 45 евро.
Засега ще се въздържа,преди така направих и вдигнаха.
Стигало е и до 80%.
Те ги пишат някакви 200-300 % не разбирам защо.
Сегашната вълна от кредити е на прогресивен принцип. Ето например:

- за похарчени до 10 евро получаваш 10 % от тази сума, демек, 1 евро;
- за похарчени следващи от 10-те и до 40 евро получаваш въпросните 10 % от първия транш (т.е. 1 евро) и 20 % от транша между 11 и 40, т.е. около 6 евро, общо дотук 1+6=7 евро;
- за похарчени над 40 (някъде докъм 45) вземаш въпросните 200-300 % или колкото там са казали % плюс грандиозната вече натрупана сума от 1+6=7 евро, с което докъм 45 евро похарчени достигаш максималния кредит от 15 евро, колкото ти е таванът на офертата.

Някои имат и оферти за 20 евро кредит, аз на първия си акаунт получавам единствено за 12 (15, ако поръчам през следващите 240 минути) и действително излиза около 1/3 от похарчената сума. Само че не може, както преди, да купиш примерно за 20 евро и да вземеш 7.50 кредит и да си ок с това: тук идеята е, че за да си струва начинанието, трябва да думнеш 45 евро на покупка.

(Сметките са приблизителни и за нагледност.)
Виж целия пост
# 593
За пръв път ми липсва артикул от поръчката. Искат видео или снимка на пратката като съм я получила, аз естествено нямам. Оплаках се на бота и сега щели да проверят и евентуално да ми възстановят сумата. Някой в подобна ситуация, възстановяват ли сумата.
Дадоха ми купон за 20% отстъпка, но аз такава не искам. Искам да ми възстановят сумата.
Виж целия пост
# 594
от няколко дни ми предлага купони за 10 евро при покупка над 120 евро ( 10 купона еднакви). е "много яка" оферта Simple Smile
Виж целия пост
# 595
от няколко дни ми предлага купони за 10 евро при покупка над 120 евро ( 10 купона еднакви). е "много яка" оферта Simple Smile
Satisfied
Дай боже всекиму такава оферта!
Виж целия пост
# 596
Благодаря, VaniaK! Hug
Действително май ще дойде с In Time. Писах си с агент и ми каза, че куриерът е UPS, а в интернет видях, че локален партньор за България са точно In Time. Grinning
Точно с UPS и FedEx ми дойдоха двете най-обемни пратки - геймърския стол и шкафът за обувки. И за двете съм писала назад в темите.
На мен след три поръчки пак ми спряха връщането на кредит. Имам натрупана малка сума и ми дадоха вчера и купон за 20% без ограничения, защото нямах седмица раздвижване в проследяването на една от поръчките по суша.
Виж целия пост
# 597
Понеже чакам пратка с DHL, която предават на Спиди и се наложи да я пренасоча, няма такса за пренасочване.

За пръв път ми липсва артикул от поръчката. Искат видео или снимка на пратката като съм я получила, аз естествено нямам. Оплаках се на бота и сега щели да проверят и евентуално да ми възстановят сумата. Някой в подобна ситуация, възстановяват ли сумата.
Дадоха ми купон за 20% отстъпка, но аз такава не искам. Искам да ми възстановят сумата.

Аз винаги правя видео с отварянето на пратката като се прибера вкъщи. Лошото е, че имах повреден артикул и тия искаха видео 30сек. не може по-голямо да е  и се наложи да изрязвам видеото точно с този артикул. Признаха го и ми върнаха парите.
Виж целия пост
# 598
и на мен ми предлага тези оферти 15/50, купоните 10 от 120 и една за 100 евро връщане, ама ако купиш за около 400.... засега се въздържам и не поръчвам. И без това трупам само щуротии.
Виж целия пост
# 599
Моята кредит бек оферта дава връщането като едно време един след друг всички дни. Днес взех сумата за четвъртия ден. Понеже имаше коментари от други, че ги разделя вече на 3 преди / 4 след получаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия