Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 548
  • 771
# 630
И за трите поръчки с връщане на кредит ми даде да ползвам натрупан кредит
Виж целия пост
# 631
Супер. Ще пробвам да пусна поръчка тия дни. Дано пак се появи.
Виж целия пост
# 632
Здравейте, някой поръчвал ли е тракер с GPS, да работи с андроид ми трябва
Аз чакам това
Виж целия пост
# 633
Да, дава да се ползва натрупания кредит. Току що пуснах същата 30 евро от 50, обаче.
Виж целия пост
# 634
Как ме врътна тему днес  събирам си аз кредита всеки ден и днес влизам чинно и вземам кредита и ми предлагат ъпдейт приемам го и ми лапна събрания кредит за сметка на някакъв купон за 15% от сметка над 50 евро ..така ме хвана яд
Виж целия пост
# 635
Това май е стар номер. Нищо, нали можеш да си събереш останалия кредит? Предполагам големите суми предстоят. А 15% купон все ще го вкараш в употреба, важи два месеца
Виж целия пост
# 636
На мен ми предлага всеки ден само 15 над 50 кредит. Въздържам се да поръчвам, но май е някакъв цикъл и няма да ми предложи друго.
Виж целия пост
# 637
обявата е изтекла, беше в 2 размера и 4 цвята и още тогава беше на изчерпване. Примерно ми подхождаше тъмно кафяво но не беше налично. Потърсих други линкове, но са останали само този цвят и малък размер от моят фасон. Намерих малко по-друг вид с кръгли отвори отстрани,  но само 35 см на дължина. И тези отвори може би не са толкова функционални.

Освен дължина и ширина , трябва много добре трябва да се прецени и височината, защото не съм отчела този факт и с включен разклонител за Юесбита (който си е висок),  капакът на кутията се затваря само ако разклонителя за тока е в легнало положение.

Благодаря, уви. Това с кръглите отвори не ми се вижда изобщо функционално. Аз купих такава кутия с капак, който е за съхранение, и горе-долу прибра големия панаир, но не е безупречно. Дано пак пуснат високи и дълги такива.
Виж целия пост
# 638
Likeawind ще споделиш ли мнение като дойде тракера ?
Виж целия пост
# 639
re_ge, ще помоля за линк към чорапчето за бродиране "Дименшънс".
Виж целия пост
# 640
Аз да се оплача, пък дано ме чуят. Само аз ли не получавам връщане на кредит? Повече от година стана на нито един от трите ми акаунта. Всеки ден влизам да проверявам и няма, даже и купони, ама като казвам нищо, наистина много ми е тъпо.
И да не е само спам да похваля тази блузка за колежка- чудна е
https://share.temu.com/37S4IP9Ki2B
Виж целия пост
# 641
Вечер дават кредит май. Даде ми сега но няма да поръчам. 15от 40+ евро.
Виж целия пост
# 642
Няма общо времето. Днес на обяд като влезнах в приложението и ми излезе офертата с монетите. Реших да пробвам и claimcredit и взе, че стана. Нямах над година и половина връщане, а доста често проверявах.
Оплачи се на бота, по-може да има ефект, от колкото на нас.
Виж целия пост
# 643
Ох, много сложно с тези кредити. Не ги разбирам. Имам чувството, че съм в игрална зала, пред ротативка. Хвърчат надписи надолу-нагоре, гърмят бомби с числа...
Преди  два дни инсталирах приложението на телефона. Досега поръчвах /три пъти/ от сайта от компютър. След като инсталирах app-а излезе оферта за 45 Е кредит. В рамките на 240 мин. трябваше да направя поръчка поне за 10Е. Нямах намерение да купувам, но купих Grinning И тази оферта изчезна, не мога да я намеря. Писах на бота, за компенсация ми даде 20% отстъпка на всички артикули за 7 дни. И днес пак ми изкача оферта, май за 41 Е кредит, не запомних от хвърчящите надписи и проценти. Пак за 240 мин. трябваше да платя. Скалъпих набързо за 14 Е. Видях, че не ми дава 20-те %, но реших да играя за кредита. И се чудя дали утре ще намеря офертата да си заявя кредита.
Не знам грешка ли направих, че не останах само на отстъпката, Тему ли направи грешка, че не ми даде отстъпката...

При предишните ми поръчки накупих разни джунджурии. Повечето са още в плика. Но за тези мога да дам положителен отзив.

- панти за плавно заваряне. Смених на стари шкафове, работят перфектно. Доставиха ги за 8 дни, въпреки че пише по суша за 20-44 раб. дни.

- 4-портов USB конектор. Понеже все не ми стигат портовете и съм доволна от покупката.
Виж целия пост
# 644
Да монети ми дава  под всяко време.  Но връщане на кредит вечер.  Това без въвеждането на calmcredit. Иначе и аз си го въвеждам но няма резултат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия