Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 168 - март 2026)

  • 98 569
  • 1 244
# 315
Черният Сак на КК, още миналата година го спечелих, наистина е хубав.

Да, аз имам и малкия черен, но този определено е много хубаво качество и е голям!
Виж целия пост
# 316
Преди два дена изхабих над20 кода в Колата и нищо. Днес намерих едно кенче и ударих 30 Евро😚
Виж целия пост
# 317
Аз писах на кока кола през контактната форма на сайта .
Хванах се да регистрирам кодове  в приложението-  еднакви капачки едната я приема другата с изтекъл срок ...не мога да ги разбера .
В сайта същата работа еднакво изглеждащи капачки една приема... друга не ...
Виж целия пост
# 318
И при мен така. Все ми пише невалиден код, а в приложението ги приема.
Виж целия пост
# 319
Здравейте!Може въпроса за ме е за групата ,но ще попитам все пак!Търся промоционалния пакет на София Мел- 3 пакета брашно и купа!Обиколих всички магазини и няма!Някой ако е виждал да пише в кои магазини има!
Виж целия пост
# 320
Здравейте!Може въпроса за ме е за групата ,но ще попитам все пак!Търся промоционалния пакет на София Мел- 3 пакета брашно и купа!Обиколих всички магазини и няма!Някой ако е виждал да пише в кои магазини има!

Пишете им във фейсбук с питане за конкретен град и ще ви отговорят. Гледах, че в някои градове изобщо няма във физически магазини, но може да се закупи онлайн от техния сайт, обаче се продават заедно 2 промопакета.
Виж целия пост
# 321
Сега беше тегленето на Донгфенг в Инстаграм. Наша съфорумка е резерва след някакъв Мотобой , направо голяма емоция Nerd Печели кола
Виж целия пост
# 322
Аз не успях да видя кой да изтеглили.
Виж целия пост
# 323
Сигурно някой от тия дето редовно ги теглят, няма друг начин. Аз почти съм се отказала вече и почти не ми се обяснява даже защо. За месец и половина абсолютно нищо.
Виж целия пост
# 324
На мен също не ми излизат сторита с тегленията от игрите в ИГ.
Виж целия пост
# 325
Минавам само да се похваля, спечелих 3 ваучера от кората по 50 евро горе долу един след друг
Виж целия пост
# 326
В Сливен има от Брашно Софиямел - 3 пакета +купа, в магазин "Бриз", Кв. Дружба. За цена, не мога да кажа, не съм сигурна.
Виж целия пост
# 327
В Сливен има от Брашно Софиямел - 3 пакета +купа, в магазин "Бриз", Кв. Дружба. За цена, не мога да кажа, не съм сигурна.
За Стара Загора или Казанлък!Писах на София Мел,но отговориха че в нашия град няма!
Виж целия пост
# 328
Aз съм ги виждала в магазин Вучко, гр. Батановци, но за съжаление доста далеч от вас.
Виж целия пост
# 329
10 кода на колата и нищо,има ли час за печелене?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия