Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 168 - март 2026)

  • 98 814
  • 1 244
# 330
В поста не пишеше, за кой град питате. Но все пак реших, да споделя за нашият град. Предполагам, че в по-малки те градове и съответно в по-малките магазинчета ще има,ако не сегяа, то за Великден. Една година бяха решили да ги пуснат, преди Великден.
Виж целия пост
# 331
Момичета и момчета, преди малко ме изтеглиха за телефон в играта на Виваком в тикток! Още никой не ми е писал, не смея да се зарадвам, но много се развълнувах! Ще го подаря на ММ, че е с много стар телефон. Хубав празник ми се получи! Дано утре да се свържат с мен, защото аз не успявам да им пиша. 😅 Стискайте палци всичко да е ок! Е не е айфон, но на фона на последните каръшки месеци/години, си е направо удар! 🥰
Виж целия пост
# 332
В Сливен има от Брашно Софиямел - 3 пакета +купа, в магазин "Бриз", Кв. Дружба. За цена, не мога да кажа, не съм сигурна.
За Стара Загора или Казанлък!Писах на София Мел,но отговориха че в нашия град няма!

По 5 Евро ги продават, според мен не си заслужава, дори брашното, когато не е на промоция пак не излиза сметката.
Виж целия пост
# 333
Има ли печеливши в Здраве ? Виждам номер като моя ,но все още нямам смс ,предполагам днес ще ги пращат ! В правилата не пише в какъв срок ще бъдат информирани печелившите, та ако някой палучи моля да сподели .
Виж целия пост
# 334
Има ли печеливши в Здраве ? Виждам номер като моя ,но все още нямам смс ,предполагам днес ще ги пращат ! В правилата не пише в какъв срок ще бъдат информирани печелившите, та ако някой палучи моля да сподели .

Аз също виждам номер като моя, но нямам смс!
Виж целия пост
# 335
DM са публикували печеливши от играта с Babybonus. Пак нямам късмет.

Печеливши участници от томболата dm babybonus в периода 05.02.26 - 04.03.26 г.

Ирена Иванова
Анна Стоянова
Елица Кателиева
Мария Рашковска
Виктория Георгиева
Iveta Koleva
Елица Манева
Таня Ценова
Васиана Христова
Светослава Златева
Виж целия пост
# 336
Сакът на КК изглежда много здрав.
Някой успя ли да се регистрира в играта на ДЗИ? Изписва ли някакво потвърждение за успешна регистрация?

Ципът се развали много бързо и не може да се закопчава. Иначе е голям и самата материя изглежда здрава. И малкия сак имам, той е различен, като материя.
Виж целия пост
# 337
Писах на Кока кола в месенджер за невалидни кодове. Ето и отговора им.
Виж целия пост
# 338
Има ли някой, който не е получил имейл от КК за инстантните награди /дъска, термочанта/? Срокът беше до 6.03.
Виж целия пост
# 339
Има ли някой, който не е получил имейл от КК за инстантните награди /дъска, термочанта/? Срокът беше до 6.03.
Получих още на 01.03, беше в папка спам, провери там
Виж целия пост
# 340
Аз също полчих подобен отговора от КК
Може би трябва да снимам всяка една капачка (с високо качество)и да я пращам ..
Виж целия пост
# 341
Ная са изтеглили- с продуктов пакет съм с 1 бележка.
Виж целия пост
# 342
А къде се вижда тегленето на донгфенг ако не сме успели да видим лайфа?

Престиж са изтеглили Ная - с комплект продукти съм, имам смс, честно казано се изненадах.
Виж целия пост
# 343
Аз не видях теглене на колата само имената бяха публикували на печелившия и резервите.
Имам спечелена карта на морени на 2.02 и още не съм я получила нормално ли е толкова да се бавят другите май по-скоро си ги получихте?
Виж целия пост
# 344
Ако някой е играл  в играта за 1000 бр. кроасани 7Days вече има печеливши.
Ето линка https://7days-promo.com/new_game/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия