Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 168 - март 2026)

  • 98 837
  • 1 244
# 345
Аз не видях теглене на колата само имената бяха публикували на печелившия и резервите.
Имам спечелена карта на морени на 2.02 и още не съм я получила нормално ли е толкова да се бавят другите май по-скоро си ги получихте?
Моята беше спечелена на 13.02 и я получих миналата седмица в София.
Виж целия пост
# 346
Ако някой е играл  в играта за 1000 бр. кроасани 7Days вече има печеливши.
Ето линка https://7days-promo.com/new_game/
Някой получил ли е смс? 1000 души как се проверяват?
Виж целия пост
# 347
Ако някой е играл  в играта за 1000 бр. кроасани 7Days вече има печеливши.
Ето линка https://7days-promo.com/new_game/
Някой получил ли е смс? 1000 души как се проверяват?
аз нямам смс, участвах с 2 телефона, проверих ги с chatgpt - не откри моя номер Laughing
Виж целия пост
# 348
С трите точки горе вдясно и търсене в страницата. Въвеждате си номера и ако го има, ще ви го покаже. Мен ме няма.
Виж целия пост
# 349
Ако някой е играл  в играта за 1000 бр. кроасани 7Days вече има печеливши.
Ето линка https://7days-promo.com/new_game/
Някой получил ли е смс? 1000 души как се проверяват?

Проверяват се лeсно - на компютър Ctrl+F - и си изписваш номера горе в полето.
На телефона - от точиците горе в дясно - търсене в страница.

пп
Мене ме няма Nerd
Виж целия пост
# 350
Има номер с начало като на брат ми, така че ще чакам актуализация от негова страна😆
Виж целия пост
# 351
И мен и мъжа ми ни няма... това си е каръщина вече Simple Smile при 1000 печеливши
Виж целия пост
# 352
И мен ме няма в кроасаните.
Виж целия пост
# 353
И мен не няма. И всичките мои познати, които са се регнали. Около 15 души. Това не е реално. Това да не е някакъв стар списък?
Виж целия пост
# 354
7 телефона регистрирах нашите и на семейството на сестра ми,няма ни,
Виж целия пост
# 355
И нас ни няма 😂
Виж целия пост
# 356
MM е с кроасани, вече има смс, даже заявихме наградата.
И аз регистрирах няколко номера, но само един печели.
Виж целия пост
# 357
Явно много хора са участвали, мен също ме няма. Напоследък все ме пропускат, надявам се късметът ми да се събуди от зимния сън скоро.
Виж целия пост
# 358
7 телефона регистрирах нашите и на семейството на сестра ми,няма ни,
И при нас е така никой не е спечелил  Smirk
Виж целия пост
# 359
И мен ме няма!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия