Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 49 585
  • 682
# 405
Аз използвах на Микса, станах на петна- разнасях с ръка- и ръцете ми станаха оранжеви. Да, придобих тен- но неравномерен на места и след нанасяне- започваш да миришеш на гадно след около час и нещо .
Виж целия пост
# 406
От този на Микса станах като морков
Виж целия пост
# 407
За равномерен тен първо ексфолиране, после нанасяне на автобронзанта с ръкавица.
Преди доста години ползвах такъв на Нивеа, но само на краката, обаче ползвам гъба и душ гел при къпане, съответно отмих част от него и краката ми станаха на петна.
Колкото и пъти да съм се замисляла да пробвам отново, все се отказвам, а сега има доста по-добри продукти, за които съм чела или гледала видеа.
Виж целия пост
# 408
Използвам редовно автобронзант, но този на микса е просто оранжев, буквално бях оранжева като маскиран морков. Безумно беше, не искаше да пада, добре, че имам пяна за сваляне на теб.
Ако някой си търси бюджетна ръкавица, Sundance в dm имат и супер.
Виж целия пост
# 409
Като стана въпрос за Дм,сега погледнах имат мус за тен тяхна марка дали е хубав?
Виж целия пост
# 410
За муса за тен незнам,но тонирата слънцезащита ми харесва. Стои естествено и не ми се изпотява лицето,за разлика от доста по-скъпи. Също слънцезащитата спрей,за спорт ли как се водеше. Аз я ползвам за спорт -бягане,колело.
Виж целия пост
# 411
Мусовете са по-добри. Имаше преди няколко години един мнго нашумял, от който бяха доволни масово - St Moriz или нещо такова.

Edit: Да, намерих го.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/1691088/st-moriz-avtobronzir … nning-mousse-dark
Виж целия пост
# 412
Момичета, някоя от вас използвала ли е маската на Лореал в лилавата опаковка за лице? Маската е от две части и се стои с нея 90мин. Гледам, че е много нашумяла.
Виж целия пост
# 413
Здравейте! И аз да се включа по темата за изкуствения тен. Рядко си правя – може би веднъж годишно пробвам и експериментирам с различни продукти. Досега най-доволна останах от автобронзиращия мист спрей на Biobaza Tropic Sun. Голямото му предимство е, че изобщо няма оранжев оттенък, нанася се супер равномерно и не ставаш на петна. Тенът изглежда много естествено
 https://lillydrogerie.bg/biobaza-tropic-sun-avtobronzirasch-mist … rej-150-ml-543716
Виж целия пост
# 414
Не я знам тази маска на Лореал. Нова ли е? Иначе 90 минути абсурд да стоя. Евентуално преди лягане да..
Виж целия пост
# 415
От тез колагеновите е
Аз седя 90 мин обаче с ексфолиращи чорапи😀 даже максималното 120 мин.
С маска на лицето мисля че стоях с такъв тип, ама от фантастико взимах.
Виж целия пост
# 416
Здравейте! И аз да се включа по темата за изкуствения тен. Рядко си правя – може би веднъж годишно пробвам и експериментирам с различни продукти. Досега най-доволна останах от автобронзиращия мист спрей на Biobaza Tropic Sun. Голямото му предимство е, че изобщо няма оранжев оттенък, нанася се супер равномерно и не ставаш на петна. Тенът изглежда много естествено
 https://lillydrogerie.bg/biobaza-tropic-sun-avtobronzirasch-mist … rej-150-ml-543716
Здравей,
а след това цапа ли примерно при изпотяване ? Колко време издържа? Съжалявам за лаишките въпроси, просто още се не съм пробвала Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Не я знам тази маска на Лореал. Нова ли е? Иначе 90 минути абсурд да стоя. Евентуално преди лягане да..
Фрау, това е маската:
Виж целия пост
# 418
Здравейте! И аз да се включа по темата за изкуствения тен. Рядко си правя – може би веднъж годишно пробвам и експериментирам с различни продукти. Досега най-доволна останах от автобронзиращия мист спрей на Biobaza Tropic Sun. Голямото му предимство е, че изобщо няма оранжев оттенък, нанася се супер равномерно и не ставаш на петна. Тенът изглежда много естествено
 https://lillydrogerie.bg/biobaza-tropic-sun-avtobronzirasch-mist … rej-150-ml-543716
Здравей,
а след това цапа ли примерно при изпотяване ? Колко време издържа? Съжалявам за лаишките въпроси, просто още се не съм пробвала Simple Smile
Не, после не цапа, но нямам спомен колко ми издържа – може би около две седмици. Не падна и не стана на петна, а избледня постепенно.
Виж целия пост
# 419
Janice, благодаря. Наистина не съм я виждала, но Glass skin звучи обещаващо.
Ще я потърся в ДМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия