, щото по селата кой ти разхожда кучета? Живеят на вериги в двора или в най-добрия случай свободно, но пак цял живот в двора си. Но от друга страна рискът да настъпи аки от овца или магаре се увеличава.
, щото по селата кой ти разхожда кучета? Живеят на вериги в двора или в най-добрия случай свободно, но пак цял живот в двора си. Но от друга страна рискът да настъпи аки от овца или магаре се увеличава.
маркират, но не кензат на тротоара, защото в тях е жив инстинкта да заравят. Ние без да искаме открихме вариант за котешка тоалетна на дворните котки - изкосената трева трупаме в едиб ъгъл на овощната градина, лесно ровят и не ми акат в градинките.
Лятото имах челен сблъсък, когато ми отговориха, че са направили проверка и не са открили незаконното сметище, което им бях посочила като адрес, GPS координати и снимки.,Накрая се оказа, че мисирките минали по улицата и не видели боклуците зад храстите в общинския парцел
Кауза пердута, защото на всяка улица ще има поне по един, който си е залепил гараж до оградата и не иска да го маха Препоръчани теми