Пикник...

  • 5 248
  • 25
# 15
Почти не пропускаме събота или неделя да излезем на зелено както се казва.
Задължителните неща за нас са барбекю,сирене,домати, краставици,лук/става невероятен печен/ биричка и хляб.Разбира се и месо но то е различно , кюфтета/тези от Метро са страхотни/,кебапчета,шишчета,наденица,кремвирши или пържолки всичко става много вкусно.
Виж целия пост
# 16
didimka, нещо такова ли?

Виж целия пост
# 17
t_ilieva шишчетата са страхотни ето това е истината за пикник така го разбирам аз newsm10
Виж целия пост
# 18
За всеки явно нещата са различни......

Ние по принцип не ходим импулсивно на пикник, лично аз обичам предварително да си планирам някои неща, а и при нас пикника е всяка събота и не сме привърженици на месото и скарата(лично на мен тази миризма ми е много тежка) и затова гледам ако мога от в къщи да взема нещо и долу горе подготвени да тръгнем.....

Но знам,че мнозинството от хората предпочитат скарата - нищо лошо и така наистина се спестяват някои главоболия.....

Важното при всички е доброто настроение и купона да е на 6!
Виж целия пост
# 19
Момичета,вчера правих тези кашкавалки,и нещо не ми се получиха добре.Отгоре и отдолу се изпекоха много добре,а в средата-сурови.Дали е възможно да се получи така,защото кашкавала беше настърган на по-едро?Спазих всичко по рецепта и градусите,но нещо не ги уцелих.А и не бяха големи някакви,дебели,а по-мънички.
Виж целия пост
# 20
Въпреки, че си написала, че си спазила времето и температурата за печене, според мен там ти е грешката, а и си зависи от печката ти.
Виж целия пост
# 21
Много хубава тема. И ние тръгваме по пикници вече и ще следя с интерес. Но бих напрвила лесния сладкиш на Янита следващия път.
Виж целия пост
# 22
Пускай рецептата,Емем Simple Smile
Виж целия пост
# 23
Като стана дума за пикник, някой ползвал ли е онези еднократни барбекюта, които се продават в Била и по бензионстанциите? Дали вършат работа?
Виж целия пост
# 24
Пускай рецептата,Емем Simple Smile

Ето я тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=51897.0
Виж целия пост
# 25
Оооо, правила съм го и много ни допада и като пастики съм го правила.Търпи и видоизменения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия