, едновременно с тях за разведряване започнах и True to Love, който изглежда празноглаво-забавен. Иначе ще ми дойде много сериозно.
. Ако ме видите в темата за К-поп-а, да знаете, че ще е заради нея!
(шегувам се, няма да ме видите скоро там... вероятно
).
. Ако ме видите в темата за К-поп-а, да знаете, че ще е заради нея!
(шегувам се, няма да ме видите скоро там... вероятно
).
И като няма какво повече да измислят, що пък да не разболеят майка и и да върнат баща и. Обичат си драмите и това е.
Нали в момента съм на вълна концерти BTS, тази сутрин съм заради теб на вълна трот 



Можеш и ти да послушаш https://www.youtube.com/playlist?list=PLOsYHBZCrwt3N0NN6EmytpF-4QTsY0SAO




Не знаех, че в този форум и в тези теми си мерим "академичните знания по интереси" . Все си мислех, че просто се забавляваме и споделяме заедно своите интереси от рода- вижте какво видях, открих, научих, какво ново на хоризонта. И в музиката ,както и с драмите / и не само те например и в кулинарията и т.н./ няма значение кой колко знае, щом му харесва, просто слуша /гледа и открива нови неща за себе си ,които му харесват. Никой не е всезнаещ, най-малкото аз, но тъй като по натура съм любопитен човек, не стоя на едно място ,а постоянно съм в търсене на нещо ново и интересно за мен. Предполагам и вие сте също като мен, съдейки от темите в които пишем и споделяме заедно.



Та в неделя пак ще правя огромна доза козунаци, много желаещи за хапване трябва да гощавам 

Препоръчани теми