За любителите на корейски и китайски сериали – Тема 20

  • 20 309
  • 721
# 390
bb6 май само ние с теб си чилваме работейки JoySunglasses
Чанбин от Стрей кидс се страхува от 🆎 Laughing https://www.instagram.com/reels/DXTUlU-gsVe/
https://www.instagram.com/reels/DXEYYPuk6Jk/  и https://www.instagram.com/reels/DXOaGbQjgKG/
вижте само колко е интересно по Кпоп концертите, макар че днес ми скъсаха нервите докато си купя билети за Енхайпън.
И за да незабравим за "Нефрита" докато похапваме https://www.instagram.com/p/DXQ10ruFPiC/?img_index=2&igsh=bmd2YjVieHBqbzJ6
Цунамито BTS https://www.instagram.com/reels/DXSIl6WkUqI/
Ти си на японска, а аз на корейска вълна -два типа
рок https://www.youtube.com/watch?v=urGMJInw-ek
и релаксираща

Виж целия пост
# 391
И за да незабравим за "Нефрита"
Че как да го забравим Tired Face
Кво по-напред да търся? нефритени нудли ли, кроксове с перли ли? Оф, отиде ми уикенда.
Цитат
Ти си на японска, а аз на корейска вълна -два типа
рок и релаксираща
Да ,на японска вълна съм тази седмица, а това дори не е моята музика. Но ми харесват и твоите. Да има разнообразие.
Виж целия пост
# 392
Леле, момичета, не знам къде съм бляла, но само преди седмици е излязъл и излъчен докрай цял нов сериал с любимия Miles Wei - You Are My Fateful Love.
Мерси за подсказката, намерих го и аз! Харесвам Майлс и с удоволствие ще го гледам.

Сега се замислих, че корейците не снимат филми-мюзикъли или се лъжа.
Странно, предвид факта,че почти всеки актьор пее или е айдъл, което означава пее и танцува.
Аз имам чувството, че имат много "живи" изпълнения на мюзикъли и затова не ги снимат като филми. Само за Любимия Ю знам, че е участвал поне в 3 през кариерата си, а даже не е и айдъл. Та може би да разчитат на истинските спектакли, знам ли.

И като стана въпрос за Любимия Ю, да кажа на Уин да спи спокойно нощеска 😂.
Скрит текст:
Наш И Ран стана бетер И Сус 😉

We're All Trying Here - първи епизод изгледан, оставам на клончето, за да бъда тормозена емоционално от корейци (по Tuon).
Sold Out on You - първи епизод изгледан, оставам на клончето, за да се радвам на рустикален ром-ком.
Ким Бом май пие същата отвара като Катерицата - има вид на 20-годишен. Искам и аз от същото!

Любителките на К-попа да си запазят това за пътуване до Сеул след някоя и друга година 😄:
https://www.instagram.com/p/DXemrXNjws8/?igsh=ZG1iZnNycXRxa3lv

И малко корейска география... и народопсихология:

Виж целия пост
# 393
Роце, значи и ти си го видяла Wink Сега вече ще изчакам малко за голямата разходка да Сеул и ЮК,  Но ще си оставя кратката командировка, все пак Smile


Ако случайно сте прекалили снощи с алкохола


https://www.instagram.com/reels/DT7tD0uiXEL/
Виж целия пост
# 394
Дани, да, мернах го, понеже това са акаунти, които така или иначе следя в Инста. Даже потърсих квартала в Гугъл мапс, ей тъй, за обща култура 😂. Сега само се питам дали тротът също влиза в категорията К-поп, че да включа посещението в следващата Програма.😂
За командировката, за загрявка може да да се отбиеш в K-Mecca в Мьогдонг 😉
Виж целия пост
# 395
Като си гледам програмата, едва ли ще имам някакво време за разходки и не зная дали въобще ще видя нещо😓

Нова драма се задава с Ju Ji-hoon и Lee Jun-ho
https://www.facebook.com/photo?fbid=1857016575513628&set=a.832071621341467

YOO SEUNG HO със вторият сезон на Flex x Cop
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1401869938647601&set=a.597217052446231

Тук ще се ловят 👿
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1250225780651619&set=a.543413221332882

Малко мистерии
Archives The Nanyang Mystery https://www.facebook.com/photo/?fbid=10167231346668776&set=pcb.3184252621761318

https://www.instagram.com/reels/DXd4SNHDRBW/
https://www.instagram.com/reels/DXOwuZ9k7Vd/
Виж целия пост
# 396
Момичета, има ли желаещи да се повозим? Stuck Out Tongue Winking Eye
https://www.facebook.com/reel/1583653026218757
Виж целия пост
# 397
YOO SEUNG HO със вторият сезон на Flex x Cop
Ох, аз още първия не съм изгледала, а вече стигнаха до втория Grinning

Сутринта забравих да пусна малко уикенд-развлечения:
- корейската провинция:
https://www.instagram.com/p/DXU9vQNmSOI/?utm_source=ig_web_copy_ … =MzRlODBiNWFlZA==

- стари снимки от Япония:
https://www.instagram.com/p/DXPYqi6j26o/?utm_source=ig_web_copy_ … =MzRlODBiNWFlZA==

- книжарниците са новото място за търсене на сродната душа:
https://www.instagram.com/p/DXGH-YokeS9/?utm_source=ig_web_copy_ … =MzRlODBiNWFlZA==

- и още веднъж танц от И Дже Хун:
https://www.instagram.com/reel/DVYL23KE54H/?utm_source=ig_web_co … =MzRlODBiNWFlZA==

- и от Любимия Ю:
https://www.facebook.com/share/r/18KUFkjGqS/

- за значението на музиката върху възприятията ни:
https://www.instagram.com/reel/DQcWfR5D6JH/?igsh=MXZubWZhdTlzcDJsOQ==

- аджошита (хареса ми как в началото са го изписали adjuicy... juicy, зер Joy )
https://www.facebook.com/share/r/186aHRokNB/

И, накрая, да ви покажа какъв подарък си направих: дизайнът е мой, с любезната помощ от Пинтерест Joy
Скрит текст:
Текстът на френски гласи "Не мога, имам нов епизод" и е препратка към един френски израз "Не мога, имам (плануван) басейн", който се е наложил като куцо, но социално приемливо, извинение да откажеш ангажимент, на който не искаш да присъстваш Joy. В момента се използва основно хумористично-иронично.
Както може да си представите, картинките са свързани с любими мои сериали Joy





Виж целия пост
# 398
Освен текущите с по 2 еп.седмично Perfect Crown и Sold Out on You ,гледам и Love between Fairy and Devil(2022) и тази фентъзи приказка доста ми допада и с хубавата си музика,и с красивите си цветни картини,и най-вече с постепенната взаимна духовна свързаност между дявола Dongfang Qing Cang и феята Орхидея,за момента съм на 9 еп. и да видим как ще разгърнат действието по-нататък.Лицето на Линхе тук не е толкова слабо,колкото е в нефрита ,гримът му е доста по-обран,а погледът му не може да се нарече пламтящ от сдържани,а и от несдържани чувства- все пак четири години разлика от тогава.
Роце,с този колаж,а и с надпис на чашата сериозно заявяваш  фенските си пристрастия.Grinning
Виж целия пост
# 399
rududu, Love between Fairy and Devil(2022) е един от любимите ми сериали. Завиждам ти, че все още има какво да ти предстои в него. Препоръчвам ти и Miss the Dragon пак с Хейди- това всъщност беше първият ми сериал с него и много го харесах.
Аз започнах със "Сирена" с Минка. Не знам какво да очаквам, най-вече защото май не обичам криминални сюжети. Но и не може зряла жена да е 35 кг. Някой дали го гледа? Хубава вечер!
Виж целия пост
# 400
Нашият принц се появи отново и ще го видим в нова драма Kidnap Game
https://www.facebook.com/photo?fbid=1553739636322388&set=pcb.1553740236322328

https://x.com/hallyuforums/status/2046539732335923610?fbclid=IwY … 12aOaeL9WwiXlWE6w

https://www.facebook.com/share/r/1SMqLCb4T3/
Виж целия пост
# 401
Скоро приключвам Императрицата в палата. Коментари от преди една-две години (в Редит) ме подведоха, че сериалът не е преведен докрай и че половината епизоди в плейлиста са заключени. Стигнах до "блокираните" епизоди и какво се оказа: първо, са достъпни, ако не се търсят в плейлиста, а в търсачката (в същия канал - изглежда е някакъв бъг) и второ, имат английски субтитри.

Тъкмо си мислех, че няма да има какво да гледам и в Ю туб ми изскочи препоръка за дълъг сериал със същата главна актриса:
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Legend_of_Mi_Yue
За кралица от Чу (много по-ранна епоха).
Явно и други хора са го гледали заради Императрицата (пише го в статията в Уикипедия). Но пише, че е с нисък рейтинг. Ще видя - ако много ми омръзне, няма да го гледам докрай.
Виж целия пост
# 402
Уибо в реклама
https://www.facebook.com/reel/1318693770199012/?fs=e&fs=e
Виж целия пост
# 403
Tuon Трябва да почакаме за зомбитата до 21 май
https://www.facebook.com/groups/261711786611176/permalink/996739563108391
🎬 Divine Eyes  с Kim Soo-hyun и  IU и Park Sung-woong не е лош, на мен ми хареса

Скоро и Dylan Wang ще гледаме https://www.facebook.com/MyDramaclip/posts/pfbid036y5WMxF56Cs44V … G6Xz5KTpbAXqyKCql
Ей на това съм хвърлила око Straight to Hell японска драма.
BaiLu и Chen Xiao в Budapest Fovaros

Тез тримката в нов филм Son Suk Ku, Ha Jung Woo, Ji Chang Wook в The Generals.

Един Кпоп айдъл SEVENTEEN - Seungkwan  в нова драма “Wednesday, Thursday, Friday”

https://www.instagram.com/reels/DXWHgDmEWFf/
https://www.instagram.com/reels/DXEhx2EiLtg/
Виж целия пост
# 404
Tuon Трябва да почакаме за зомбитата до 21 май
https://www.facebook.com/groups/261711786611176/permalink/996739563108391
🎬 Divine Eyes  с Kim Soo-hyun и  IU и Park Sung-woong не е лош, на мен ми хареса

Скоро и Dylan Wang ще гледаме https://www.facebook.com/MyDramaclip/posts/pfbid036y5WMxF56Cs44V … G6Xz5KTpbAXqyKCql
скоро гледах Ziam,който е тай зомби филм. Не е кой знае какво,но става за убиване на време.

Light To The Night с Dylan Wang вече го дават. Гледах първите два епизода. Започва интересно. Героят на Дилън в първия си работен ден като детектив попада на заплетен случай, който колегата му искаше да приключи набързо, но не му се получи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия