⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 57*

  • 10 038
  • 736
# 225
Здравейте, момичета!


"В живота е много важно да се радваш на малкото, което имаш.
В крайна сметка това е безкрайно повече от нищо."
Джъстин Гордър

Нека новият ден ви донесе много радост, успехи и цветни емоции!


Диди, не съм поглеждала видеото. Ще го оставя за по-късно.
Не искам да си развалям вкуса на кафето.

Виж целия пост
# 226
Днес минахме само със сутрешно кафе , няма и десерти,   ще си наваксамееее .... Yum


Романтика и музика край Босфора за лека нощ. Може и гореща да е. 🔥🫦🫦🫦
Виж целия пост
# 227
Утре ще ядем на поразия добър вечер!



https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/seref-sozu-tolgahan-sayisma … la-cok-ozel/90206

Това го отделям след другото да се преведе ако не сте го превеждали
Виж целия пост
# 228
Дидкоооо , дай нещо по така от сериала с Дисни да се вдъхновим и разгорещииим....

Съжалявам за неприятната случка. Дано не се повтаря повече тая грешка. Знам колко ти е трудно и как се бориш самичка.
Виж целия пост
# 229
Изгледах го Феми като побъркана на един дъх и без това не спах ;д

Виж целия пост
# 230



Nature Sunnyот EvaSofia Krusteva Misc Performing Arts Yum
Виж целия пост
# 231


Добро утро момичета

Виж целия пост
# 232

ДИДИ* днес ден/ден на баба ти ли е,
жива и здрава и да те слуша,
благодаря за почерпката
Yum
Виж целия пост
# 233
Здравейте, момичета!


  "Не търсете отговорите за себе си в чуждите сърца. 
Послушайте своето."

Нека денят ви бъде не само успешен, но и невероятен – пълен с приятни изненади, красиви моменти и мили хора.
 


Диди, честит рожден ден на баба ти. Да е жива и здрава и да те слуша повече.



Ново от Суде:



Ново и от Езги:

Виж целия пост
# 234


Специално за Евето 🤌🏻🤣

Момичета,🤍🙏
Виж целия пост
# 235

Yum Офф, хайде днес рано обедно/следобедно
че този дъжд ме изнервя, изглежда
 няма да спре скоро..

Цитат
сладурката пак си е полегнала
доволна в завивките на дивана,
кога влиза в нейната къщичка
не се знае..
Heart Eyes Blush Kissing Heart
Виж целия пост
# 236
Когато и е кеф Еве 🤣
Хайде на кафето.

Виж целия пост
# 237
Диди , да ти е жива и здрава бабата ти. Да се подкрепяте и разбирате и повече да те слуша. 
Весел празник ви желая.  Благодаря за почерпката. 

Виж целия пост
# 238
Момичета, извинете ме, днес не съм в кондиция, не ставам за компания. Тези дни явно настинах, та сега си "плащам" с висока температура и отпадналост.
Чудя се ако Толга се появи дали ще ме стимулира да скоча от леглото и да се включа активно в темата?!



 
Виж целия пост
# 239
Емка Hug Да се оправяш бързо. Витамин , най вече лимони и топла храна. За температурата има добри хапчета.

Появи ли се маминият хубавец  не само ще скочиш от леглото но и ще се излекуваш и зарадваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия