⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 57*

  • 10 039
  • 736
# 240

Flowers Bouquet ЕМИ* дано се появи любимеца
 да те излекува светкавично.. да си здрава,
взимай каквото трябва че идват празници
и пак наздравици !!
Yum
Виж целия пост
# 241
Еми да минава бързо дано!
Виж целия пост
# 242
Цял ден съм така:



Но от утре...



Виж целия пост
# 243
Тъкмо няколко дни си Актанствам не гледам Шербета спрях 3 дни точно и Гиземчето и хрумна да направи този шедьовър няма сърце и това е..

Виж целия пост
# 244

Heart Decoration

Nature Sunny ДОБРО УТРО*
и Хубав ден с много усмивки**

Kiss
Виж целия пост
# 245
Добро утро в поредната ми работна събота.💛🌹



Виж целия пост
# 246
Здравейте, момичета!


  „Един хубав ден не зависи от това колко слънце има навън, а от светлината, която носим в Себе си....”

Нека почивните ви дни бъдат изпълнени с уют, слънчеви мисли и вълшебни мигове!
Светъл и щастлив уикенд!


Друго си е когато се събудиш усмихнат и в настроение.
Толга не се появи, но вероятно е присъствал в сънищата ми.
А Амине днес е пуснала стори: трескава подготовка за рождения ден на Еда.

 
Виж целия пост
# 247

Balloon Да са живи и здрави децата,
честването им на РД вече прилича на мини сватба
 не виждам нищо "приказно" по-скоро кичозно,
виж играта в Луна парк или Дисни е друго..
People Two Women Holding Hands
Виж целия пост
# 248
Виж целия пост
# 249
Софи, мене ме втрещи подготовката - маски за лице, лак за нокти, прически... за малко дете.
Реших, че много съм остаряла, след като се дразня на тази показност и кич.
Да сложа и албанчетата, че Алмеда също се е развихрила в IG. Ще я следя, може да покаже и някоя ръчичка или гръбче на Толга.


Привижда ли ми се, или тази глава с късата прическа е мамин Толгахан?!

   

Виж целия пост
# 250
Blush Blush

Flowers BouquetЕМИ* не мога да позная дали това е тила на Толга,
 обикновено има повече коса по врата
 но може скоро да е бил при албанския бръснар
въпреки че не се знае къде точно се е покрил от месеци..
дано да е от ъгъла на снимане защото краката на Алина
ми се виждат много пълнички за танцьорка..
докъде стигнахме - да обсъждаме децата им
вместо родителите - нашите любимци
Weary
Виж целия пост
# 251
Софи, все още сме добре обсъждаме децата на любимците, но започнем ли да коментираме и родата - тогава положението няма да е розово.
Алина от бебе си е пухкавичка и крачетата са като трупчета, но на мене ми е много сладка, за разлика от Ефехан. Голям лигльо е станал.
Въобразявам си, че това е главата на Толга, защото в "Arjen" беше с такъв бръснат врат. Иска ми се да снима сезон 2 поне на този сериал. Hands Pray







Виж целия пост
# 252

Flowers Bouquet И аз очаквам и искам да гледам
 нещо ново с Толгахан
но времето минава и нищо..
ядосвам се на себе си че
продължавам да чакам Михаля
Sunglasses
Виж целия пост
# 253
Софи, ти "чакаш Михаля", аз пък съм в "очакване на Годо".
Да видим коя от двете ще има по-голям късмет.





Виж целия пост
# 254
Прекрасната Амине с децата си



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия