⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 57*

  • 10 057
  • 736
# 435

Flowers Bouquet ЕМИ* мислех си че няма да издържи дълго
без участие в  нови проекти но уви.. от никъде, нищо..
заживя си почти постоянно в Албания и заряза всичко 
Weary
Виж целия пост
# 436



Привет! Heart
Виж целия пост
# 437
Софи, аз също много съм изненадана  от поведението на Толга. Не мога да си представя, че този борбен и упорит работохолик така се е отпуснал.
Само дано не е здравословен проблем. Hands Pray
Всичко друго ще преодолее и отново ще го видим в действие.


Диди, не съм забравила за розовата шапка, но гифките ще пусна малко по-късно.







Виж целия пост
# 438

Flowers Bouquet ЕМИ* сигурна съм че не е свързано със здравето
защото албанската пиявица изглежда доволна
 и усмихната



Flowers RoseДИДИ* благодаря за хубавите гифки с Мерт,
 радост за окото..къде е Талисманът
Heart Eyes
Виж целия пост
# 439
Тези дни сме заедно постоянно не се отделя от мен.😍

.

А моля дано имаме хубав сериал да се насладим че да пускам и още все.🫠
Виж целия пост
# 440
Ще продължаваме ли със изкушенията или ще сме на диета след празниците и тежките трапези.



Виж целия пост
# 441

Heart Eyes
Цитат
Мноого е сладка Моли* Kissing Heart

ФЕМИ* каква диета..нали постите свършиха вчера,
продължаваме с изкушенията и красавците
Yum
Виж целия пост
# 442
Ново от нашата многодетна майка Амине:

Виж целия пост
# 443
Аз таз вечер съм при Младежа пък кой ще идва да идва да не е сам…🤣



Отивам да събера сили за онлайна…🫣



Нападайте!🤣
Виж целия пост
# 444


Момичета, много ви благодаря за поздравленията и хубавите пожелания!











Виж целия пост
# 445


Благословения и благодат да имате в живота си, момичета!
Хубава възкресенска седмица да пожелавам ✨️🎉

Не знам каква е тази магия, но всички снимки и гифки, които споделяте ме накараха отново да гледам Ийт и Нур.





Гледам, гледам и се чудя какво е това вълшебство, че след повече от 10 години все още да те държи в напрежение. Каква е тази хипноза, че въпреки милионите гледания да гледаш пак в захлас.



Само два сериала ме карат да гледам, като омагьсана, дори след милион години. Сигурна съм, че можете да познаете втория 😉

Виж целия пост
# 446
Цвети,   благодаря за чудните изкушения, с които ни черпиш.
Галят окото и примамват, нищо, че тези дни не ставаме от масата.


Не знам каква е тази магия, но всички снимки и гифки, които споделяте ме накараха отново да гледам Ийт и Нур.





Гледам, гледам и се чудя какво е това вълшебство, че след повече от 10 години все още да те държи в напрежение. Каква е тази хипноза, че въпреки милионите гледания да гледаш пак в захлас.



Само два сериала ме карат да гледам, като омагьсана, дори след милион години. Сигурна съм, че можете да познаете втория 😉

Дени, няма измъкване от магията на Ийт и Нур, Емир и  Ферия.
Това са хитовите сериали! Нямат забрава, няма и насищане, а гледането е истинска наслада.
Класика, която няма равна на себе си.
От другите продукции на Толга и Чачо не съм гледала нищо втори път.



Виж целия пост
# 447

Hearts

Nature Sunny ДОБРО УТРО*
Виж целия пост
# 448


Добро утро!

Виж целия пост
# 449
Здравейте, момичета!


И помнете!
Не можете да угодите на всички.
Трябва от време на време да дразните някого с доброто си настроение за разнообразие.

Светъл вторник!



   



     

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия