⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 57*

  • 10 055
  • 736
# 450






Виж целия пост
# 451
Цвете доволна ли си от Грозничето ,че си останах на 1 еп само ,но Чаалар си е много на ниво както винаги...

Аз се чудя как може тоз народ да гледа тоз Далечен град и не види какво изпуска пред себе си бога ми...
Виж целия пост
# 452
Диди, аз  гледам единствено Халеф, на Грозничето следя само рейтинга заради Чаглар.
А ти доволна ли си от Момчето? Чета  за него не много ласкави отзиви, слаб сценарий и отсъствие на "химия". Само  играта на Мерт била на ниво. И рейтингът все още е нисък.








Виж целия пост
# 453
Доволна съм винаги има зли езици.
Злобата ще ги затрие буквално щом и на Салих се намериха кусури.
Ами не знам аз гледах само 1 еп на Грозничето и затова питам понеже ти харесваш Чаалар.
Виж целия пост
# 454
Хубава дискусия сте заформили, момичета.
Не се включвам, защото не гледам нищо друго, освен „Eşref Rüya“ и съм като кон с капаци за останалите сериали, които се излъчват в момента.

Виж целия пост
# 455
И аз съм така не съм много в час с другите туркиш дизита освен с "Ешрефа". Чета някои  отзиви и ако мерна снимки из нета и фрагмант.

Съжалявам за дизито на Мерт. Голяма реклама му удрят, но засега не успява да дръпне напред. Мерт е талантлив и Салих също. Мина не съм я гледала и не знам как играе. Тя е много млада и те първа ще прави кариера и навлиза в бранша. Другата колежка е добра в отрицателни образи. Денят на излъчване не е лесен и има стабилна конкуренция. Зрителите са свикнали с ДГ и си има своята аудитория.

Видях рейтинга на "Чиркин" доста добре е и има шанс. Иначе на Ибо Челиккол окапа без дори да му направят финал. То и скандала с положителните проби за наркотици оказа влияние и искаха да се отърват. Отделно и партньорката не се харесва особено и има навика да напуска и да не се съобразява с никого.
В момента "Шербета" върви изненадващо добре с новите актьори и изглежда ще има пореден нов. Така е гледа се печалбата и в тая криза да има работа. Сериала на Хафсанур поради липса на реклами тази седмица няма да има епизод. Обжалва резултатите от теста и иска да се направят повторно.  Никак не им е лесно, както си ги погнали наред да се живее и работи в Турция. Цензура , политика , преследване....
Виж целия пост
# 456

Revolving Hearts


Pushpin   Днес 15 април е
Световният ден на културата и изкуството

Скрит текст:

шедьовърът на Леонардо ,
усмивката на Мона Лиза -
 изкуство или наука !?
Misc Art Misc Performing Arts
Виж целия пост
# 457
Здравейте, момичета!


 "Бъди готова за необичайното и неочакваното и ще започнат да ти се случват странни неща, надхвърлящи и най-невероятните ти мечти."
Елиф Шафак

Нека ни очакват най-хубавите неща! Нека имаме красиви сбъдвания и топлина!
Светла сряда!


Pushpin  Днес 15 април е
Световният ден на културата и изкуството
Misc Art Misc Performing Arts
"В този ден ЮНЕСКО насърчава всички да се присъединят чрез различни дейности, като дебати, конференции, семинари, културни събития и презентации, изложби."
Нямаме време да участваме в културни събития, дебати и конференции, но можем да почетем този ден с една изложба на най-красивите и талантливи турски актьори.
И аз веднага се включвам с маминия шедьовър:





Виж целия пост
# 458












Виж целия пост
# 459
Ехаа, Цвети, какви красоти си ни постнала!
Изкушенията са в тон със Световния ден на културата и изкуството.
Благодаря ти!







Виж целия пост
# 460
Привет момичета! Heart

Колко много неща сте напускали докато аз спинкам ,но вируса не ме напуска пореден ден.
Чакам да качат Бизето ня моя линк и аз така сега Еми освен за Мерт за друго нямам време.


Виж целия пост
# 461
Цветиииии , глезиш ни с Арт Изкуство тематично и изкусително.
Виж целия пост
# 462
Феми, мислех, че ще ни донесеш любимеца, та да оформим изложбата, но ти и Диди ми бягате по фланга.
Само Цвети е сложила една от любимите си актриси.
Аз пък ще продължа да изброявам моите сладури, но ще подмина Чачо и Мерт.











Виж целия пост
# 463
Аз не разбрах сега какво съм направила?

Виж целия пост
# 464
Хайде , слагам Чачо с цигулката че той ми е в телефона.



Ето сега намерих и как рисува
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия