⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 57*

  • 10 049
  • 736
# 465
Във връзка с въоръженото нападение в училище в турския град Кахраманмараш,
Толга е пуснал следното стори:



В страна, когато децата не са в безопасност в училище, никой не е в безопасност.

Атаката в Кахраманмараш днес не е просто събитие, а аларма.

Това вече не е проблем, който може да се каже "съжалявам" и да се премине.
Трябва да се вземе отговорност, да се вземат мерки, да се промени системата.

Децата не трябва да растат в страх.
Тази страна им дължи сигурно бъдеще.

Да помним, че там, където децата ни не са в безопасност, бъдещето ни не е в безопасност!


Осмокласник уби 4 и рани 20 души в училище в Турция

Въоръжено нападение е извършено в училище в турския град Кахраманмараш

15 април 2026, 14:50
Четирима души загинаха, а 20 са ранени при стрелба в училище в Южна Турция. Част от ранените са в тежко състояние. Нападението идва само ден след друг подобен инцидент, при който въоръжен мъж рани 16 души, а след това се самоуби.
Валията на провинция Кахраманмараш Мюкеррем Юнлюер заяви, че при стрелбата днес са убити учител и трима ученици.
„Ученик е дошъл на училище с оръжия в раницата си, за които смятаме, че са принадлежали на баща му. Той е влязъл в две класни стаи и е открил безразборна стрелба, при която има ранени и убити“, каза Юнлюер добави, че нападателят е ученик в 8 клас.
Въоръжено нападение е извършено в училище в турския град Кахраманмараш, посочи Юнлюер.
По думите му стрелбата е станала в основното училище „Айсер Чалък“, като причините за инцидента все още не са известни.
„В момента има нападение. В едно от нашите училища се случи тъжен инцидент. Получихме информация, че има ранени. Разследваме случая в детайли“, заяви Юнлюер.
Той подчерта, че ситуацията е все още много динамична и властите работят по изясняване на всички обстоятелства около случилото се.
Виж целия пост
# 466

Blush
Виж целия пост
# 467
Още една публикация от Толга - този път в Х.




Стори и от Амине:



Скрит текст:

Стори от Алмеда:


Скрит текст:

Малко настроение да вкарам, че този случай ме разтърси.

Виж целия пост
# 468
Нищо не ме разтърси освен децата които скачат от прозорците да се спасят...
Не да търсят вина в сериалите а мама и тате да гледат малко повече децата си и да им обърнат малко повече внимание за съжаление днешната ни младеж не върви на добре
Радвам се ,че Толга като родител и човек е реагирал на случващото се.
Виж целия пост
# 469
Релакс... само морето и ядосаният Ийт Козан могат да ме откъснат от цялата нелепа трагедия.



Виж целия пост
# 470
https://www.instagram.com/reel/DXJff9kjEz5/?utm_source=ig_web_co … =NTc4MTIwNjQ2YQ==

Нещо което ще хареса на Еми ,че сега с тук намериха прилика. ;д
Виж целия пост
# 471
Еми, да, морето.....и още нещо.......





Виж целия пост
# 472
Еми, да, морето.....и още нещо.......





Цветии, размечта ме. Морето ми е слабост, а Ийт и Нур на фона - са страхотни. Обичам си ги.





Виж целия пост
# 473
Добро утрооо ! 🙂 Благодаря за споделеното и красотите.  Замириса на морееее , лятото зовееее.🩵  





Снощи нямаше сериали покрай трагедията в Турция. Хубаво е че имаш позиция и изразяваш ето и Толга го е направил и изказал Съболезнования ,но е нередно и срамно да се обвиняват сериалите и актьорите и да не виждат себе си и семейната среда. Доколкото разбрах извършителя е имал зависимост от игри и интернет. Както знаем това не е изобщо безопасно особено в днешно време.  
Виж целия пост
# 474



Nature Sunny ДОБРО УТРО* и Хубав ден,
 бъдете усмихнати и щастливи
People Couple With Heart
Виж целия пост
# 475
Здравейте, момичета!


  "Обградете се с красиви неща. Животът е пълен с тъга, но вие намерете дъгата си и не я пускайте. Красотата е във всичко, понякога просто трябва да погледнете малко по отблизо, за да я забележите."
Шарлот Китли

Светъл четвъртък!









Виж целия пост
# 476
Привет от нас!🤍🫠

Виж целия пост
# 477
Днес е много лежерно в темичката ни.
Патронът се затри и ние притихваме в очакване. Ама какво чакаме - не знаем.
Да разнообразя малко с двама сладури. Чакам Диди да изгледа епизодите и ако финала е щастлив  - ще гледам и аз. Ако не е - ще карам само на избрани видеа.



Виж целия пост
# 478
Еми , за сега е проснат на земята за финал на 7 еп ще ти кажа другата сряда. ;д

Виж целия пост
# 479
Еми , за сега е проснат на земята за финал на 7 еп ще ти кажа другата сряда. ;д

Ще чакам, Диди!







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия