⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 57*

  • 10 060
  • 736
# 300
Айнен днеска цял ден търпя обиди и прост език просто нямам думи…а капака беше че трябва да ме гнус от кучето ми не от стока която в мръсна и не искам да чистя защото е втора ръка просто ме изкара извън релси

Виж целия пост
# 301

Пази се, простотията и злобата
се фокусират към Моли* защото знаят че ти е слабост..
бих си отмъстила без да разберат откъде им е дошло,
така е най-сладко и после напусни,
при гнусни простаци не си губи времето..
Hands V
Виж целия пост
# 302
Диди, всеки трябва да отстоява позициите си. Ти си добра душа, премълчаваш всичко, затова ти се качват на главата.
Бъди по-твърда и не разрешавай на никого да те обижда.
Аз чакам с нетърпение поредния епизод от „Eşref Rüya“ и тайно се надявам да гледам динамичен, балансиран и добре подреден епизод, но ще видим...
Междувременно продължавам да чистя с помощта на Изко ненужните люде около маминия.





Виж целия пост
# 303
Търпя го заради зимата и курсовете които ще започна защото са доста скъпи но стига с моята драма отивам и аз да хапна и да видя Бизето преди сън.🤭

Виж целия пост
# 304
Хайде , приятно гледане гледане на всички с нашите сериалчета. 



Виж целия пост
# 305


Виж целия пост
# 306

Hearts

Виж целия пост
# 307
Здравейте, момичета!


  „Животът не е това, което ни се случва, а това, което избираме да виждаме в него и силата ни се ражда в момента, в който решим да превърнем обикновеното в нещо красиво.“
✍️ Силви Дим

Нека днес ни се случват само хубави неща, да срещаме повече усмихнати и позитивни хора и да ни върви във всички начинания!




Бъди здрава, щастлива и нека усмивката ти не слиза от лицето!

Виж целия пост
# 308
Благодаря Емка 💐
Остарявам но дали помъдрявам...
Човек като ме види и ме мисли за по млада. Семеен и природен ген и то естествен. Да сме живи и здрави това е важното. 🙏

Хайде на почерпката и Наздраве !








Мойте душички. Какъв вайб , каква красотааа. Балкански горещ ген. Толкова си приличат визуално и се привличат. 😍🔥🔥🔥💯

Ех , мечтииии за обща фотосесия.
Няма да се учудя да направи с тая дето не искам да  виждам и споменавам името. Като хлътнал тийнейджър е. Хайде да си пожелаем повече да ме слуша и да не върши глупости и мисли разумно.

Ще ни посвири на китара 🎸 за весело настроение.
Виж целия пост
# 309

Balloon ФЕМИ* бъди здрава и много обичана,
щастие и късмет винаги да са с теб!
Наздраве с елексира!!
Wine Glass
Виж целия пост
# 310
Феми, благодаря за почерпката! Няма да пропуснем да се повеселим на празника ти.
Наздраве, момичета!



Виж целия пост
# 311
Софииии , Наздраве с елексира и тук ти благодаря.

Ще се повеселим я. 💃Ако бях на компа щях да пусна и любимото сръбско ама от тела още не мога да качвам видео. 

Как му е кеф да свири личи си че обича музиката дори и композира и пише текстове. Ако ни зарадва и на барабанитееее и там е във вихъра си. Цигулката е нещо ново и любопитно да опита.
Виж целия пост
# 312
Докато се черпим аз ще наливам акъл на маминия, та белким се засрами и се появи.


Омръзна ми да го изрязвам, пък и Изко не може да го докара до оригинала.

Виж целия пост
# 313
Много сладка Иляйда и Толгето я лайкнал за марката -The bigger the bag better the mood 🌞🌝 @MiuMiu #MiuMiu

https://www.instagram.com/p/DWjnMHyiIfD/?hl=en&img_index=4
Виж целия пост
# 314
Много сладка Иляйда и Толгето я лайкнал за марката -The bigger the bag better the mood 🌞🌝 @MiuMiu #MiuMiu

https://www.instagram.com/p/DWjnMHyiIfD/?hl=en&img_index=4








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия