Предстои ми Инвитро / ИКСИ - Да поговорим - Тема 93

  • 22 767
  • 661
# 660
ani4ka03  стискам палци да наваксат Flowers Four Leaf Clover Знам колко ти е трудно в момента - това чакане е ужасно Hug
Si_mo_na  дано ви изненада и не само да се оплоди, а и имплантира и да се превърне в едно живо и здраво бебе Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 661
Дано имате успех с едничката яйцеклетка! Знаеш, че не бройката е важна.
Знам, да! А и е доста по-различна ситуацията от миналия път, защото все пак имаме две замразени ембриончета от миналия месец 🙏 Ако успеем да добавим още 1-2 при тази и следващата пункция ще бъде супер 🙏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия