Страсти – ясли и градини в София, кампания 2026/2027 - Тема 1

  • 25 425
  • 746
# 150
Критерий 2а е за селата и по-малките градове в столична община. Касае живущите, например, в Бусманци, Мърчаево и т.н.
Виж целия пост
# 151
Работят върху отстраняването на проблема със заявяването на точка за ЧДЯ
Виж целия пост
# 152
Извинявам се за глупавите въпроси, но нали правилно разбирам и за тази яслена група свободните места са 20?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 153
При нас във Възраждане, за 1ва яслена е мазалооооо.. 13места. 😭😭😭 От които в 1ната беше голямото ми дете и няма да кандидатствам там, а за другата нямам отзиви. 😃 Пфф
Миналата година за първа яслена беше същата работа Joy
В 81-ва ли е голямото Ви дете, ако не е неудобно да споделите ?

Ужас е да и с новите огромни комплекси в жк. Сердика ще става и по-зле
Виж целия пост
# 154
Излиза ми това съобщение: Постоянният/Настоящият адрес на родителя не съвпада с адреса на детето. За да се начислят точки по критерий К1 и К2 трябва да посочите постоянен/настоящ адрес на родител, който съвпада с постоянния/настоящия адрес на детето.

Но с мъжа ми и детето сме на един адрес. В неговия профил излиза, че адресът е проверен служебно и всичко е наред, но при мен това съобщение липсва. Да им пиша ли, или нещо аз трябва да направя вътре по профила ми?
Виж целия пост
# 155
Много искам приказна калина обаче се чудим понеже имаме 18 точки дали не е подобре 31 яслена само Палавници.
Виж целия пост
# 156
Как се получава масово някакви точки по 16+... говоря за общият ред. Става въпрос за набор 2023г. това е някакво безумие...
Виж целия пост
# 157
Здравейте, мами!
Дали ще получим допълнителна точка тези от нас, които живеят в крайни квартали? Дали го приеха предложението? Аз живея във Владая и бих искала децата ми да ползат предимство за градината във Владая.
Виж целия пост
# 158
Има ли някой такъв казус? Ще имам второ дете с разлика по-малка от 2г. от първото, което е набор 2024. Очаква се да родя през май. Ако бебето се роди в началото на май имам право на допълнителната точка за породени деца, но как ще вкарам бебето в системата, ако не му е готов още акта за раждане.
Очертава се раждане на 6-7 май, точно преди затваряне на системата.
Виж целия пост
# 159
Излиза ми това съобщение: Постоянният/Настоящият адрес на родителя не съвпада с адреса на детето. За да се начислят точки по критерий К1 и К2 трябва да посочите постоянен/настоящ адрес на родител, който съвпада с постоянния/настоящия адрес на детето.

Но с мъжа ми и детето сме на един адрес. В неговия профил излиза, че адресът е проверен служебно и всичко е наред, но при мен това съобщение липсва. Да им пиша ли, или нещо аз трябва да направя вътре по профила ми?

На мен също ми излезе тази грешка, но влязох в моя профил и отново потвърдих данните( служебно също са потвърдени) и след това изчезна грешката.
Виж целия пост
# 160
Как се получава масово някакви точки по 16+... говоря за общият ред. Става въпрос за набор 2023г. това е някакво безумие...

18 точки са по общ ред, липсват ви точки ако нямате 18 като за начало

Star98 ако имате ЕГН ще го добавите веднага след като се роди и получите ЕГН, може да дадете зор в ГРАО да ви дадат ЕГН-то преди да е излезнал акта за раждане. Ако е на 6-7ми май, това трудно ще стане, само ако се роди преди това ще имате точката, ако не на следващото класиране вече ще я имате

Book_79 вижте дали критерий 2а е за вас, не съм сигурна
Виж целия пост
# 161
Момичета, някоя от вас намирала ли е архивни данни за класиране от минала година? Чатботовете ме препращат към несъществуващи страници, web.archive зарежда сегашната база данни.
Виж целия пост
# 162
При нас във Възраждане, за 1ва яслена е мазалооооо.. 13места. 😭😭😭 От които в 1ната беше голямото ми дете и няма да кандидатствам там, а за другата нямам отзиви. 😃 Пфф
Миналата година за първа яслена беше същата работа Joy
В 81-ва ли е голямото Ви дете, ако не е неудобно да споделите ?

Голямото беше прието в 81 във втора яслена, но я преместих в 50та, в момента е 1ва градинска.
Виж целия пост
# 163
Малко се успокоявам, че вече с новите критерии сме с повече точки. Надявам се да ми приемат близначките с 20 точки във Владая. Актуализирайте си кандидатурите, защото си мислех, че системата ще актуализира данните  автоматично, а изборът ни на детски градини беше изтрит.
Виж целия пост
# 164
Някой има ли с деца с различни бащи? Не виждам опция за въвеждане на данните на втория баща 😅. Има само опция “друг” родител🤔.

Аз!
По съвет от тук писан мейл и изтриха профила на таткото на голямото ми дете тогава добавих профил на таткото на малкото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия