Боледуването на децата ни - тема 96

  • 14 086
  • 822
# 210
Като се сетя, че идват от Индия и дори балсама за устни не доближавам.
Виж целия пост
# 211
Че какво и е на Индия😄
Виж целия пост
# 212
Че какво и е на Индия😄
Тъкмо това исках и аз да попитам.
Това на Веледа май го има в Амазон.
Виж целия пост
# 213
Предубедена съм... Реално повече биха ме притеснявали съставките, т.е. да няма някаква екстравагантни билки, към които детето да реагира.
Виж целия пост
# 214
Аз давам от около седмица сироп Септилин на Хималая за имунитет уж и за алергии го водят. Не мога да кажа дали действа, но една друга мама ми го беше препоръчала и реших да го взема да пробвам.
Виж целия пост
# 215
Като се сетя, че идват от Индия и дори балсама за устни не доближавам.

Топ коментар.
Явно не сте попадали на видеа за храната в Индия.

Приятели са доволни от кофлет на хималая.
Виж целия пост
# 216
Децата със затапен нос, моето с оттапен и тече… Нещо за такива течове? Виброцил имам вкъщи дали ще свърши работа?
Виж целия пост
# 217
При течащ нос аз давам хомеопатия коризалия на всеки час (ако имам), пръскам често солен разтвор, духам носа и после изсушавам с Виброцил.
Виж целия пост
# 218
Добавки от Индия и аз избягвам.
I.R.за течащ нос аз давам Цинабсин или Коризалия,правя промивки на носа и слагам Виброцил.
Виж целия пост
# 219
Моето сутринта се оплака че го боли кракът при тазобедрената става ,сега пак ми се оплака че го боли иначе върви няма кой знае каква промяна обаче съм притеснена първо си помислих за херния ..миналата зима след изкаран грип получи усложнения и не можеше да си стъпи на краката и да върви ,пак подобни оплаквания имаше на няколко пъти докато на сутринта не можа да стане но тази зима не е карал грип и не е вдигал т. И съм озадачена ..игра в един детски кът там да се е ударил ..но не ми се е оплаквал ..дадох му Нурофен сега преди лягане ..
Виж целия пост
# 220
Сега здрав ли е или да е почнал да се разболява?
Моята голямата я боля глезен тия дни без причина. Според мен беше свързано с вируса, който изкара. Вируса помина и глезена се оправи.
Виж целия пост
# 221
Голямото и то се оплака от сърбеж. Явно е същото като при дребното.
Виж целия пост
# 222
Моето сутринта се оплака че го боли кракът при тазобедрената става ,сега пак ми се оплака че го боли иначе върви няма кой знае каква промяна обаче съм притеснена първо си помислих за херния ..миналата зима след изкаран грип получи усложнения и не можеше да си стъпи на краката и да върви ,пак подобни оплаквания имаше на няколко пъти докато на сутринта не можа да стане но тази зима не е карал грип и не е вдигал т. И съм озадачена ..игра в един детски кът там да се е ударил ..но не ми се е оплаквал ..дадох му Нурофен сега преди лягане ..

Миозит ли направи след грипа? Често "рядко усложнение е".

Сега здраво ли е детето?
При моето дете се е случвало 2 пъти от вирус да накуцва. Ходили сме и в спешно и на ортопед. Някои вируси дават такива отражения. Прави ми впечатление че все пролетта Sad
Виж целия пост
# 223
Likeawind,а сега здрав ли е?Моя си има стара травма там и отвреме навреме се оплаква като го претовари крака.
Ваня,може и от вируса да е била при твоята болката в глезена.
Виж целия пост
# 224
Тази зима за мен е пълен ужас. Дъщеря ми е на 5г ( без няколко месеца) и от октомври 25г. до настоящия март всеки месец е болна с нещо "екзотично", но я закъса с ухото от миналия месец. Първо бе със скарлатина, преминала относително леко. 10 дни след излекуването и бе с отит на двете уши. Излекувана бе ок две седмици до този четвъртък. Вечерта се събужда с рев и болка в ляво ухо. Няма температура, а само гаден сопол от тази сряда, който днес вече е гъст и зелен. Вчера бяхме на УНГ и днес отново ще отидем, като ако се наложи ще направим парацентеза на лявото ухо, тъй като вчера констатира гной в него.  Няма температура, гърло е супер, жизнена е. Не се е оплаквала през деня и спа спокойно през нощта.
Обръщам се към мами минали скоро през това? Как третирате след процедурата?
С каква хомеопатия или природни/ други добавки сте подпомагали децата си? Явно тази зима акцент при малката ще е ухо. 😔😔😔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия