Афра Сарачоглу🧿Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı(Юноша)🧿Pera🧿BBŞO🧿14🧿

  • 34 130
  • 736
# 420
Много се радвам за Афра. Отдавна трябваше да се случи нещо такова. Световна марка, с вековна традиция - каква по-хубава награда за една успяла в професията си жена.

Дано това да е началото на едно дълго и взаимноизгодно сътрудничество 🧿
Виж целия пост
# 421
Афра принцесата                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Афра бунтарката,бангаранга                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Афра фаталната жена,черния ангел                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Афра 3 в 1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Дали ще се намери мъжки екземпляр който да остане равнодушен?Добре,че съм от женски пол.
Виж целия пост
# 422
И днес са на първо място. 😎

Виж целия пост
# 423
Вече и от официалния канал
Виж целия пост
# 424
Рени  мерси за превода Flowers Hibiscus
Хубаво и откровено интервю е дал Мерт -леко, с нотка хумор ,но и с дълбочина Hands Clap
А Афра ами тя е просто огън-красива ,секси и нежна. Heart Булгари мисля ,че извадиха късмет с нашето момиче  и дано сътрудничеството им да е дълго и ползотворно. Hands Pray  Flowers Four Leaf Clover  Heart



Виж целия пост
# 425
Снимчици от Афито. Крещи ❤🔥❤🔥❤🔥
Виж целия пост
# 426
Много красиво и секси Афи 🤍, което е благодарило за възможността да е част от вселената на Булгари  ✨
Виж целия пост
# 427


Моите любими снимки са тези.😍🌹🧿

Виж целия пост
# 428
Публикация и на генералния директор на Булгари

https://www.instagram.com/p/DWezghsDUs7/

Виж целия пост
# 429

Страхотна и магнетична Афра!😍🧿😍
Виж целия пост
# 430
Гледам сега последната серия на АБИ и вече съм на теорията на Дичето - Гюлюшан е наръгала баща си. Мелек знае и вероятно с това ще я изнудва Тахир в следващия епизод. И все пак се надявам накрая на 12-та серия тя да избяга с Генджо.
Доан припада от кръвозагуба. В няколко части и на двата фрага е с превръзка, което значи, че вероятно са тръгнали да женят Мелек и е не са успяли заради него. След това тя е с булчинска рокля, тук вече не ми е ясно това кога ще се случи. Когато тя дава показания и когато бяга с Генджо е с едни и същи дрехи.
Със сигурност мога да кажа, че за мен последните два фрага взети заедно са едни от най-интересните до момента.
Виж целия пост
# 431
Аз също съм на мнение,че Гюлшан е наръгала баща си,но ми се струва,че Тахир е заплашил Мелек,както заплаши младия Доан,че ще убие цялото семейство,един по един.Струва ми се,че Генджо ще изиграе ключова роля в предотвратяване на сватбата и най-вероятно тоя път ще се съюзи с Чагла.Във втория фраг виждаме,че Махинур я повалят на леглото,та се чудя дали и Бехрам няма да застане до Генджо и Чагла заради Махинур?Не разбирам само защо точно Йълмаз е избрал за зет.Той,така или иначе си му е вярно куче.
Виж целия пост
# 432
Добро утро, момичета!
Пожелавам една хубава седмица!

Виж целия пост
# 433
Добро утро Simple Smile

Мистери, Йълмаз може да има някакви амбиции да наследи Тахир, въпреки че последният има двама сина. Синан не става за глава на клана, Доган не иска да бъде такъв.

Аз друго си мисля, няма ли да подведат под отговорност Чаала и Суна, защото са помогнали на Доган да избяга от затвора? Няма ли да разследват какво е станало? То и не знаем каква е поредицата на събитията...
Виж целия пост
# 434
Добро утро, момичета!😊

Екипът на ББСО трябва да са доволни, сериалът е хит в социалните мрежи, всички го коментират, че чак и психолози се включиха с коментари и анализи. 😃

https://x.com/i/status/2038250047628828793



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия