Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 624
  • 924
# 285
Ох тия Многострадалната и Манекенчето са безумни клишета. Целувка има, химия няма. Нещата се правят, защото така си мислят, че трябва. Никакво чувство. Реплики за пред камера. Страст - нула.
Виж целия пост
# 286
Малко ми е гадно за Стоян честно казано.
Неговите кокошки всичките са там с една цел - да си хванат богати мъже и да си увеличат последователите.
Ми като сте се хванали на хорото, изиграйте го докрая. Видяхте го още от бала в София какъв е - като 16-годишен. Сега - претенции. За съжаление, НН направи Стоян на жертвено агне.

Марин не мога да преценя дали е притеснен как ще изглежда по ТВ или действително има силно привличане към Михаела.
Виж целия пост
# 287
Алилуя! Имаме първа целувка! Даже няколко.. Ами сладки са.
Виж целия пост
# 288
Пламена ми се оформя като фаворитка, не мога са повярвам. Браво на нея!
Виж целия пост
# 289
Малко ми е гадно за Стоян честно казано.
Неговите кокошки всичките са там с една цел - да си хванат богати мъже и да си увеличат последователите.
Ми като сте се хванали на хорото, изиграйте го докрая. Видяхте го още от бала в София какъв е - като 16-годишен. Сега - претенции. За съжаление, НН направи Стоян на жертвено агне.
А Стоян защото не е там за същото. Буквално.
Виж целия пост
# 290
Браво на малките! Не само те, ами и ние забравихме, че има камери.
Виж целия пост
# 291
Михаела и Марин - видехте ли, бе?!
Първа целувка, първа любов...ох, така ми стана драго...
Знам, е "филм", ама е готино.
Виж целия пост
# 292
Гаджетата се целунаха и създадоха контент, Никито трябва да е хепи. Косата на Маринчо е като глава карфиол.
Стоян какъвто и да е кринджав коврите поне могат да се понапънат и да му покажат интерес.
Виж целия пост
# 293
На Михаела вие разбрахте ли кое й е най-важното и колко й е важно да я разберат правилно … и после казва нещо супер елементарно.
Виж целия пост
# 294
Пламена от самото начало ми харесва. Бравос.

Руми и баааавното Цвети как ли ще реагират на целувката? Вероника ще получи нервен срив сигурно.
Виж целия пост
# 295
Марин целуна ушатка? ОМГ - аз съм в "тотален шок"!!!! Толкова е неочаквано за мен - буквално подскочих от изненада.

Егати тъпотията - съвсем ни хванаха за балъци.
Виж целия пост
# 296
Това Мише ми  дава вайп на петокласничка, така говори и темброво и смислово и си беше малко като ученическа целувка.
А д-р Джекил как се хилеше на кадрите след като Пламена го отряза....
Виж целия пост
# 297
Лелеее, Елена е толкова готина! Ако бях мъж, тя щеше да ми е избраницата!
Виж целия пост
# 298
Пламена от самото начало ми харесва. Бравос.

Руми и баааавното Цвети как ли ще реагират на целувката? Вероника ще получи нервен срив сигурно.
Руми е упоритичка и целева, няма според мен да се разклати.
Малкото Цвети е по-чувствителна.
НО Михаела ще отвее и малкото Цвети по чувствителност, АКО има целувка Алия-Марин.
Виж целия пост
# 299
ГОркия Марин, всячески се опитва да спести целувката с дамата. Оффф, гадно, тя даже го провокира, а той... Ами, не бива така, той е ергенът, поканил я е, поне с устни можеше да отвърне. Да си хваща Мишето и ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия