Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 627
  • 924
# 270
Оооо, вярно ли Стоян си отива по-рано? И ние какво ще гледаме после?! Криндж, криндж, ама нещо за коментар. 🤣 Уникален е, направо находка! Него и Алия няма как да прогнозирам, впечатляващи са, макар и по различен начин.
Виж целия пост
# 271
Илияна вместо на сценична площадка, идва да му прави семеен скандал, основан на приказките на Симончето за срещата им на водопада.
Да, абсурдна е. Започвам да си мисля, че го харесва. Или пък е скрита егоцентричка. Тихо, тихо иска мъжа трофей.

Не, просто се направи на обидена, за да не вземе да я целуне в национален ефир.
Виж целия пост
# 272
Аз съм малко назад, но какво за бога са измислили, за да има повод за целувка, супер неловко и нереално с тези филми… целувката трябва да си дойде непринудено и искрено. егати интересната седмица, няма що…
Виж целия пост
# 273
И трите  от днес на Стоян да ги изгонят . Хем грозни , хем нагли , хем злобни .
Нямам думи .
Други години поне има забавни моменти .
Виж целия пост
# 274
Абе, това пижамено но парти ли е? Едната с пижама, другата с нощница... С малко закъснение гледам.
Илияна да си беше седяла вкъщи. Егати киселяка. И как се дръпна да не я пипа Стоян! Joy
Виж целия пост
# 275
ама и Пламена! Ех, Стоянчо... изиграха те тия дами, що не покани Китана, артистка, танцьорка...
Виж целия пост
# 276
Вече много ме хваща яд на Стоян, че им позволява на тези кокошки да му се катерят по главата. Ей това му харесвах на Евгени навремето - само някоя да го погледне накриво и вечерта остава без роза, и хваща първия полет за България. Затова всички го гледаха и примираха, пърхаха с мигли около него, сълзи пускаха, като започнеше да свири и внимаваха какво ще му кажат, за да не излетят.
Виж целия пост
# 277
Толкова е трудно за гледане...
Виж целия пост
# 278
Илияна все още го приема сериозно, но много се влияе от чуждото мнение.
Браво на Пламена, страхотна холивудска сцена на .... раздяла му спретна. Реплики, поведение, тон... Браво! Умно момиче.
Виж целия пост
# 279
Мале, Пламена как го нахрани! Жал ми стана за Стоян.
Чак пропи момчето. Joy
Виж целия пост
# 280
Ако бяха момите от Сезон 1- всички щяха да изиграят,,,
Виж целия пост
# 281
Хареса ми Пламена как имаше естествената нужда да си каже от собствени впечатления.
За разлика от Илияна, която му търсеше сметка на база онази така каза, другата това намекна.
Виж целия пост
# 282
Хайде, честита ни "първа" целувка.
П.П. Пламена започва да ми става все по-приятна.
Виж целия пост
# 283
Хаха, трябвало да правим това, каквото чувстваме, а не каквото трябва...Е*аси инфантилния мироглед има Михаела! Не може само едното или другото...
Виж целия пост
# 284
Их, бе, чувствам се като пенсионерка пред турски сериал! Много съм доволна, че младите се целиват Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия