Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 641
  • 924
# 135
И Симона и Стоян са такива дървета... Неудобно ми е всеки път от срещите им. Няма такива тъпи разговори, тя е гранд претенциозната дама, той се прави на забавен... Никога нямало да заговори мъж, защото така той щял да олекне в очите й! Майко мила! А Стоян харесва всичко в нея, е има си хас, то какво да не й харесаш?! 😆
Виж целия пост
# 136
Гледам с малко закъснение.. тоя Стоян верно ли й тегли един мазен език по рамото, ей така, небрежно?!

Абсурден, абсурден и гнусен!! Ма защо не смята, че тия неща са окей с някой, с когото дори не сте се целунали, wtf!!
😂😂😂
Хора, какво гледаме ние в момента - Кастинг за монахиня? Явно някакво ново реалити.  Тези жени отиват на среща и са се заявили, че го харесат. Ако не е така, да напускт. Не държа да слушам фъфлене и диалект.
Виж целия пост
# 137
За свободните / неомъжени дами във форума - другия път като излезете на среща с мъж и си мислите, че е минала кофти… Сетете се как Стоян облизва скариди от пръстите на Симона. 😂
Виж целия пост
# 138
Грозно квака Симона. Дано като журналист само да пише, да не говори.
Виж целия пост
# 139
Симона няма нищо в главата, какво да пише? Тя може да преписва, евентуално. Журналист, Боже!
Виж целия пост
# 140
Аз започвам да си мисля, че Стоян е би. Няма лошо - да вкарат и Виктор 2 да стане интересно.
Виж целия пост
# 141
Не знам дали Стоян е гей или би, но е ужасно неуверен и за това постоянно се прави на интересен, което го прави криндж, неадекватен и дори смешен. Жалко, защото е хубаво момче и не е крайно тъп.
Виж целия пост
# 142
Скрит текст:
Гледам с малко закъснение.. тоя Стоян верно ли й тегли един мазен език по рамото, ей така, небрежно?!

Абсурден, абсурден и гнусен!! Ма защо не смята, че тия неща са окей с някой, с когото дори не сте се целунали, wtf!!
😂😂😂
Хора, какво гледаме ние в момента - Кастинг за монахиня? Явно някакво ново реалити.  Тези жени отиват на среща и са се заявили, че го харесат. Ако не е така, да напускт. Не държа да слушам фъфлене и диалект.

Добре, искрено ми е любопитно - ти, излизайки с някой, който харесваш на среща, окей ли си да се наведе и лежерно да те оближе по рамото, преди дори да те е целунал? 😂

Никак не съм монахиня, но ми в странно, предвид и нейния език на тялото, че този си го позволи.

И офтопик: всяка втора и трета дума са му “човек” и “по дяволите” 🫠
Виж целия пост
# 143
Не знам дали Стоян е гей или би, но е ужасно неуверен и за това постоянно се прави на интересен, което го прави криндж, неадекватен и дори смешен. Жалко, защото е хубаво момче и не е крайно тъп.
И въпреки това го харесвам най-много. 🫤
Виж целия пост
# 144
Симона обича и тя хумора, ама никаква я няма. Само да се хили на чужди глупости. Каква журналистка, като няма дар слово?
Според мен Симона грам не е впечатлена от Чикиментото. А неговите шеги не са особено смешни. Даже примерите му за приятел и най-добър приятел са големи клишета. Отделно, че тя като го усети, че той става интимен, прецаква разговора с някаква реплика, която я мята ей така - примерно той като започна да говори, че я предпочита с “тоалета от водопада”, тя абсолютно, за да му спре брътвежа каза небрежно да се връщат на водопада тогава или пък като го пита той колко деца искал, пак беше за да го прекъсне. Не й пука за отговора. Просто иска да владее разговора, защото не й харесва той какво говори.
Виж целия пост
# 145
…да стане интересно.
Мисля, че това е желанието на всички, които гледаме, но не става за жалост…
Виж целия пост
# 146
Стоян е неадекватен, но не ми е противен, за разлика от Симона. От всички ергенки май тя и Нора са ми най-най-анти. Фалш, клише и плиткоумие, съчетано с огромно самочувствие и при двете.
Пламена ме изненада тази вечер, аз не гледам редовно и съм изпуснала, че покрай претенциозното излъчване и огромните устни, тази жена е наблюдателна, аналитична и не е глупава.
Виж целия пост
# 147
На всичко отгоре, Стоян се храни крайно невъзпитано - говори с пълна уста, прекалено големи количества се опитва да погълне и съответно те падат или висят от устата му....
Заврял си е главата между раменете като костенурка и или ръси клишета, или се прави на много секси.
Виж целия пост
# 148
Ох, поведението на Стоян беше меко казано кринджаво. Да се смее ли човек, да се възмущава ли не знам. Показно какво не трябва да се прави на среща.
На Марин му е мега скучно и все чака жената да поеме инициатива и да го търси. Според мен това му е извинението защото или не ги харесва истински момите или с Михаела наистина са гаджета и се чуди как да лавира между нея и продукцията.
Виж целия пост
# 149
Алия като целуне Марин ще стане или интересно или цял епизод Михаела ще реве и после ще прости на Марин.

Симона през цялата вечеря си държа юмрука пред устата, в бойна готовност да НЕ целуне Стоян.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия