Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 614
  • 924
# 315
На тези кадри в момента Алия изобщо не изглежда красива и кожата не ѝ толкова перфектна, колкото четох, че се възхвалява, погледът ѝ е все едно е пила, а говорът все едно държи врял картоф в устата си.
Виж целия пост
# 316
Offtopic, но някой знае ли откъде е бюстието на Алия? Харесва ми, мисля, че и на промо снимката си е с него.
Виж целия пост
# 317
Елена висока топка за Марин? 🙄
О, не, изобщо. Тя е много, много далеч от неговия левъл на сексапил, популярност и котировка. Марин като влезе в заведение чупи вратове и може да си тръгне с две, сигурна съм. Елена е в най-добрият случай "girl next door".
Виж целия пост
# 318
Нищо не ѝ разбирам на Алия 😕
Виж целия пост
# 319
Хайде сега, всички хубави момчета все гей. Ми не е гей, просто се притеснява да си покаже мъжките симпатии. Какъв е смисъла да влезеш в това предаване и да не се възползваш от възможността да се опознаеш с много момичета. Глупост голяма. Не е готино така
Виж целия пост
# 320
Гледам с малко закъснение. Пламена е с много хубава нощница. Егати и модата.
Виж целия пост
# 321
Ейй, разкостихте го този Марин обаче Joy Засега според мен е един обикновен млад, хубав мъж, нищо чак толкова фрапиращо не е направил.
Виж целия пост
# 322
Хайде сега, всички хубави момчета все гей. Ми не е гей, просто се притеснява да си покаже мъжките симпатии. Какъв е смисъла да влезеш в това предаване и да не се възползваш от възможността да се опознаеш с много момичета. Глупост голяма. Не е готино така
Не казвам , че е гей - гей ), а че няма нищо мъжко в него .
Красив категорично за мен не е е .
Виж целия пост
# 323
Offtopic, но някой знае ли откъде е бюстието на Алия? Харесва ми, мисля, че и на промо снимката си е с него.
https://www.missnellyboutique.com.au/product/white-textured-shee … oral-lace-corset/
Виж целия пост
# 324
Днеска се оправда с дадената частичка от него на друга, ще видим следващия път, когато дойде пак такъв момент с целувка, тогава какво ще им каже…? “Не мога, пазя се за сватбата…” ?
Виж целия пост
# 325
Аз си казах, че Елена ми е топ ъф дъ топ от дамите и ергените не са й на нивото (високо, или ниско).
Виж целия пост
# 326
Хайде сега, всички хубави момчета все гей. Ми не е гей, просто се притеснява да си покаже мъжките симпатии. Какъв е смисъла да влезеш в това предаване и да не се възползваш от възможността да се опознаеш с много момичета. Глупост голяма. Не е готино така
Айде, айде, не е до хубост. За много по-хубави мъже от Стоян, не е имало такова спонтанно обединено мнение, че са гейове. А за тези, за които е имало слух, често се оказва така.
А и Стоян не се притеснява изобщо. Харесва му изявата и сцената.
Проблемът с жените му идва от там, че просто не му идва отвътре, както би действал един хетеросексуален.
Толкова си личи. Даже приятелят му, който беше с майка му, да избират момичета за него, и той има точно такова излъчване.

Единствено мога да кажа, че не си е за завиждане да е така объркан човек и да се насилва, за да създаде семейство по правилен начин.
Виж целия пост
# 327
Стоян има нужда да си поговори с мъж, Марто да влиза.
Виж целия пост
# 328
Стоян наистина да си тръгва човека .
Мъчно ми е за него .
Виж целия пост
# 329
Ихааа! Стоян ме изненада много приятно! Браво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия