Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 614
  • 924
# 345
Цветето как ги мета по върбите...
Алия е все по-неприятна! Наистина държи да е център на вниманието. Тя няма нищо общо със Стоян, ама тя трябваше да разкаже.
Виж целия пост
# 346
Пламена излъга, че е била само със Стоян.
Виж целия пост
# 347
От всички само Илияна, и може би Симона, имат някакви симпатии към Стоян.
Виж целия пост
# 348
Пламена излъга, че е била само със Стоян.
Не е нужно да им казва всичко.
Виж целия пост
# 349
Симона органически не понася Стоян, просто се е записала в това предаване, знае че я дават по телевизията и трябва по нейните си критерии да спазва някакъв псевдоморал, за да не се изложи пред аудиторията. Гледах, че е супер младо момиче, но ми дава излъчване на лелка и не визирам външния вид.
Стоян: "Пламена има супер мъжко поведение, нещо което ценя в една жена"  Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Мен Пламена ме потриса с мераците си към Марин. Изглеждат като майка и син и е голям криндж...
Стоян има фенки, Мария, Санта, дори мисля че и Симона го симпатизира и срещите им винаги са свежи и ме развеселяват.
Виж целия пост
# 351
От всички само Илияна, и може би Симона, имат някакви симпатии към Стоян.

Аз отдавна съм на мнение, че Стоян и Илияна са един за друг. Просто тя трябва да спре толкова да ги мисли нещата и да се отдаде на момента. Твърде многото мислене пречи на чувствата, на романтиката. Понякога трябва да слушаме сърцето си, а не главата.
Виж целия пост
# 352
Определено Вероника стои в челните ми редици по най-неприятен участник. В тази жена няма нищо естествено, освен може би сълзите й днес. През цялото време са чупки, стойки и позиране с тяло, лице и маниерничене. Ясно, че си пада по Марин, но е ценно човек да може да гледа реалистично на нещата от живота. Вярно, държал се е приятно с нея, но какво от това.
Пламена има побъркваща дикция и тон, по същество каза верни неща и прозира смисленост и дори зрялост в думите й. Харесах я, но ми прави впечатление колко много всички са повлияни от поп психологията и нейните термини. Динамики, сценарий и т.н.
Който каквото и да казва, Марин и Михаела се искаха истински, фактът, че той сложи глава на рамото й, че се целунаха поне 3 пъти дълго… сладка картинка! Много сладки.
Илиана не е глупаво момиче, също добре се изразява, Стоян я харесва със сигурност, но съм изумена на 24 години какви разсъждения и поглед върху отношенията имат някои момичета! Аз гонех мухите и хал хабер нямах да се заявявам така.
Въпреки многословието си, идеята й беше ясна- че той се разпилява между много жени.
Виж целия пост
# 353
Илияна прекалява с мълчанието. Става блудкава и супер сдухана.
Виж целия пост
# 354
Тя: Търся си роза
Той : Усмихна ме искрено
Виж целия пост
# 355
Определено Вероника стои в челните ми редици по най-неприятен участник. В тази жена няма нищо естествено, освен може би сълзите й днес. През цялото време са чупки, стойки и позиране с тяло, лице и маниерничене. Ясно, че си пада по Марин, но е ценно човек да може да гледа реалистично на нещата от живота. Вярно, държал се е приятно с нея, но какво от това.
Пламена има побъркваща дикция и тон, по същество каза верни неща и прозира смисленост и дори зрялост в думите й. Харесах я, но ми прави впечатление колко много всички са повлияни от поп психологията и нейните термини. Динамики, сценарий и т.н.
Който каквото и да казва, Марин и Михаела се искаха истински, фактът, че той сложи глава на рамото й, че се целунаха поне 3 пъти дълго… сладка картинка! Много сладки.
Илиана не е глупаво момиче, също добре се изразява, Стоян я харесва със сигурност, но съм изумена на 24 години какви разсъждения и поглед върху отношенията имат някои момичета! Аз гонех мухите и хал хабер нямах да се заявявам така.
Въпреки многословието си, идеята й беше ясна- че той се разпилява между много жени.

Много филми гледат. Някои хора не могат да правят разлика между кино и реалност.
Илияна се е напълнила с клишета за разбити сърца, грешни избори и пр. То и сега разни такива тегави филми напоследък...Няма хубави истински романтични филми като едно време - хем романтични, хем дълбоки - Хубава жена, Четири сватби и едно погребение и пр. Просто днес всичко е фейк, дори и романтиката.
Сегашните романтични филми са някак...наивистични, елементарни. Чиста боза. А младите хора много се повлияват от кино, телевизия, социални мрежи...
Илияна е добро момиче, но много тесногръдо. Трябва малко да се поосвежи и по-лежерно да го дава.
Виж целия пост
# 356
Аз харесвам Илияна, но има нещо в нея, което ме кара да мисля, че не е искрена, играе роля.
Виж целия пост
# 357
Мен Пламена ме потриса с мераците си към Марин. Изглеждат като майка и син и е голям криндж...
Тя е по-малка от него.
Виж целия пост
# 358
Алия е все по-неприятна! Наистина държи да е център на вниманието. Тя няма нищо общо със Стоян, ама тя трябваше да разкаже.
Защо да не разкаже? Тя в началото не каза, а на повечето там им беше любопитно и се разочароваха. Това е предаване, не е против правилата. А и Алия не е обещавала нищо на Михаела (за разлика от Чехльо Марин).
Виж целия пост
# 359
Симона и Стоян са, като учителка и ученик. Изобщо не виждам нищо общо между тях - нито привличане, нито химия, нито някакъв интерес. Обаче е интересно това, че когато някой каже нещо лошо за Стоян, Симона настръхва и дори й идва да го защити. Това е наистина интересно.

Илияна вече категорично не я понасям. Супер манипулативно, токсично същество е тя. Постоянно го натиска, манипулира, буквално го трови с всяко появяване и сега, като не получи розата се сдуха и седна да му пише бележка, пак за да го манипулира. Не понасям такива токсични хора.
Стоянчо, ако само за ден обърне по-голямо внимание на Китана, Илиянка ще полудее от яд. Дано се сети да го направи, за да й свие перките малко.

Вече официално съм фенка на Крис. До момента той най-много ми допада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия