Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 614
  • 924
# 450
и какво виждам Марин облизал изкуствените зъби на трудноговорящата труженичка на Тъпънаров ...гнусно ми е
Виж целия пост
# 451
По-логично е инфантилната и не особено интелигентна Михаела да е човек на продукцията.
Виж целия пост
# 452
Много ми е неприятна Алия с типичния руски напорист флирт и постоянно кикотене. Друг е въпросът, че Михаела не е жена, която може да задържи Марин в дългосрочен план според мен. На него много му шарят очите и е привлечен от по-страстни и игриви жени. Михаела е по-скоро меланхолична и скучна. На пръв поглед много лъчезарна, а реално мрънкало.
Стоян няма интерес към нито една, и нито една няма истински интерес към него
Виж целия пост
# 453
Много ми е неприятна Алия с типичния руски напорист флирт и постоянно кикотене. Друг е въпросът, че Михаела не е жена, която може да задържи Марин в дългосрочен план според мен. На него много му шарят очите и е привлечен от по-страстни и игриви жени. Михаела е по-скоро меланхолична и скучна. На пръв поглед много лъчезарна, а реално мрънкало.
Стоян няма интерес към нито една, и нито една няма истински интерес към него

Тази "лъчезарност" е позьорска, заучена. Личи, че това не ѝ е същност.
Реално е злобна, зависима, емоционално незряла.

Не съм и от отбор "Алия" - абсолютно никакви размисли и страсти не предизвиква у мен.
Но има яко куче. Засичам я често в Борисовата, когато разхождам моето.
Виж целия пост
# 454
Друго забравих - наглите лъжи на Велева, която ми е дразнител номер 1. Изкефи ме Китана как я затапи, че ако е получила обяснение и целувка е щяла да бъде на вечеря с роза. Grinning
Виж целия пост
# 455
Единствената, която според мен харесва Стоян по някакъв начин е Илиана. За мен лично тя е доста обрана и каменна, защото е несигурна. Вчера определено си пролича от езика на тялото й, че беше вкисната да играе играта ( скръстени ръце отпред и враждебно изражение), а беше вкисната, защото се беше почувствала несигурна покрай останалите жени, около които той гравитира. За това беше и това конско в стил ''ти мен уважаваш ли ма'' и нежеланието й за игри. Такова момиче има нужда от много валидация и би се отпуснала, все пак тя е само на 24 г., разбира се. За мен лично жените генерално, а в това предаване много повече, правят една наивна грешка, която се изразява в това да се навътрят твърде бързо в отношения. Ами, позабавлявай се, бъди весела, игрива, флиртувай... и в живота е така, много бързо влизаме с двата крака и избиват комплекси и несигурности. Вероника се държи като влюбена тийнеджърка примерно, нестабилна психически. Мисля, че играта добре я играе Елеонора, която не понасям, но завъртя главата на ергена, показва интерес, колкото трябва, същевременно има поне малко акъл да се държи на положение. Не спала била заради него, дрън-дрън...
Виж целия пост
# 456
Аз това между Марин и Михаела грам не го виждам. Нито виждам химия, нито виждам каквото се виждаше между Валерия и Евгени, та дори Орлин и Натали. Всичко там ми изглежда абсолютно на сила, защото така трябва и защото това иска да види някоя леля. Не знам как момичетата виждат неговото предпочитание към Михаела, когато той е показал истински интерес и живец само с Алия и с кака си Елеонора и точно с тях би се занимавал, ако не му се градеше имидж.
Виж целия пост
# 457
Илиана трябва да вкара малко живец. Тя дава толкова разнопосочни сигнали, че дори и да я харесва някой, пак ще му е странно да е с нея. Тя е вечно намусена, все е нещо недоволна. Ми сори, ама мъжете не си падат по такива жени. Та ако продължава така, като нищо ще изтърве каквото е хванала.
Виж целия пост
# 458
Аз това между Марин и Михаела грам не го виждам. Нито виждам химия, нито виждам каквото се виждаше между Валерия и Евгени, та дори Орлин и Натали. Всичко там ми изглежда абсолютно на сила, защото така трябва и защото това иска да види някоя леля. Не знам как момичетата виждат неговото предпочитание към Михаела, когато той е показал истински интерес и живец само с Алия и с кака си Елеонора и точно с тях би се занимавал, ако не му се градеше имидж.

Ами няма как да има всички жени на света. Не е глупак и знае, че в един момент трябва да се задоми. Да, мисля, че ще изневерява, но според мен ще изневерява на всяка. Но точно заради имиджа ще си избере Михаела. А тя не мисля, че е чак такава глупачка - излъчването ѝ е добродушно, изглежда добричка, но това не означава, че е глупава. Освен това не съм сигурна дали е сухарка в леглото. А и както го награби да го целува...
Добродушните хора не са глупави и не означава, че не си гонят приоритетите. А ако е риба мисля, че е много чувствителна и интуитивна. Рибите са омекотени раци, а раците са егати и породата, имам си цели два, трудни са.
Виж целия пост
# 459
Стоян да беше поканил Санта на Холивудската целувка ,по щяха да му се получат нещата .
Виж целия пост
# 460
Илиана трябва да вкара малко живец. Тя дава толкова разнопосочни сигнали, че дори и да я харесва някой, пак ще му е странно да е с нея. Тя е вечно намусена, все е нещо недоволна. Ми сори, ама мъжете не си падат по такива жени. Та ако продължава така, като нищо ще изтърве каквото е хванала.

Илияна е безхарактерна - постоянно се влияе от чуждото мнение и слуша кой, какво ще каже за Стоян. Той пък типичната везна - правилно ли постъпвам, не постъпвам ли правилно, обидих ли това момиче, не го ли обидих..... Голямо мерене на тези везни пада от сутрин до здрач. И затова постоянно се разминават двамата - докато единия е в ляво, другия е в дясно и после обратното.


Стоян да беше поканил Санта на Холивудската целувка ,по щяха да му се получат нещата .

Щеше да го засмуче за норматив - грам нямаше да го бави Joy
Виж целия пост
# 461
Къде я виждате добродушна тая Михаела? Аз виждам много злобно човече, скрито зад фалшива усмивка. А в началото ми беше фаворитка.
Виж целия пост
# 462
Аз като гледам Илияна - всеки един момент или ще припадне,или ще повърне. Ужасява ме.Но и тя така си изглежда - отвратена от живота, а е само на 20+.
Виж целия пост
# 463
На мен Михаела не ми е злобна. Обаче ми е страшно глупава, ограничена, ревнива и обсебваща. А и визуално да кажем, че не ми допада. Изобщо не му е на нивото на Марин, но мисля, че това й е ясно, затова и така драпа за него. Не, че и той е някакъв велик капацитет де, но на фона на Михаела определено изпъква.
Виж целия пост
# 464
Да, той Стоян затова и според мен се обиди и й каза да не слуша другите, а да си направи изводите по това как се държи с нея. Аз не мога да я разбера - абе вие там сте 20 жени, как не ти идва на акъла, че всяка ще иска да е по-по-най от другите, какво слушаш какво ти говорят те? Гледай него. Може да питаш нещо, ама да ти кажат и ти веднага да се врътнеш??? Не го разбирам.
На мен лично Михаела ми е изкуствена, пренавита, досадна и ужасно ме дразни. Буквално не мога да я гледам. И не мога да си обясня какво ме тригърва така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия