Има ли някоя от вас с котки и ще си пускате ли изследвания за токсоплазмоза?
е 1.32см. Задължително ли е на този етап да има жълтъчно мехурче или да не се е видяло, защото аз на снимката не го виждам.
е 1.32см. Задължително ли е на този етап да има жълтъчно мехурче или да не се е видяло, защото аз на снимката не го виждам.
е 1.32см. Задължително ли е на този етап да има жълтъчно мехурче или да не се е видяло, защото аз на снимката не го виждам.
е 1.32см. Задължително ли е на този етап да има жълтъчно мехурче или да не се е видяло, защото аз на снимката не го виждам.
е 1.32см. Задължително ли е на този етап да има жълтъчно мехурче или да не се е видяло, защото аз на снимката не го виждам.
е 1.32см. Задължително ли е на този етап да има жълтъчно мехурче или да не се е видяло, защото аз на снимката не го виждам. Препоръчани теми